Opinie o Larex Personeelsbemiddeling w Deventer

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Larex Personeelsbemiddeling. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Larex Personeelsbemiddeling o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Larex Personeelsbemiddeling w Deventer

zenek

(usunięte przez administratora) na lokacjach. Jeżeli nie przypilnujesz swojej wypłaty i nie upomnisz się to orżną Cię z forsy. Ludzie z którymi przyjdzie Ci mieszkać na lokacjach to zazwyczaj (usunięte przez administratora) kłótnie o sprzątanie, oczernianie. Wchodzą do pokojów, jak jesteś w pracy, grzebią w Twoich rzeczach, zarówno współlokatorzy, jak i ludzie z Larexu. Kiepski kontakt z koordynatorami, ciężko się doprosić o cokolwiek. Nie mam zamiaru jechać z nimi ponownie. Nie polecam.

TOBI
@zenek

Mają Cię za nikogo. Ustalenia telefoniczne dobrze nagrywać bo nie sa w stanie potwierdzić ich mailowo. Po przyjechaniu na miejsce okazuje się co innego niż obiecywali.. Nie polecam

Nowy w Larex

Witam..Mam pytanko,czy jak dostawaliście państwo umowę od nich na maila,czy również było logo Dit personel (czy jakos tak) jako ich współpracownika? Oraz co ważniejsze,nie było stawki na tej umowie,tylko że 40h na tydzień? Koordynator/ka mi napisała ze stawka będzie na potwierdzeniu wypłaty,czy po 1 wypłacie,ale ok 500e na rękę...To jade w ciemno robić czy co? Rzucę dobra pracę dla nie wiadomych wypłat?? Pozdrawiam

Chcę się rozeznać w warunkach pracy w Deventer na tokarce. Jest widoczna oferta dla operatorów, piszą o minimum rocznym doświadczeniu. Zastanawiam się czy ono musi być udokumentowane? Jeśli ktoś w praktyce nie ma to byłaby szansa aby się dostać? jakoś inaczej by mnie sprawdzili?

zenek

TOBI Nowy wpis
@zenek

Czy to co tu piszą oznacza, że robota będzie adekwatna i nie ma co się wstrzymywać? Niedługo roboty będę szukał, stąd zainteresowanie. nie wiem jednak na podstawie czego jakiś dobry projekt wybrać, może mi ktoś pomoc / wyjaśnić? chcę dobrze trafić

AdrianKotulski

Jedna z lepszych a nawet według mnie najlepsza agencja pracy gdzie robiłem jako Hydraulik, wypłaty zawsze w terminie, kontakt z biurem super, nigdy nie zdarzyły mi się żadne nieprzykrosci, super poziom polecam inne agencje typu Jobxion mogą co najwyżej im lizać buty

@AdrianKotulski

Czyli ma Pan przy tym dla porównania jakieś inne konkurencyjne, które by odradził skoro o jakichś przykrościach była mowa? mnie na robocie jeszcze nie było, lecz śledzę z ciekawości wątki kilku agencji. zastanawiam się czy warunki mogą nie zależeć także od lokalizacji a tym samym od osoby nadzorującej? Z tego co czytałem powstawały pewne rozbieżności. u Pana ten sam koordynator przez cały czas jest? i jaka to lokalizacja?

logo firmy HYDRAULIK
Techvisie Personeelsdiensten B.V.
logo firmy Operator tokarek/frezarek CNC/ Programista (Fanuc)
Larex Personeelsbemiddeling
logo firmy Piaskasz
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA GLASCO SP Z O O

Panowie, robił tu ktoś jako monter-hydraulik? Znalazłem ofertę do tego zakładu niedawno i takie podejście robię do wysłania papierów. Pytanie czy opłaca się to Waszym zdaniem czy lepiej patrzeć u innych? Na ile w ogóle ten wyjazd? Bo tak w ogłoszeniu obiecują długi termin.

Czy w Larex Personeelsbemiddeling pracuje się na open space?

Były robol

Pokoje małe klitki, na jednej lokalizacji miałem pokój 1,5m na 2,5m a na drugiej z 1,6m na 2,5m (dla zainteresowanych podam te lokalizację). W dodatku zalegają mi pieniądze i nikt nie raczy poinformować czy w ogóle je odzyskam. Nie polecam

Marika

Ludzie z biura nie zaglądają na forum? Jeden Pan w kwietniu kierował do działu zapytanie. Jest tak dużo roboty, że nie ma kiedy się oderwać czy o co chodzi? mnie także interesuje praca w strukturze, jak wygląda proces rekrutacyjny i jakie są wymagania?

