ZARMEN Sp.zoo

Chorzów

Opinie o ZARMEN Sp.zoo

pikus 2010-01-13 19:58:33
Ludzie lepiej puszki po śmietnikach zbierać niż w ZARMENIE pracować
ludzi mają za nic zero poszanowania ludzkiej godności
malkontent 2010-01-25 12:11:44
Siedziba w pałacyku w Chorzowie. Gazela biznesu. Jak, to mozliwe,żeby to wszystko co wypisuja bylo prawda. Najgorsze, że to wszystko jednak jest prawda.Niezły z tego Koncewicza krwiopijca.
pozbawiony złudzeń 2010-03-18 20:55:50
To co ostatnio dzieje się w zarmenie potwierdza tylko wszystkie negatywne opinie napisane na tym forum.Firma działająca na zastraszaniu pracowników i stopniowym systematycznym obdzieraniu wypłat w imię kryzysu i jak się nie podoba to [usunięte przez moderatora] za bramę.Wina leży w doborze kadry majstrów i kierowników,są to w większości głąby bez szkoły i przygotowania zawodowego ale za to rodzina koledzy bądź sąsiedzi kogoś wyżej od nich.Jedynym zajęciem którym robią to jest jak nic nie robić i komuś coś [usunięte przez moderatora].Siedzą i myślą jak tu utrudnić pracownikowi wykonywanie swojej pracy, a może ma przychodzić pół godz. wcześniej i wychodzić pół godz./ później -to go powinno trochę wkurw. potem mu [usunięte przez moderatora] kasę za nie planowe przyjście do pracy a na koniec jeszcze mu obetnę wypłatę i powiem że prezes kazał.Następnym ruchem będzie drut kolczasty i psy bez kagańca,ja naprawdę nie wiem na jakiej zasadzie jeszcze istnieje nasza firma bo realnie patrząc przy tylu głąbach i złodziejach graniczy to z cudem.Pozdrawiam tych którzy jeszcze walczą mimo wiecznych kopniaków ze strony majstrów i kierowników a dla tych w białych kaskach - nie wszystkich oczywiście ;ci co pracują wiedzą którzy-kop w jaja z całej siły
anharek 2016-04-04 15:29:27
teraz cyrk na kółkach chodzimy jak psy zaprzęgowe wszyscy w szelkach bezpieczeństwa nie ważne czy musisz czy nie widzimisię prezesa
zarobki jak chcą to ci udupią nie powiedzą dla czego prezes ma wydatki lecą po premii
laczki 2016-04-24 16:45:12
anharek, czy w takim razie nikt nie szanuje niezależności i samodzielności pracowników ? W ten sposób na pewno nie da się rozbudzić odpowiedniego zaufania. Wiem, że wymagania są zbyt wygórowane i pracownicy tego nie spełniają
Zostaw swoją opinię o ZARMEN Sp.zoo - Chorzów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZARMEN Sp.zoo