Zakład Porcelany w Ćmielowie

Ćmielów

Opinie o Zakład Porcelany w Ćmielowie

Cmielów 2009-08-21 10:26:58
Zaklad to juz tylko tradycja,warunki pracy spartanskie,maszyny archaiczne a zarobki....bez komentarza.Kieszenie nabijają tylko Biurokraci,przecietny pracownik nie ma mozliwosci zarobienia wiecej jak 1300pln przy pracy w systemie 4brygadowym.Ten zakład powinna odwiedzic NIK,oj pewnie długo by nie po funkcjonował
ćmielów 2 2013-12-08 18:17:35
Zakład porcelany ćmielów to (usunięte przez moderatora). płaca jedynie akordowa z czego odliczane są wszystkie składki. Stawki sprzed 15 lat. Np żeby dostać min krajową czyli 1200 zł ( wiecej nie da się zarobic (!)) przez ręce pracownika, np malarni przejdzie ok 7000 sztuk ( tak, siemdem tysiecy!) do tego brak szacunku dla pracowników.. to jest chore...
tom 2016-05-06 23:35:12
Ciekawe gdzie te 1800 he he
as 2016-08-25 21:34:43
Jest ogłoszenie dla grafika... Za 2100 netto :D :D. Jakiś ostro zdesperowany musiałby być, albo grafik murowy.
Zostaw swoją opinię o Zakład Porcelany w Ćmielowie - Ćmielów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Porcelany w Ćmielowie