Opinie o moto-profil.pl - Moto-Profil w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie MOTO-PROFIL SP ZOO. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w MOTO-PROFIL SP ZOO o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MOTO-PROFIL SP ZOO w Katowice

Moto_fan

Zatrudniłem się w MP jeszce za czasów Katowic i powiem wam szczerzę, że byłem dumny, że pracowałem w takiej firmie. Przeżyłem czasy przeprowadzki, gdzie naprawdę było ciężko. Pracowało sie po 14 godzin, ale nikt nie narzekał tylko robił, bo każdy utożsamiał się z marką MP i chciał jak najlepiej. Wizja nowoczesnego magazynu, co to było. Każdy, co tylko miał okazję pojechać na Chorzów i zobaczyć ten nowoczesny magazyn był szczęściarzem. Jakoś wspólnymi siłami i chęcią rozwoju, każdy zapier...niczal , żeby magazyn stawał się co raz to lepszy. Świętej pamięci Pan Piotr, był szefem o którym mógł pomarzyć każdy pracownik. Wiedział, że jesteśmy jego ekipą na którą może liczyć. Teraz firma idzie w stronę korporacji i nie liczy się z pracownikiem, co jest trochę ubliżające nam starym robolą. Zostają zatrudniani w firmie co raz to lepsi specjaliści, co nie mają pojęcia w zarządzaniu magazynem motoryzacyjnym. Przychodzą ludzie z Amazona i innych podobnych firm, co próbują nam narzucić swoją pilityke zarzadzania. Odchodzą z firmy ludzie, co ta firme kochali, ale nikt się z nimi nie liczy. Niech ktoś w końcu zbierze się na odwagę z góry i powie, że jesteśmy korporacją, a nie firma rodziną. Pozdrawiam stary pracownik firmy Moto-Profil.

Bo
@Moto_fan

To prawda ja nie pojmuje jak można pozbyć się bez skrupułów ludzi którzy to też tworzyli potraktować jak zero. Wyrzucić jak śmiecia Adam i Jacek byli częścią tej firmy od początku która teraz zacznie upadać a my zwykli robole niedługo dowiemy się że znaczymy tyle samo co Jacek i Adam Będą się nas pozbywać jak robactwa. Ukraina jest w części sporej już dziśiaj zajmująca miejsca ale nikt na górze nie widzi jak Ukraina "pracuje" Oni nie dadzą sobie w ukraińskie pierogi dmuchać, jak chcą to użyją odpoczynku na krześle zrobionym z kosza . Wystarczy spojrzeć na którąkolwiek kamere

Obiektyw

Zaślepieni wizją obiecanych "grubych hajsów" za wyrobienie +100%, rywalizujecie ze sobą jak dzika zwierzyna, pobierając największe w-ztki, coby naklepać normy xD Serio nikt nie widzi haczyka, że nie ma rąk do pracy, sezon tuż tuż i nakręcają nas tymi "premiami" na zapieprzanie za dwóch? Pokażcie teraz jacy łasy na kasę jesteście, jak szybko pracujecie, tak żebyście się zes#rali w sezonie. Bo przecież wyczerpani, pracujący w tej duchocie na pewno normy nie utrzymacie. Żeby za kilka tygodni nie było po tych waszych premiach, bo wydajność wam spadła ;) Pozdrawiam ogarniętych, zdrowo myślących pracowników firmy. Czołem!

Pracowałem
@Obiektyw

Noo. Ludzie narzekają jak to jest źle w tym (usunięte przez administratora) ale brak chęci i świeżego spojrzenia powoduje że dalej będą walić nadgodziny i narzekać jak to jest źle. Wystarczy tylko poświęcić chwilę i się rozejrzeć na rynku pracy! Ci co się zwolnili są pewnie szczęśliwszymi ludźmi a przynajmniej ja. Nie pozdrawiam bo nie mam kogo

Parę dni temu się zwolniłem z pewnego powodu. Mam pytanie do hr. Czy odzież ochronna obowiązuje tylko zwykłych pracowników ? Kierownicy mogą chodzić w czym mają ochotę? Oni są lepsza kategoria ludzi na magazynie? Czy dżinsy chronią tak samo jak spodnie wydawane przez pracodawcę?

