Opinie o Standis Polska Sp. z o.o. (Oława) w Oława

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Standis Polska Sp. z o.o. (Oława). Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Standis Polska Sp. z o.o. (Oława) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Standis Polska Sp. z o.o. (Oława) w Oława

KS Nowy wpis

Czy w firmie dla pracowników administracji nadal obowiązuje 9h (8h+1h przerwy) czas pracy czy coś się zmieniło? Jak obecnie atmosfera?

Czy w firmie Standis Polska Sp. z o.o. (Oława) występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Specjalista Ds. Zakupów?

... Nowy wpis

Gdyby zarobki były lepsze to można by tam jeszcze pracować. Miło wspominam czas spędzony w firmie.

Jak długo trwa proces awansu w Standis Polska Sp. z o.o. (Oława)?

Xxx

Zależy jak długo wytrzymasz pod biurkiem ...

ten spod biorka
@Xxx

wytrzymam ile trzeba , potem 10 to ja sie bede smial a ty przelkniesz.... gorycz sciany placzu

Ccc
@ten spod biorka

Tobie zostaną tylko wspomnienia za rękodzieło ????????????

Witold Nowy wpis
@Ccc

Co to w ogóle za dyskusja? Nie łatwiej napisać konkretne info o rozmowie rekrutacyjnej a nie dodawać takie bzdury? Nie szkoda ci czasu?

Firma Standis Polska Sp. z o.o. (Oława) poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Jakie wartości są cenione w Standis Polska Sp. z o.o. (Oława)?

Marian

Brak wartosci .

Pazdzioch
@Marian

Firma na oparach sciagaja starego dyrektora co by firme uratowal

Xxx
@Pazdzioch

Którego dyrektora ??

Tom

Mieliście kiedyś młodego polskiego dyrektora, zmiany wprowadzał, wszyscy się mieli z czasów pracy rozliczać, ale przejrzystość na produkcji, w magazynie i w zakupach "komuś" nie była na rękę. To teraz macie efekty.

@Tom

O jakim polskim dyrektorze masz na mysli? I chodzi o jaki dzial?

@Tom

Ten komentarz to jakiś żart, a napisał to sam "najmłodszy Polak" Najbardziej nieudolny i bez pojęcia o produkcji mebli.

Jak czytam te opinie i widzę te przepychanki slowne, to już sam nie wiem co o tym myśleć...Standis ma bardzo duży potencjał i nie jedną firmę mógłby wygryzc na rynku, ale gdy góra szkieletu nie działa jak powinna to i też reszta elementów gubi rytm. Z takim parkiem maszynowym i ludźmi którzy tam pracowali, fachowcy (pomijam wszystkich łazików bez wiedzy którzy za wszelką cene szukali okazji żeby się wybić) mogliśmy budować silne przedsiębiorstwo w którym wszystkim żyłoby się dobrze a tak... Standis teraz jest na końcu jakiegoś tam rankingu, raczej polityka firmy nie pozwoliła żeby Standis był mocny pomimo swoich atutów...nawiązując do piłki nożnej tj takie PSG czy MC bez trofeów europejskich. Szkoda firmy... Każdy tam tylko do siebie garnął

Aleksandra

@Były pracownik Dlaczego nie jesteś już pracownikiem Standis? W firmie można otrzymać godne warunki zatrudnienia? Umowa o pracę, opieka medyczna?

Prawda

Podpisuje się pod tym . Ryba psuje się od glowy. A właściciel rybnego slepy.

Pomyśł zanim napiszesz bzdury

Szkoda ze już Cie nie ma z nami, wszelkich maści doradzaczy, (usunięte przez administratora) i dorabiaczy na boku na grubą kasę należalo się pozbyć jak najszybciej aby stanąć na nogach, po "tych dobrych czasach" . