HILTON FOODS LTD SP ZOO

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Specjalista ds. Personalnych

Pracownik firmy - Specjalista ds. Personalnych

01.06.2023 09:06

Czym zajmuje się Państwa firma?

Specjalista ds. Personalnychikona wywiad

Jesteśmy europejskim liderem w branży konfekcjonowania, porcjowania i pakowania świeżej żywności. Wykorzystujemy innowacyjne technologie, stawiamy na wysokie standardy higieny oraz zautomatyzowane linie produkcyjne.

W jakich krajach Państwo działacie?

Specjalista ds. Personalnychikona wywiad

Jesteśmy częścią Grupy z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Posiadamy oddziały na całym świecie, m.in. w: Irlandii, Holandii, Danii, Szwecji czy Australii. W Polsce nasza firma znajduje się w obrębie Tyskiej Podstrefy Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Jest to miejsce inwestycji 49 przedsiębiorstw i zatrudnienia prawie 11 tysięcy osób.

Skąd pomysł na działalność w tej branży?

Specjalista ds. Personalnychikona wywiad

Wszystko zaczęło się od podjęcia współpracy z Tesco UK w celu dostarczania wysokiej jakości paczkowanej wołowiny i jagnięciny. Wraz ze zwiększonym zainteresowaniem, w następnych latach otwierały się nowe oddziały oraz poszerzaliśmy sieć Klientów.

Z jakimi znanymi markami Państwo współpracują?

Specjalista ds. Personalnychikona wywiad

Współpracujemy z takimi Klientami jak: Albert, Żabka, Tesco, Carrefour.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w 2023 roku?

Specjalista ds. Personalnychikona wywiad

Poszukujemy osób, które nie boją się wyzwań i dla których praca jest przyjemnością. Szczególnie zależy nam na kandydatach mających doświadczenie w branżach: Logistyka, Produkcja, Utrzymanie Ruchu.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Specjalista ds. Personalnychikona wywiad

Za rekrutację w naszej firmie odpowiada bezpośredni przełożony wraz ze wsparciem Działu HR. W rekrutacji stawiamy na szybkość działania, dlatego w większości przypadków wystarczy nam jedno spotkanie. Zawsze, niezależnie od naszej decyzji o zatrudnieniu, wracamy z informacją zwrotną podsumowującą rekrutację.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Specjalista ds. Personalnychikona wywiad

Proces wdrożenia nowego pracownika odbywa się zgodnie z planem wdrożeniowym, uwzględniającym szereg szkoleń, i rozpoczyna się pierwszego dnia zatrudnienia. Jest to dzień szkoleniowy, w trakcie którego pracownik otrzymuje niezbędne informacje o firmie, zapoznaje się z zasadami pracy i współpracy, oraz odbywa obowiązkowe szkolenie BHP. Bezpośredni przełożony przedstawia osobę zespołowi oraz innym członkom społeczności Hilton. Proces wdrożeniowy jest nadzorowany przez bezpośredniego przełożonego oraz Dział HR.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

Specjalista ds. Personalnychikona wywiad

Nasz biznes oparty jest o ludzi, którzy odzwierciedlają wartości, jakimi się kierujemy, czyli: globalność, nowoczesność, dynamika, zróżnicowanie, rozwój oraz pasja do jedzenia. Naszym pracownikom zapewniamy stabilną pracę, pełną wyzwań, w tym ciekawe i innowacyjne projekty dla Klientów z całej Europy. Nasi pracownicy mogą poszerzać swoje kompetencje, chociażby w ramach rekrutacji wewnętrznej na inne stanowisko. W ramach rozwoju nasi Pracownicy biorą też udział w zajęciach z języka angielskiego. Dbamy o swoje samopoczucie i kondycję – dofinansowujemy kartę sportową oraz bierzemy udział w różnorodnych imprezach sportowych.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Specjalista ds. Personalnychikona wywiad

Przyjmujemy za pewnik, że świat, rynek, potrzeby klientów i konsumentów oraz naszych ludzi stale się zmieniają. W związku z tym budujemy obiekty, systemy i procesy z wizją elastyczności w przyszłości. Szybko reagujemy na zmiany, aby utrzymać nas i naszych partnerów na prowadzeniu i wyróżniać się na tle konkurencji.

Szukam

Cześć, jaką macie opinię o pracy w BOK w branży żywności?

Agata Nowy wpis
@Szukam

Ja nie wiem, bo sama jestem tu, bo szukam informacji. Mi praca w BOK jest odpowiada, więc chętnie dowiem się więcej. I może opowie ktoś także, czy w tym dziale zaczyna się prace na umowie zlecenie czy na umowie o pracę?

WRWE

Z tego co wiem od ludzi tam pracujących to nie jest..pod warunkiem że jesteś osobą która myśli co robi (są tam teraz nowe osoby na wdrozeniu i tylko dwie z 5 się nadają)

Nel Nowy wpis
@WRWE

Skąd wnioski, że nie nadają?? Muszą się wdrożyć, nauczyć wszystkiego. Tego wszystkiego też nie ma mało i nie bez powodu mają 3 miesiące aby się wdrożyć.

@Nel

Ciekawi mnie jakiego stanowiska dotyczyła ta opinia, bo ja niestety pierwszy komentarz z tego wątku mam wykropkowany. Interesuje mnie stanowisko operatora linii produkcyjnej. W ofercie napisali, że oferują indywidualny plan wdrożeniowy. Na tym stanowisku też jest tak dużo nauki?

Hej, jest szansa teraz się zatrudnić jako operator linii produkcyjnej - wagowy. Jak oceniacie stan maszyn i hali w Tychach? Dobre warunki są do pracy?? Zainteresowalo mnie ogłoszenie, bo wspomnieli o elastycznych godzinach, co na produkcji nie zawsze jest zapewniane. Grafik można więc w pelni dopasować pod swoje potrzeby? Albo chociaż w większości? Do tego wzmianka tylko o podstawie wynagrodzenia jest, nie ma premii żadnych?

Marzena

Dopinam się do pytania. Mnie jeszcze interesuje jak wytrzymujecie w takim zimnie na hali ? I czy wypłaty są 10 każdego miesiąca?

Bik

Tam jest praca po 12 godzin. Tak więc jaki tam elastyczny czas pracy

Madzia
@Bik

Chyba, że można sobie po prostu wybrać godzinę rozpoczęcia pracy i to nazywają elastycznością. W ofercie na linię produkcyjną zapewniają dużo benefitów to może i ciepłą odzież też idzie dostać.

Brew Nowy wpis

Szanuj się. Jak chcesz być poniżany chcesz być pod Ukraińcami Filipińczykami bo taki tekst usłyszałam będąc w hr.....to zapraszamy...ta firma zeszła na (usunięte przez administratora)już dawno....poziom trzyma zmiana a z Marcinem na czele bo ci z tej drugiej to generalnie dno i metr wodorostów....ale czego się można spodziewać bo ludziach ze średnim albo i nie wykształceniem

Pisaliście, że jest redukcja pracowników w różnych działach. Znalazłem sporo ofert pracy i coś mi nie gra z tym co piszecie. Jak oceniacie rotację w tym miejscu? Szukam stabilności zatrudnienia, widziałem ofertę dla Technika Utrzymania Ruchu, po jakim czasie mógłbym dostać umowę o pracę na czas nieokreślony?

Opti

Kiedyś to była firma z dobrą atmosferą, nastawieniem na ludzi, szacunkiem dla pracownika i możliwością rozwoju. Niestety od blisko dwóch lat wszystko zaczęło się zmieniać na gorsze. Rozumiem, że jest kryzys na rynku jednak cięcia i optymalizacje kosztów jakie wprowadza się w tej firmie doprowadziły do tego, że wieloletni pracownicy zaczęli się masowo zwalniać. Do ludzi nie ma szacunku, ciągle są śrubowane normy wydajności, cięcia premii, redukcja pracowników w działach. Kiedyś był to zakład mający wysokie standardy jakościowe zarówno pod względem czystości i higieny produkcji jak i jakości wyrobu gotowego. Kiedy rozpocząłem pracę w Hilton Foods byłem pod wrażeniem na jakim poziomie traktuje się tam pracownika, jaki niezwykły porządek i czystość panują na produkcji, jak przestrzegane są zasady BHP, jak docenia się pracowników którzy są ambitni (widać było, że ktoś kto się stara, jest pracowity to w przyszłości awansuje). Co jeszcze zwróciło moją uwagę to to, jak firma potrafiła optymalizować produkcję nie tylko poprzez inwestycje ale także wsłuchując się w głos pracowników pracujących na liniach (plus za nagrody dla najlepszych pomysłów). Niestety to właśnie optymalizacje "wymknęły się spod kontroli" - oszczędzanie na każdym kroku (podkręcanie wydajności, redukcja pracowników, brak szkoleń pracowników, coraz gorsza kontrola produkcji i można tutaj wymieniać i wymieniać) doprowadziły nie tylko do spadku jakości i bezpieczeństwa produktu, pogorszenia BHP pracy ale też do masowego zwalniania się pracowników, pogorszenia atmosfery pracy, wyzysku i braku szacunku. Nie tylko widać to wewnątrz firmy ale również główni kontrahenci/klienci widzą co się dzieje i niestety firma traci swoją renomę, a w przyszłości może i kontrakty. Miejmy nadzieję, że w końcu coś się wydarzy i firma znów wróci do "standardów europejskich".

Krzych

Zdecydowanie nie polecam tego pracodawcy. (usunięte przez administratora), praca po godzinach a kontakt z kadrami tragiczny. Firma nie przystosowana do realiow XXI wieku. Jak chcecie zachowac spokoj i nie wykonczyc sie psychicznie, omijajcie to miejsce szerokim łukiem. Tam juz lepiej nie bedzie. Zatrudnilem sie do innej konkurencyjnej firmy w Krakowie i jest zdecydowanie lepiej, niebo a ziemia.

@Krzych

Można wiedzieć, o jakie stanowisko chodzi? Szczególnie interesuje mnie właśnie, czy firma ma nowoczesne narzędzia do pracy? Bo tutaj jest mowa o nieprzystosowaniu do obecnych czasów. Ale chodzi o infrastrukturę i wyposażenie, czy raczej o procedury i traktowanie pracowników?

rebello
@Zofia

omijaj szerokim łukiem. Nieciekawe zarobki (niewiele ponad 3 tyś na rękę, są nawet osoby, które mają mniej). (usunięte przez administratora)ze strony kierownictwa. Jedyny plus jest taki, że pracuje tam sporo fajnych ludzi w wieku 30+, ale z tego co wiem - większość szuka roboty.

@rebello

Te pieniądze o których piszesz to podstawa? Można do tego uzyskać jakieś premie? Ciekawi mnie też czy pracodawca oferuje jakieś benefity pozapłacowe jak karta sportowa lub opieka medyczna. Możesz dać znać?

Rebello
@Monika

Benefity są - multisport, PPE, dofinansowanie do języków obcych, opieka psychologa. Na święta paczka z mięsem (5kg) plus bony sodexo. To akurat spoko. Ale cała reszta kicha. Niektórzy mają po ok 3 tys na rękę całość. Teraz takie benefity znajdziesz w każdej firmie, nie warto się tym sugerować. Kierownictwo jest okropne, nie usłyszysz słowa „dziękuję, proszę”. Szczerze od serca odradzam. Reakcja szefowej na zwolnienie się czołowych pracowników „ludzie przychodzą i odchodzą”. Mam nadzieję, że da Ci to coś do myślenia.