Agnes

Jako pracownik możesz zapytac o odzież pracowniczą, ja tam pracowałam w swoich normalnych ciuchach jedynie na buty narzekałam a potem już chodziłam w adidasach bo w tych butach sie nie da chodzić. Ja byłam na wzetkach i antresoli, ale pewnie są działy gdzie ta odbierz ochronna pracownicza jest wydawana i trzeba ja nosić.

Onion Rings

Chciałym pochwalic szanownego kolegę i lidera Szymona C. Jako lider sprawdza sie wybitnie , pilnuje porzadku , wydajnosc skoczyla o kilka schodkow w gore , nie boi sie wyzwan i zazwyczaj zostaje nadluzej ze zmiany . Takich wlasnie ludzi nam trzeba , ludzie sluchajcie sie go! Gosc wie co nowi . Pozdrowienia dla Szymona i Aleksandry ! :)

jakto Nowy wpis

zamiast grilla to antresola...

Henia Nowy wpis

Dzień dobry. ;) widziałam ofertę dla analityka sprzedaży. czy jest tu może ktoś na bieżąco w ewentualnych zarobkach? rozważam swoją aplikację i zastanawiam się jak teraz naliczane są premie wynikowe. To zwykły %? Jak średnio wychodzi?

HR Moto-Profil Nowy wpis
@Henia

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą. Zachęcamy do aplikowania, na rozmowie rekrutacyjnej można zadać nurtujące panią pytania dotyczące zasad wynagradzania.

Obiktywny

Nie zmieni się w firmie nic jeśli ciągle będą zarządzać kierownicy grup(brygadziści) ustanowieni przez poprzednich kierowników zmiany. Stworzyli oni toksyczna sieć wzajemnych powiązań, faworyzowania, kolesiostwa opartą na relacjach towarzyskich wyciekających poza pracę.

Współczucie
@Obiktywny

Wyrażam wielkie ubolewanie nad tym wszystkim. Niestety to jest firma, której obojętne jest być albo nie być tego najniższego rangą. Zaraz będziecie mieli nowego kierownika zmiany... Haha.. ciekawe jak będzie przerzucał klucze na palcu( co było nie do wytrzymania)i będzie musiał się pojawić częściej na tym zjeba,,,nym magazynie patrząc w oczy kolegom brygadzistom

Betty

W punkt

Betty Nowy wpis
@Obiktywny

Czy góra weźmie się w końcu za starych brygadzistów i za ich chamskie zachowanie do pracowników ?kiedy zmiany w tym kierunku?

Pou

No masz akurat rację. Śmieszne jest to, że brygadzista przychodzi sobie w dresie, a nas firmowych straszą przewinieniami. Śmiech na sali, przewinienie za to za tamto. Starych cokolwiek zrobic. Do automatu to idę jak szpieg, żeby nikt mnie nie widział. A i jeszcze jedno jeśli chodzi o poście do automatów. Czemu brygadzista może iść? Szlak mnie trafia jak słyszę, jak kierowniki na dostawach gadają "to co idziemy na fajeczkę". Serio godejcie to ciszej, bo mnie jako zwykłego roboli to po prostu (usunięte przez administratora) Pozdro dla kumatych

Szarak
@Pou

W (usunięte przez administratora)osób firmowych chodzi w normalnych ubraniach, nie tylko brygadziści czy liderzy. Już wszyscy zapomnieli o akcji że każdy firmowy ma chodzić w spodniach roboczych. Oczywiście firma jak zawsze na to pozwala

Miłka

Na zmianie B to już prawie wszyscy chodzą w swoich ubraniach. Nie tylko liderzy i kierownicy.

@Miłka

A ktoś dla na tej zmianie na to jakieś oficjalne przyzwolenie czy o co chodzi? zastanawiam się po prostu czy nikomu się krzywda nie działa spowodowana wypadkiem i dlatego nie ma takiego parcia? Niby też w ofercie dla magazyniera nie widziałam by pisano o tej odzieży ochronnej,

Szarak

Jest co jakiś czas poruszany temat ubrań roboczych, ponadto w umowie o pracę jest zapis o spodniach oraz obuwiu ochronnym. Nie mówiąc już o zasadach BHP. Tak, są kierownicy którzy mają parcie na odzież roboczą, są też tacy którzy nic sobie z tego nie robią. Ale firma ma to gdzieś :) czekać tylko na wypadek to nagle zaczną się interesować zamiast wcześniej reagować.

