Opinie o ZARMEN Sp.zoo w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ZARMEN Sp.zoo. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w ZARMEN Sp.zoo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZARMEN Sp.zoo w Chorzów

Podwykonawca Nowy wpis

Dzwonie do koncewicza ze zarmen mi nie płaci w terminie i że jak to a ten (usunięte przez administratora) do mnie ze on poważne przedsiebiorstwo i krzyczy na mnie tak jak to ja bym mu wisiał kasę a nie on mnie .(usunięte przez administratora)

Arek Nowy wpis

@anonim naprawdę? Oj to nie fair zachowanie.. A jak obecnie ? Coś może się wyjaśniło ?

Kostek

Podpowiedzcie co aktualnie dzieje się w firmie i czy warto kręcić się za praca w firmie?

@Kostek

Nie warto, w kwietniu pracownicy otrzymali umowy z datą wstecz 01.03.20 do podpisania z obniżoną kwotą w ramach wynagrodzenia z informacją nie podpiszesz nie pracujesz!!! Pieniądze miały być oddane, teraz się okazało, że nie będą zwrócone.(usunięte przez administratora)

flick Nowy wpis

Powiedzieli wam oficjalnie że nie zwrócą? Nam ciagle obiecują że oddają. Z tą wsteczna datą to niestety prawda, tak działa Zarmen, mamy to udokumentowane. Lecą nam trochę kasy.

Mery

Czy ktoś podnajmowa prywatnł mieszkanie dla specjalistów GRUPY ZARMEN, którzypracują na delegacji ? Dajcie opiie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w ZARMEN Sp.zoo odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Chorzów
Chorzów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
laczki

anharek, czy w takim razie nikt nie szanuje niezależności i samodzielności pracowników ? W ten sposób na pewno nie da się rozbudzić odpowiedniego zaufania. Wiem, że wymagania są zbyt wygórowane i pracownicy tego nie spełniają

anharek

teraz cyrk na kółkach chodzimy jak psy zaprzęgowe wszyscy w szelkach bezpieczeństwa nie ważne czy musisz czy nie widzimisię prezesa zarobki jak chcą to ci udupią nie powiedzą dla czego prezes ma wydatki lecą po premii

pozbawiony złudzeń

To co ostatnio dzieje się w zarmenie potwierdza tylko wszystkie negatywne opinie napisane na tym forum.Firma działająca na zastraszaniu pracowników i stopniowym systematycznym obdzieraniu wypłat w imię kryzysu i jak się nie podoba to [usunięte przez moderatora] za bramę.Wina leży w doborze kadry majstrów i kierowników,są to w większości głąby bez szkoły i przygotowania zawodowego ale za to rodzina koledzy bądź sąsiedzi kogoś wyżej od nich.Jedynym zajęciem którym robią to jest jak nic nie robić i komuś coś [usunięte przez moderatora].Siedzą i myślą jak tu utrudnić pracownikowi wykonywanie swojej pracy, a może ma przychodzić pół godz. wcześniej i wychodzić pół godz./ później -to go powinno trochę wkurw. potem mu [usunięte przez moderatora] kasę za nie planowe przyjście do pracy a na koniec jeszcze mu obetnę wypłatę i powiem że prezes kazał.Następnym ruchem będzie drut kolczasty i psy bez kagańca,ja naprawdę nie wiem na jakiej zasadzie jeszcze istnieje nasza firma bo realnie patrząc przy tylu głąbach i złodziejach graniczy to z cudem.Pozdrawiam tych którzy jeszcze walczą mimo wiecznych kopniaków ze strony majstrów i kierowników a dla tych w białych kaskach - nie wszystkich oczywiście ;ci co pracują wiedzą którzy-kop w jaja z całej siły

malkontent

Siedziba w pałacyku w Chorzowie. Gazela biznesu. Jak, to mozliwe,żeby to wszystko co wypisuja bylo prawda. Najgorsze, że to wszystko jednak jest prawda.Niezły z tego Koncewicza krwiopijca.

pikus

Ludzie lepiej puszki po śmietnikach zbierać niż w ZARMENIE pracować ludzi mają za nic zero poszanowania ludzkiej godności

Zostaw merytoryczną opinię o ZARMEN Sp.zoo - Chorzów

ZARMEN Sp.zoo