Halina
@Rebello

Ci czołowi pracownicy zwolnili się w jednym momencie? Wydarzyło się coś szczególnego czy po prostu znaleźli dla siebie lepsze miejsce? Duża jest tutaj ogólnie rotacja?

Ciekawa

Witam, proszę obecnych pracowników o informacje jak pracuje się w administracji/ biurze? Czy jesteście zadowoleni? Jak atmosfera i przełożeni? Czy warto składać tam dokumenty? Mogą być "minki" :) z góry dziękuję.

@Ciekawa

Hejka, mogą dołączyć się do tych pytań, bo właśnie też szukam info o takiej pracy dla mamy. Mnie interesuje zwłaszcza pakiet benefitów. Na co można liczyć, pracując w biurze? Jest pakiet medyczny, karta sportowa i jakieś paczki na święta?

Zorientowana
@Zofia

(usunięte przez administratora) daj sobie spokój. Chyba ze nie masz doswiadczenia i chcesz go zdobyć to warto aie pomęczyc ze 2 lata i uciekac gdzie (usunięte przez administratora) rośnie. Tak jak ktoś pisał firma sie skończyła i to prawda. Kiedys ludzie pracowali dla ludzi. Byla dobra atmosfera zgrana ekipa.Teraz nikt nie wie co ma robić. Brakuje przejrzystości i zaplanowanych działań. Panuje chaos. Ludzi nie trzeba zwalniac. Sami sie zwalniają a to najlepsza opinia o firmie.

Firma nie szanuje pracownika i jego zdrowia... odkąd pojawił się fresh ludzie pracują ponad swoje siły i zdrowie... wyzysk! Kierowników coraz więcej i brak rąk do pracy, a kiedy obszar radzi sobie lepiej to zwiększają plany w nieskończoność

Daga

To prawda.Ale nie wszyscy są tacy źli.Ale praca bardzo ciężka.

Dorota
@Daga

A zgłaszacie to, że tak wam ciężko? Może firma wprowadziłaby jakies udogodnienia albo zmniejszyłaby obowiązki?

dar_0

Tak, zasłabnięcia, to norma. (usunięte przez administratora) Firma się kończy a ludzie odchodzą, zarządzana przez złe osoby.

W mieście Tychy poszukiwano Analityk. Jakie tam proponowano zarobki?

kot

Byłem na rozmowie w firmie,gdzie zaproponowali 6000 netto zarobku.To jest żart i śmieszność.Za takie pieniądze to można iść na linie pracować przez 8 godzin.Firma nie ma pojęcia o realiach i odpowiedzialności na stanowisku.Szukajcie dalej frajera,ale nie uda się wam takiego znaleźć.

Halina
@kot

Takie zarobki są na stanowisku juniorskim? Masz doświadczenie jako analityk? Bo może to ma duże znaczenie. Mówili coś o podwyżkach z czasem?

hiltonik
@Halina

Normalne stanowisko,junior to ma osoba po studiach bez doświadczenia.Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie,gdzie za taka pensje to mogą szukać osoby na lini.Firma oderwana od rzeczywistości.

Bożena
@hiltonik

kurczę a nie wiesz jak w praktyce praca mogłaby wyglądać na tym stanowisku? po prostu ciekawa jestem czy poziom tego co faktycznie tutaj będą dawać do zrobienia będzie zbieżny z kompetencjami czy właśnie jednak niekoniecznie. ktoś inny pracował i by opisał tę odpowiedzialność w firmie? faktycznie wysoki poziom?

Monia1454

Ile osób pracuje w biurze w logistyce? Ciężka praca? Jakie stanowiska? Fajni ludzie? Słyszałam, że końcem ubiegłego roku kogoś zwolnili...