HR Moto-Profil

Zgodnie z regulaminem pracy, pracownicy magazynu zobowiązani są do noszenia odzieży roboczej, wydawanej wraz z zatrudnieniem.

Agnes

Aplikowałeś do MOTO-PROFIL SP ZOO na stanowisko Project Manager – projekty logistyczne (k/m)? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Adidas

To jest wręcz śmieszne co się wyprawia w tej firmie, odkąd przeszłam na urlop macierzyński, jestem przekonana że nie wrócę do tego obozu pracy, gdzie musisz się prosić o dzień wolnego, mając 10, a nawet więcej(!) dni urlopowych, a i tak Ci nie dadzą bo nie xD . Śmieszne normy, wyścig szczurów, było narzekanie za czasów pana Żurka , Jacka , a widzę że teraz wcale nie lepiej . (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Gorzej niż Amazon! Ale każdy płacze, a do pracy i tak przyjdzie, mimo że jak się chce to rynek pracy jest otwarty na wiele możliwości :) A wielcy dyrektorzy, kierownicy zastanówcie się, bo zamiast podnosić firmę ku górze, ciągnięcie ja coraz bardziej w dół .

#Nemesis

Pracowałam w tej firmie jako magazynier. Gdy chciałam się zwolnić otrzymałam propozycję pracy w biurze oficjalnie do pomocy, nieoficjalnie jedynie po to, aby córka i siostra kierownika mogły siedzieć z telefonami i narzekać ile to roboty nie mają na głowie. Córka notorycznie donosiła mamie kadrowej na mnie i drugą NORMALNĄ pracownicę przez wewnętrzny komuniaktor. Stwarzała agresywną atmosferę w biurze, rzucała telefonem, obrażała innych pracowników za ich plecami i wszystkich miała za kretynów. Do tego nie otrzymywałam premii za pracę ( bo przecież nie należałam do rodziny ), gdy upomniałam się o nią u kierownika, zostałam zlana, ponieważ nie miał tego dnia humoru. Gdy udało mi się ją w końcu załatwić, długo się nią nie nacieszyłam, gdyż przełożona uznała że mi się nie należy ( ale dziewczyny należące do rodziny swoich nie utraciły ). Za to zaproponowała, że postara się o awans dla mnie. Awans zakończył się tym, że zostałam zwolniona, i niby to dziewczyny o niczym nie wiedziały, ale tego dnia kierownik i kadrowa jakimś dziwnym trafem mieli urlop ( abym nie mogła z nikim porozmawiać na ten temat ). Dziewczyny z wajdoskiej rodziny to karierowiczki, które sprzedadzą każdego za (usunięte przez administratora) W pewnym momencie nie chciało mi się już gęby otwierać , bo i tak nikt by się za mną nie wstawił. Dziewczyny w końcu same uciekły z moto i mam nadzieję że w nowym miejscu pracy też ktoś będzie na nie donosił. Że nie będą mogły ust otworzyć, bo obok będzie siedział ktoś jeszcze gorszy od nich samych. Żałuję że nie zgłosiłam przełożonej ile czasu dziewczyny spędzały z telefonami w łapach. Może nie tylko moja głowa by poleciała.

Żal
@#Nemesis

Rodzinki już w firmie nie ma, teraz jest za to jedno wielkie kolesiostwo. No ale cóż na to poradzimy prawda jest taka, że kto mądrzejszy i zaradny to ucieknie z firmy i poszuka innej pracy. Zostaną tylko te boroki, co nie potrafią nic tylko tyrać w MP.

Nemesis

Przychodzi w życiu człowieka taki moment, że coś w nim pęka, gdy uświadamia sobie skalę januszeksu panującego w tym kraju. I nie chodzi tu jedynie o Moto. Jeżeli masz ciepłą posadkę w firmie i nigdy nie spotkałeś na swojej drodze ludzi myślących, jak zyskać na twojej szkodzie to gratuluję. A dział HR ? Gdybym zgłosiła to wszystko, no cóż. Możesz sobie jedynie wyobrazić co spotkałoby mnie ze strony panującej wtedy rodziny. Oni mogli donosić na kogo popadnie i to było w porządku. Ale ja zgłaszając całą tę sytuację zostałabym okrzyknięta konfidentem.