Nowy w Larex

To znów ja, Chodziło mi o DIT Holding wcześniej....

Elektryk

Witam serdecznie, na dniach mam jechać wykonywać projekt dla elektryka. Proszę o opinię czy warto (standard pokoju,atmosfera, uczciwość wynagrodzenia itp itd). Będę bardzo wdzięczny.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Larex Personeelsbemiddeling? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

odp

od keidy pamietam zawsze sa tygodniówki, jeżeli sie nie myle to wysyłaja w czwartek

fejsbukowy

Zaglądają tu ludzie z biura? widziałem ze szukaja kogos na SM/PR. Jaka atmosfera w biurze? praca stacjonarna? hybryda? czy ho bez problemu? jak szefostwo? Pozdrawiam

Piterwelder1302

Jakie stawki oferuje firma Larex? Czy jest możliwość wyrobienia więcej godzin niż 40? Praca jest tylko na jedną zmianę czy są też drugie albo trzecie? Dziękuję z góry za informację.

lasser-
@Piterwelder1302

stawki średni lub słabe dla nowych, ja wyjjade 3x i na mig/mag na czarna 540€/40, ale nigdy si enie przejechalem na platnosciach czy mieszkaniu, kontakt tez jest spoko, pozdrawiam Panią Sławke i Pana Marcina, nadgodziny juz zależa od firmy bezposredniej, nigdy od agencji, jak jest duzo roboty na projekcie to jak najabrdizej :)

@lasser-

Zostały tu pozdrowione dwie osoby zatrudniające się w obsłudze w agencji? A ile ich jeszcze się tu zatrudnia tak właściwie? I generalnie to czy można do niej bezpośrednio się przyjąć? Jest tu ktokolwiek nowy czy od lat w stałym składzie są?

Juri

Firma nie odpowiedzialna rekrutuje pracowników do pracy przeprowadza rozmowy w języku Angielskim gdy przejdziesz rozmowę obiecują pracę dokładnie wszystko wyjaśniają mówią że jesteś zatrudniony ustalasz termin wyjazdu rekrutatnt mówi że jeszcze przed wyjazdem zadzwoni i ustali wszystko do końca po czym brak jakiej kolwiek odpowiedzi jak by ich nie było przechodziłem 3 razy rekrutację od stycznia tego roku i nic więc tylko straciłem swój czas i odmówiłem pracy dla innych biur jednym słowem firma krzak ze zrywem nie polecam

@Juri

3 razy? a po co? tzn., czy każda rozmowa wtedy wyglądała inaczej czy miałeś na myśli to, że w zapasie Cię trzymają? jak sporo osób tu kandyduje czy lista rezerwowych faktycznie jest taka długa?

lasser-
@Juri

(usunięte przez administratora) na jakie stanowisko niby Juri kandydowales? oni nie robia w ogole produkcji i logistyki, ja juz bd wyjezdzac 3x, rozmowe mialem 2lata temu teraz tylko konkretne projekty i tyle. Pozdro

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Larex Personeelsbemiddeling? Chętnie zatrudniają?

Mloduwiku

Bez doświadczenia technicznego nikogo nie niora

Izabela
@Mloduwiku

Trzeba mieć je jakoś ukierunkowane ściśle?

szczurek

teraz wisi cos na biurowego, chyba o tym bardziej myslales

@szczurek

Co wisiało tak w sumie wtedy? Podasz warunki jakie opisali? Na jakie stanowiska ostatnio najczęściej studentów biorą?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Larex Personeelsbemiddeling? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

bobpartacz

zależy jak potrzebują na już to 1 rozmowa i start na weeked, rzucasz wszystko i możesz jechac dla holenderskiego pana.... Pozdrawiam

Krzysiek

O etapach w agencjach dawno nie słyszałem xd dziś gadala że mną babka, jak się decyduje to na weekend przejazd i poniedziałek start

Nowy02
@Krzysiek

U mnie niby ma być jeszcze rozmowa online na WA, zobaczyny... Mam nadzieję ze jakieś konkrety dostanę w końcu

Krzysiek
@Nowy02

Tak jak piszesz, teraz firmy coś swiruja ze chcą się widzieć przed, widziałem ze temat się prxewija... Tak za 1razem trzeba pojechać do deventer.... Mam nadzieję ze to zmienia

Weronika
@Krzysiek

Czemu świrują, może chcą wstępnie poznać nowego człowieka, zanim zjedzie do nich. Czy to rozmowy z takimi, co już byli i sie sprawdzili?

