Zakład Porcelany w Ćmielowie

Ćmielów

Opinie o Zakład Porcelany w Ćmielowie

Cmielów 2009-08-21 10:26
Zaklad to juz tylko tradycja,warunki pracy spartanskie,maszyny archaiczne a zarobki....bez komentarza.Kieszenie nabijają tylko Biurokraci,przecietny pracownik nie ma mozliwosci zarobienia wiecej jak 1300pln przy pracy w systemie 4brygadowym.Ten zakład powinna odwiedzic NIK,oj pewnie długo by nie po funkcjonował
ćmielów 2 2013-12-08 18:17
Zakład porcelany ćmielów to (usunięte przez moderatora). płaca jedynie akordowa z czego odliczane są wszystkie składki. Stawki sprzed 15 lat. Np żeby dostać min krajową czyli 1200 zł ( wiecej nie da się zarobic (!)) przez ręce pracownika, np malarni przejdzie ok 7000 sztuk ( tak, siemdem tysiecy!) do tego brak szacunku dla pracowników.. to jest chore...
tom 2016-05-06 23:35
Ciekawe gdzie te 1800 he he
as 2016-08-25 21:34
Jest ogłoszenie dla grafika... Za 2100 netto :D :D. Jakiś ostro zdesperowany musiałby być, albo grafik murowy.
mamdość 2017-01-20 11:50
Ja mam (nie)szczęście tam pracować. Brak szacunku dla pracownika , nakazy, zakazy, chore warunki pracy( na niektórych wydziałach zimą temperatura nie przekracza 5 stopni), za tą samą pracę na tym samym stanowisku różna kasa (jak dobrze liżesz masz więcej) kodeks pracy :) jaki kodeks pracy? W razie awarii radź sobie sam bo, mechanik czy elektryk nie ma czasu albo co prędzej nie ma pojęcia,a jak już naprawi to tak na od..l. Jestem ciekawy jak wyglądają tu kontrole UDT, PIP i Sanepidu. Pewnie kopertka i bogaty zestaw dla każdego:). Najlepsze wymyślili teraz. Po podniesieniu minimum do 2000 zł " trosce o dobro pracowników" zabrano dodatki za 4-brygadówkę, szkodliwe, dużą część praniowego, rzucono jakieś ochłapy na pocieszenie, a wymagania jakbyś zarabiał co najmniej 5 tys. Dziwię się, że jeszcze ktoś tam próbuje się zatrudnić szczególnie młodzi, zero perspektyw.
śledczy 2017-01-20 11:54
NIK to mało jeszcze CBŚ mogło by poszperać, daję głowę , że znalazło by tam wiele ciekawych rzeczy
Zostaw swoją opinię o Zakład Porcelany w Ćmielowie - Ćmielów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Porcelany w Ćmielowie