HR Moto-Profil

Podobnie jak w przypadku "Damiana" powyżej, mówienie o (usunięte przez administratora) w całej firmie to bardzo poważna sprawa. Dlatego, jeśli ten problem dotyczy Ciebie bezpośrednio albo widzisz takie zachowania wokół siebie, zgłoś to. Zapraszamy do działu HR lub do kontaktu na hr@moto-profil.pl

Damian

Pracuje w tej firmie już kilka lat było jak było ale teraz co tam się wyprawia to już jakieś szaleństwo (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) tam nic więcej niby każdy udaje miłego ale tylko udaje kierownicy to już przegięcie nie rób tego tamtego bo zakaz nawet do toalety wychodzić już nie można masz ograniczona ilość wyjść do toalety bo przecież oni mogą ci zakazać bo są bogami tej firmy a Kamilek nic nie powie zero reakcji tak ma być i koniec . Myślę że przyjdzie czas i na nich jak i na Jacka

@Damian

Określenia (usunięte przez administratora) i „(usunięte przez administratora)” to bardzo poważne oskarżenia, dlatego jeśli podczas Twojej pracy mają miejsce takie zachowania lub widzisz je w swoim otoczeniu, to nie bądź obojętny i zgłoś je do działu HR hr@moto-profil.pl. Tylko w taki sposób możemy reagować i rozwiązywać problemy- wiedząc o nich i rozmawiając o konkretnych sytuacjach, które mają miejsce.

Wanda

Witam pracuje już tu 2 tygodnie i pan kierownik Kamil to jakieś nieporozumienie chamstwo bije od niego z daleka arogancja oraz brak szacunku do ludzi proszę o zmianę kierownika na bardziej wykształconego

@Wanda

Witam, rekomenduję aby konkretne sytuacje, oparte o fakty i związane z pracą omawiać z bezpośrednim przełożonym lub działem HR, kontaktując się na hr@moto-profil.pl

HR Moto-Profil

W przypadku jakichkolwiek sytuacji wskazujących na (usunięte przez administratora) lub inne zachowania niedopuszczalne, bardzo prosimy o omówienie indywidualnie sytuacji z bezpośrednim przełożonym lub w dziale HR, kontaktując się np. mailowo hr@moto-profil.pl W innym wypadku, opisywanie publicznie sytuacji nieprawdziwych nosi znamiona pomówienia.

Degustator warzyw warstwowych

Witam! Chciałbym zapytać kierownictwo moto profilu kiedy nasz kochany lider Szymon zostanie w końcu doceniony i dostanie awans na kierownika zespołu bądź kierownika zmiany. Nie ma innej osoby na magazynie która się tak interesuje pracownikami i dobrem firmy . Zróbcie coś z tym chłopakowi się należy. Pozdrawiam .

Witam, w ofercie dla starszego specjalisty ds. marketingu jest napisane, że praca może być wykonywana w modelu hybrydowym. Proszę o podanie szczegółów. jaki jest zakres dostępnych dni i jaki sprzęt otrzymam teraz do domu?

HR Moto-Profil

Cieszymy się, że oferta spotkała się z zainteresowaniem. Zapraszamy do kontaktu z działem HR (oficjalnym kanałem), który chętnie odpowie na wszystkie pytania.

Jaki jest system premiowania na strefie dostaw?

@123

Jeśli jesteś pracownikiem firmy Moto-Profil, zachęcamy do rozmowy z przełożonym na temat zasad premiowania. Jeśli dopiero zastanawiasz się nad pracą w naszej firmie, zachęcamy do wysłania CV. Podczas rozmowy rekrutacyjnej można zadać pytania dotyczące premiowania.

Patrycja
@HR Moto-Profil

Czy jest możliwość, żeby ktoś przyszedł i pokazał nam jak zrobić normę na ostatnim skanerze. Najlepiej ten co je wymyślił, one są nie do zrobienia

@Patrycja

W pierwszej kolejności zachęcam do rozmowy z bezpośrednim przełożonym- Kierownikiem Zespołu Magazynowego, żeby przeanalizować konkretną sytuację.

Patrycja
@HR Moto-Profil

Ale to nie kierownik zespołu magazynowego wymyślił normy nie do zrobienia tylko wy, więc się was pytam. Potem zabieracie ludziom z premii, bo stoją na ostatnich skanerach a zapieprzaja. To ich wina, ze kosze w połowie puste dojeżdżają

Tysia

Hej wam to co robi moto-profil to jest żałosne wychodzi na to że każdy może być liderem. Biorą niedoświadczonych ludzi na to stanowisko a później wielkie pretensje, że opóźnienia są. Mówią nam o szacunku a sami biorą ludzi za liderów którzy nie mają szacunku do siebie a co wgl do ludzi. Pozdrawiam

Hks

Tak to jest jak ktoś po podstawówce zarządza ludźmi. Powinni przynajmniej od kadry zarządzającej wymagać wykształcenia średniego.

Robol

Dobrze, że w grudniu Moto sie chwalił jakim to chce być atrakcyjnym pracodawcą. Dali podwyżki, ludzi pozrzucali specjalnie do nizszych progów wypłatowych. Takie ogromne podwyżki, ze ludzie dostali mniejsze wypłaty niż przed tymi podwyżkami. Bo zabraniają zrzekać się wolnych za sobotę, zmuszają ludzi do przychodzenia w 2 nawet 3 soboty. Chcecie być atrakcyjni dla pracowników, a jest to wszystko żałosne. Skoro szukacie oszczędności to nie szuka sie tego na wyplatach ludzi, (usunięte przez administratora)

@Robol

Robol, dzięki, że o tym piszesz. Rzeczywiście ciągle pracujemy nad tym aby być atrakcyjnym pracodawcą. Wciąż wprowadzamy zmiany i taką zmianą w ostatnim czasie były podwyżki podstaw wynagrodzeń i wartość premii. W magazynie panuje zasada równoważnego czasu pracy. Jeśli pojawiają się wątpliwości związane z Twoim grafikiem lub wynagrodzeniem, zachęcamy do rozmowy z bezpośrednim przełożonym.

@HR Moto-Profil

Od czego będzie to zależne, że ktoś zostanie poproszony o przyjście w dwie soboty w miesiącu a ktoś inny jednak w trzy? Czy w ostateczności pracownik ma prawo z każdej zrezygnować?

HR Moto-Profil

FZ, dziękuję za komentarz. Sytuacja wygląda tak, że pracodawca musi zaplanować obecność pracowników w taki sposób, żeby praca została wykonana na czas. Stąd planowanie grafików, z którymi zapoznawani są pracownicy na 7 dni przed rozpoczęciem danego miesiąca. Sobota w takim grafiku traktowana jest jak każdy inny dzień tygodnia. Harmonogram układany jest w taki sposób, aby w tygodniu było średnio 5 dni pracy. W przypadku wątpliwości co do swojego grafiku, zachęcam do rozmowy z bezpośrednim przełożonym.

Decyzja

Pracuj i nie zadawaj pytań bo odpowiedzi działu HR pozostawiają wiele do życzenia Dopytaj koleżanki i kolegów którzy i tak cię zniszczą bo czasy atmosfery na "dole" dawno się skończyły

Robol

Za karę dostajesz drugą sobote :) za urlop na żądanie, za l4 czy za oddanie krwi.

@Decyzja

Jeśli jakieś odpowiedzi budzą wątpliwości, zachęcam do bezpośredniego kontaktu z działem HR - hr@moto-profil.pl lub w przypadku rozmów o grafiku z bezpośrednim przełożonym.

@Robol

Zastanawiam się tylko czemu od razu nazywane to jest czymś za karę. Te kwestie dogadywane są bardziej indywidualnie? Jeśli Tobie coś nie odpowiada to zawsze można odrobić w jakiś inny termin?

Lapospolitas

Czy jako były pracownik który miał dodatkowe premie i zaszedł Jackowi Wajdzie i Bogusiu Papierniokowi i dostał nie słuzne wypowiedzenie poprzez nękanie wsumie przez pseudo kierownika bez wykształcenia mam szanse znowu zaczoc z wami współpracę ?

HR Moto-Profil

Dziękujemy za komentarz, w przypadku zachowań nieakceptowalnych, zachęcamy do rozmowy na ten temat z bezpośrednim przełożonym lub działem HR.