Polskilad
@Weronika

Prosta odpowiedz, w kassen agencji jakiej byłem była to robota koordynatorów, przyjeżdżali na miejsce podpisywałem kontrak na kwaterze lub zakładzie i do roboty…. Tak tracę przynajmniej 1dzien na wycieczkę do ich ,,stolicy,, nie wspominając ze jak jadę transportem to muszę później jakoś dostać się na kwaterę …. Wie czasem i tak pewnie jeżdżą z biura na kwatery z ludzmi

elektrykapradnietyka
@Weronika

Hejka, czyli jak mam rozpoczać robote, biore busa i mam jechac do deventer? a kto później mnie podrzuca na kwatere? akurat znalazłem proejkt na solarach w venlo, jak dobrze czytam do z deventer do venlo troche jest...

elektrykapradnietyka

Hejka zaaplikowałem na solary do venlo, 2 rozmowy, przesyłaja cv do firmy, jak dobrze pojdzie to w poniedzialek zaczynam i napisze jak jest :)))

PlRudy102
@Krzysiek

Czytam o tej oocji, oni ogólnie tylko 1 biuro mają? Pewnie dlatego pierwsze spotkanie w biurze... Tylko czemu koordynzy (usunięte przez administratora) nie rusza do zakładu albo kwatere? Da się obejsc ta wuzytw w biueze? Nie widzi mi się trącić dnia alb4o ogarniać kolejny trsndport... Pozdr

Ciekawy

Jak jesr tu ktokolwiek z tych wiatraków to zacznijcie ludziom odpisywać albo oddzwaniać...

kandydat22
@Ciekawy

tez mam tak samo.... od 2 dni dopytuje si eo robote... a mam wrażenie ze mnie spławiaja tylko

Francuz

Dobry, robi ktoś w larexie jako elektryk?? Jak wygląda opcja z ciągłością projektów? Po skonczonym rzucają na następny w okolicy. Czy przeprowadzka co 3/4tyg?.?? Pozdt

Cncek

Hejka ktoś cos wie na tenant pracy jako freezer? Niby bez większego doświadczenia. Okolice zwolle albo alemlo

fizol

Dibry gadałem dziś z chlopem ze maja robotę na "noszeniu kamieni"?? Ktoś coś niby jako fizyczny przenieść elementy z pkt a do b okolice Zwolle, ciekawi mnie czy dla takich też mają pojedyncze pokoje... Latex dla każdego ma pojedyncze? Prawda to?

fizol
@elektrykapradnietyka

mi niby chłop mówił że rozmowa w siedzibie u nich i puzniej z koordynatorm jade na kwatere, innaczej tego nie wide ze bd zapiaperzał z bagażami jakimis busami znuw

Senior54

Jak potrzebują to w tydzień wszystko załatwisz, jak szukają dopiero projektów to z 3tyg czekałem w PL na konkret.

Mloduwiku
@Senior54

Dokładnie, składałem do nich na start to 3tyg i zero konkretów, tylko rekrutacja bredziła ze tyle to trwa... Później drugi raz zaaplikowałem to jakby nikt faktów nie połączył że już mnie mają 2dni I na weekend wyjazd

@Francuz

Wszystko może zależeć od wielkości projektu i ilości pracujących na miejscu osób . Te mniejsze są o tyle lepsze atmosfera jest kolerzenska zaś na tych dużych może zdarzyć sie ginął narzędzia

Max

Stawka podana podczas rekrutacji jest inna od prawdziwej, gdy zgłosiłem problem dostałem odpowiedź że to winna biura w Polsce i oni mnie (usunięte przez administratora) oczywiście żadnych propozycji rozwiązania problemu.

@Max

Jak duże są to odliczenia ? Dla doświadczonej osoby proponują pomiędzy 600 - 560 € . Zakładając 580 ile jest po odliczeniach czy tez na miejscu ? Proszę podać tak przykładowo

@Max

To ważne , osoba decydująca się na wyjazd nie powinna być po dwóch tygodniach zdziwiona , Sa inne firmy kore tez szukają pracowników i płacą zgodnie z tym co było ustalone

Jak z wynagrodzeniem dla pracowników biurowcyh w PL? widziałam ze suzkaja do biura kogoś

Jak wygląda ścieżka kariery w Larex Personeelsbemiddeling? Czy trudno jest zdobyć awans?

chyba zależy od tego czy jako tymczasowy czy do biura,

Zostaw merytoryczną opinię o Larex Personeelsbemiddeling - Deventer

• Jak się pracuje w Larex Personeelsbemiddeling?

Zobacz opinie na temat firmy Larex Personeelsbemiddeling tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Larex Personeelsbemiddeling?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 6 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Larex Personeelsbemiddeling?

Kandydaci do pracy w Larex Personeelsbemiddeling napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Larex Personeelsbemiddeling