Misia

Jaka atmosfera pracy w biurach? Duża jest rotacja?

szczur
@Misia

Niestety nie jest ciekawie,bo pracują tam nieudacznicy,którzy pokazują,ze ciężko pracują a tak naprawdę maja dużo wolnego.Osoby,które maja hybrydowa prace kilka dni w tygodniu pracują w domu to nie jeden przypadek widziałam,ze robią zakupy w czasie pracy,chodzą z dziećmi na płac zabaw itp.Niech zarządzający przyjrzą się im i niech lepiej chodzą do biura,bo tam można ściemniać,ale na mniejsza skale,bo przełożony wszystko zauważy.Firma ta to porażka, bo żadnych podwyżek i bez możliwości awansu.Tylko idą dalej osoby,które (usunięte przez administratora) i się opierdzielaja.Nie polecam tego zakładu,bo jeszcze płaca bardzo mało do panujących na rynku standardów.Rotacja w biurach nie jest jeszcze duża,bo człowiek nie narobi się,mała kasa,ale jest jakieś zajęcie i tego się człowiek trzyma. Nie polecam wam tutaj przychodzić,wyzysk i po prostu zła atmosfera.Każdy patrzy na każdego,aby tylko noga się podwinęła i zaraz wspomnieć szefostwu.

Magdalena
@szczur

Co znaczy, że mają dużo wolnego? Jak to widziałeś? Skąd masz pewność, że te osoby nie miały wtedy wolnego? Były jakieś rozmowy z szefostwem na temat możliowości awansu by to zmienić?

benny
@Magdalena

Maja tyle wolnego,ze nie zajmują się praca tylko prywata.Widziałem w sklepie kilka osób z firmy w czasie dnia kiedy pracowali i sprawdzałam nie mieli wtedy wolnego.Tak wyglada praca w domu.Nie raz się o tym z szefem rozmawiało,ale to jak grochem o ścianę.Tylko lizusi maja szanse na lekki awans co daje 200-300 brutto i to jest śmiech na sali.

prawda

odniosę się do pracy zdalnej. To żałosne jak maksymalnie wykorzystuje czas na swoje prywatne zajęcia w czasie pracy. W tym czasie zaliczane są zakupy, kosmetyczka, fryzjer, kawka z koleżankami i to nazywają pracą. Czy firmę naprawdę stać na takie nadużycia. Jeśli faktycznie w czasie zdalnej większość czasu nie jest pracą to może faktycznie należy się zastanowić nad zmniejszaniem im etatów lub zwolnienie połowy. Może czas najwyższy żeby wrócili do biur i przyjrzeć się dokładnie ich pracy. Nie można tak faworyzować tych z biur a pracowników fizycznych wykorzystywać na maxa, może i my poprosimy o wolne dni w tygodniu na sprawy prywatne a zakład nam za to będzie płacić. Niech te śmierdzące lenie nie udają zapracowanych, wstają kiedy chcą, zaliczy taka jedna z drugą jakieś małe zadanko a potem hulaj dusza. Do biura to by tyłek ruszyła.

kierownik
@prawda

Wszystko to prawda.Osoby w biurach,które pracują czasami w domu to nic nie robią tylko zajmują się swoimi sprawami prywatnymi zakupy, zabawy z dziećmi i tak mija czas.Wszyscy powinni przyjeżdżać do biura.Najwiecej mówią o tym osoby mieszkające w Tychach,maja kilka km do pracy, ale wiecznie maja pretensje,ze musza jeździć i udawać ciężko zarobionych praca.Śmieją się wszyscy i udają kolegów,a za plecami jest non stop obgadywanie, śmianie się.Firma ta to jedne wielkie nieporozumienie.

Ewelina

Mam nadzieję, że nie odbija się to w zachowaniu wobec pracownic i miejsce pracy jest w miarę bezpieczne...? Takie rzeczy tu wypisujecie, że aż nie można nie spytać.

Onufry Koperczak

W ubikacji Męskiej uprawiano sex. Nie wstyd wam pracownicy? A tego nie widzą na monitoringu!

@Onufry Koperczak

to skąd masz takie info że tak było skoro nie ma monitoringu? co ?

obiektywnaopinia

W dziale jakości wyzysk pracownika i mobbing ze strony przełożonej i współpracowników. Jest to praca zarówno ciężka umysłowo jak i fizycznie w ciągłym biegu i stresie, na koniec zmiany dźwiganie, przekładanie 20kilowych skrzynek z próbami na czas. Odpowiedzialność za błąd każdego, obowiązek bycia na każde zawołanie. Jedyne czego można się spodziewać ze strony przełożonej to wytknięcie błędów lub zabranie premii. Nie ma ludzi do pracy więc telefony w wolny dzień z rozkazem przyjścia to norma. Wymagania i zakres obowiązków niewspółmierne do wynagrodzenia - można powiedzieć, że pensja pakowacza. Przestrzegam przed aplikowaniem, dopóki Ilona M. jest managerką dział dalej będzie schodził na psy.

Lalalala
@obiektywnaopinia

Mobbing w dziale jakości był, jest i będzie zawsze nie tylko ze strony Iliny, ale i ze strony brygadzistki, która jest teraz w mysłowicach. Zero pochwał tylko i wyłącznie ciągła krytyka za wykonaną pracę . Ilona nie ma zielonego pojęcia o tym co się dzieje na halii. W biurze jakości tona ludzi, którzy tam są chyba dla samego bycia, bo raczej nie od pracy i myślą, że są gwiazdami. Zaraz im miejsca braknie tam. Wymyślanie jakiś dziwnych rzeczy i zadań. Produkcja kończyła prace, a dział jakości miał myć lodówki i kafelki w labo... Chore. Siedzenie, dla samego siedzenia. Wynagrodzenie warte śmiechu, za tą pracę, którą się wykonuje. 100% odpowiedzialności za jałmużnę. Nie polecam tam pracy. Szkoda nerwów i czasu. Nie za te pieniądze.

@Lalalala

Od Twojego komentarza w wątku minęło już trochę czasu, jednak poruszyłeś bardzo niepokojącą kwestię związaną z mobbingiem. Tego typu oskarżenie nie powinno pozostać bez uzasadnienia, dlatego chciałbym zapytać, czy rzeczywiście w firmie HILTON FOODS LTD dochodzi do tego zjawiska? Ktoś z obecnych bądź byłych pracowników może potwierdzić, bądź zdementować te doniesienia? Zachęcam.

kuikgk
@Marek

(usunięte przez administratora)Jeśli nie poświęcisz się firmie, siebie i swojej rodziny, jesteś nierobem, nic nie znaczysz dla tej firmy. Nadgodziny to standard. Szkoda mi ludzi, którzy nie mają odwagi się stamtąd wyrwać i tkwią w tym kołchozie od tylu lat. Omijać tą firmę szerokim łukiem. Na szczęście rynek pracy się zmienił...

pzd
@obiektywnaopinia

Taki charakter ,w poprzedniej firmie pani ta była bardzo pracowita, wymagająca dla siebie i innych.

Hgfd
@Marek

Już mnie tam nie ma, właśnie na występujące zjawisko mobbingu, niestety nikt z tym nic nie robi, udają , że problem nie występuje. Jestem wolny i mam normalnych, mądrych przełożonych.

Zofia

skoro piszecie o tym zachowaniu ktorys rok z rzedu to czemu jak odchodzicie z firmy nic z tym nie zrobicie, czemu PIP nie zgłosicie?

Kris

To najgorszy zakład , już dawno powinien PIP zrobić kontrolę. A na pewno prokurator za kamery w szatniach

Rafał Bergin
@Kris

Izabela Grzybowa ciele się i nic. Czary mary Ciele mele!

Ewelina

Hej, a czy to przerzucanie na różne stanowiska to przypadkiem nie jest po to żeby się ludziom nie nudziło, jako element systemu zarządzania? Znam firmy w których tak jest i mi się to np. podobało

@Ewelina

Gdyby się to ludziom podobało to by nie narzekali to po pierwsze a po drugie nie zwalniali by się….tak jak w ostatnim czasie ma to miejsce…. Trójca swieta wykończy wszystkich ….

Dawid

Jaka trójca?

@Dawid

Teraz już dwójca ???? niestety Panią Kier wyrzucili…przepraszam ,,zwolniła się”????tak mówiła he to zostało ich dwóch ???? ta dwójkę tez trzeba roz…. I wtedy atmosfera się polepszy????

Jan

Co masz do kierowników że jestes tak negatywnie nastawiony? Nie możesz się dogadać? Powiesz coś więcej?

Jacobs

Jak tam Pani M od kanapek? W biurze dalej serwsuje swoje przysmaki? Dalej się podlizuje i zdobywa szczyty? Pozdrówcie odemnie ta cwaniarę. Pamiętaj, nie kanapkami świat zbudowano hahahhhahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dziurkacz
@Jacobs

Maria z Tomaszkiem zapewne kombinują jak zawładnąć światem... Tylko ze to 2 Pinkeje, a Mozga brak ????????????????

Rada
@Dziurkacz

Skończ ćpać bo źle Ci z oczu patrzy. Wygladasz jakby CIę napadły oczy kobry.

Dziurkacz
@Rada

Cóż, praca w HFP była „wypadkiem przy pracy”, na szczęście nie trwała długo...

Zero zmian
@Jacobs

Tak robi dalej szum wokół siebie swoich znajomości i wokół swoich przysmaków

asked

Hilton Foods. Pracownicy popadają ze skrajności w skrajność, nie szanują pracowników, zasady : nie można mieć makijażu, zrobionych rzęs i paznokci - panie z Ukrainy MOGĄ mieć, ale panie z Polski nie mogą, jednakże, gdy Polki by miały jedną z tych rzeczy - wyrzucają z hali, ale gdy się zwróci uwagę, że panie z Ukrainy mają, jest wielki problem. Śmiem podkreślić, że jest definitywnie ZABRONIONY makijaż itd, gdyż pracuje się na hali z żywnością, mięsem. Druga rzecz - gdy panie z Polski przychodzą na DZIEŃ PRÓBNY (bo się zatrudniły) przychodzą od samego początku pracy (12 h -> albo od 6:00 rano albo od 10:00), ale gdy panie z Ukrainy przychodzą na DZIEŃ PRÓBNY są umawiane POD KONIEC PRACY, a Polki, gdzie pracują cały dzień są wyganiane z hali. Reasumując, szefostwo, pracownicy, kierownicy POPADAJĄ ZE SKRAJNOŚCI W SKRAJNOŚĆ, TROCHE KULTURY I SZACUNKU DO DRUGIEGO CZŁOWIEKA!

Iza
@asked

Dobrze że pracodawca jest tak miły dla pracowników z Ukrainy, ale to nie znaczy że rodak ma być gorzej traktowany :-/ zawsze tak było ? Czy światopogląd się zmienił przez wojnę ?

Gal

Interesuje mnie praca na produkcji, możecie coś mi wyjaśnić ? W jeszcze obecnej byłem operatorem linii, chciałbym podobne stanowisko. Jak kierownicy? Ludzie? Ogólnie atmosfera?

Zostaw merytoryczną opinię o HILTON FOODS LTD SP ZOO - Tychy

• Jak się pracuje w HILTON FOODS LTD SP ZOO?

Zobacz opinie na temat firmy HILTON FOODS LTD SP ZOO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HILTON FOODS LTD SP ZOO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HILTON FOODS LTD SP ZOO?

Kandydaci do pracy w HILTON FOODS LTD SP ZOO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HILTON FOODS LTD SP ZOO