Arcano Serwis Sp. z o.o.

Kościan o./Poznań

Opinie o Arcano Serwis Sp. z o.o.

AGA 2015-09-25 12:42:19
Witam wszystkich!!! Pracowałam w firmie Arcano - i co - nie polecam!!!Umowy śmieciowe - tylko o dzieło. Brak ubezpiecznia nie wspomne ze w razie choroby nie ma chorobowego, nie ma urlopu, nie liczą sie lata pracy. Ludzie nie dajcie się oszukiwać i to do tego śmieszne stawki godzinowe. KPINA I OSZUKIWANIE LUDZI. Jeśli my pracownicy bedziemy się godzić na takie umowy Śmieciowe to tymm bardziej rząd sam sobie z tym problemem nie poradzi. To my musimy powiedziec STOP!!!!! Ządna kariera w tej firmie tym bardziej jako sprzątaczka;)
Barbara 2015-10-19 11:14:24
Nie zgadzam się pracuję w tej firmie 6 rok i wszystko jest ok. Zawsze mam pieniądze na czas a gdzie indziej tak nie byĺo. I za urlop tez mi zapłacili.
ASIA 2016-03-08 13:46:34
Pracowałam w firmie Arcano i żałuje ze dawałam się oszukiwać. Pracowałam na umowe o dzieło, mówili ze to tylko - 2-3 miesiące jako okres próbny. Po tym czasie miałam dostać umowe o prace... i co główno. Co chwile jakieś wymówki,odciąganie w czasie, puste obietnice. Gdy skończyła mi się cierpliwość i poprosiłam o umowe zgodnie w wcześniejszymi ustaleniami usłyszałam że moge nadal pracować ale tylko na umowe o dzieło. Więc podziękowałam za współprace. Zapewne na moim miejscu jest już ktoś, kto przejdzie taki sam proces. UWAŻAJCIE I NIE DAJCIE SIĘ LUDZIE. tO JUŻ NIE TE CZASY :)
hihi 2016-09-12 14:49:15
witam, w firmie as serwis z poznania z ul gen andersa tez leca w kulki dzisiaj sie dowiedzialam sie w zusie ze nie zglosili mnie a dwa miesiace pracuje w van grafie oszusci-a myslalam ze z pani agnieszki szeller ogrodowskiej to wiarygodna osoba ha
sraty taty 2016-12-10 18:33:43
witam was serdecznie
praca od pon do niedzieli ostrzegam zastanówcie się kilka razy zanim podejmiecie pracę w tym syfie ja tak pracuje w van grafie od kilku miesięcy od pon do niedzieli bo nie mozna wziąsc wolnego dnia bo nie ma dodatkowej osoby jak niewolnik kuzwa nocki są co 2 miesiące i płatne jak w dzień a przecież w kazdej pracy jest dodatek za nockę a tu nie ma kodeks pracy nakazuje 5 dni w tyg pracujących a nie 7 zastanówcie sie zanim podejmiecie tu prace trzeba ich podpierniczyc do inspekcji pracy a pozatym na umowie dają 2 tyg wypowiedzenia na umowie zlecenie
smieszne co nie
żenada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zostaw swoją opinię o Arcano Serwis Sp. z o.o. - Kościan o./Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arcano Serwis Sp. z o.o.