Była pracownica

Witam pracowalam na magazynie w zeszłym roku było to przez firmę human& hunter ogólnie pracowało mi sie spoko nikt nie krzyczał nikt nie narzekał w sumie pracowalam na wzetkach fajnego maja tam brygadzistę Michala pierwsze pare dni w pracy były ciezkie(szukanie towaru na Polkach) ale ogarnelam. Potem weszłam na antresole zapieprz troche ciepło ale było spoko dla mnie bomba xD potem weszłam na nocki remanent działów a jaknjie było co robic to liderzy powiedzieli na jakie działy moge iść i rozkładać towar. Wypłata była Ok ale miałam troche nerwy bo nie doczytałam umowy i miała być do 30 następnego miesiąca ale spoko była do 15 każdego miesiąca. Ogólnie jak ktoś che pracować to będzie pracował i nikt sie go nie czepi, wiadomo ze wpadki czasami sie zdarzały ale nie wyrabiałam z wzrtkami to zawsze ktoś pomógł, dlatego wolałam antresole. Pozatym jak ktoś dostaje zjebe to nie za nic i pensji tez nie ucinają bo im sie tak podoba ale za spóźnienia frekfencja wiadomo trzeba sie odbijać punkt przyjścia do pracy i punkt wyjścia z pracy bo potem będzie szukanie na kamerach…a jeśli ktoś dostaje baty a czasami dostają sie wszystkim bo przez nas baty dostają brygadzisci ze nic nie robimy. Pracowałam na wielu magazynach. O żadnym nie powiem złe oprócz jednego na Gliwicach. Pozdro

@Była pracownica

Hejo, czyli babki też tutaj zatrudniają? To super, bo nie wiedziałam, czy tu podesłać cv. Jest ciężko pod względem fizycznym? A wtedy gdy pracowałaś na nocki był jakiś dodatek pieniężny za nie? Mogłabyś dać znać ile na rękę wychodziłaś? Ciekawi mnie też temat awansu, Jeśli długo to już pracujesz to jest szanse na zostanie brygadzistyką? Czy raczej rekrutują osoby z zewnątrz?

Podaruj sobie pracę tutaj ,wiekszość starych pracowników sie zwolniła albo szuka innej pracy, a to o czymś świadczy. Brygadzistów biorą już tylko z zewnątrz .

A kto powiedział, że stary pracownik jest lepszy od nowego? Starzy pracownicy nic nie robia tylko marudzą jak jest źle nie podoba się do widzenia. Nowy pracownik dostosuję się do nowych zasad i będzie wykonywał swoją pracę tak samo, a nawet lepiej jak ci wielce starzy pracownicy.

@Była pracownica

Bardzo dziękujemy za opinię. W razie potrzeby, zapraszamy do ponownej współpracy.

HR Moto-Profil

Ja pozwolę sobie odpowiedzieć na Twoje pytanie. W magazynie firmy Moto-Profil pracują kobiety i wykonują pracę fizyczną, pracują również na stanowiskach liderskich i kierowniczych. Zadania dla kobiet są zgodne z przepisami BHP, a za pracę w nocy jest wypłacany dodatek, zgodnie z przepisami. Zachęcamy do składania CV bo podczas rozmowy o pracę można poznać dokładne zasady wynagradzania. W firmie mamy też rekrutacje wewnętrzne, dzięki czemu można aplikować na różne stanowiska, również te kierownicze. Zapraszamy!

Lara

a na dziale handlowym jaką macie atmosferę? opowiecie o niej? widzę, że o magazynie raczej paśliście i tamtejszych obszarach i tak bym się raczej tam nie odnalazła. Specjaliści ds. handlowych ile teraz zarabiają? I jakie są targety?

@Lara

Bardzo dziękujemy za komentarz i zainteresowanie pracą w firmie Moto-Profil. Zapraszamy do aplikowania, podczas rozmowy można zadać pytania dotyczące warunków pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o MOTO-PROFIL SP ZOO - Katowice

• Jak się pracuje w MOTO-PROFIL SP ZOO?

Zobacz opinie na temat firmy MOTO-PROFIL SP ZOO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 265.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MOTO-PROFIL SP ZOO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 233, z czego 23 to opinie pozytywne, 122 to opinie negatywne, a 88 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MOTO-PROFIL SP ZOO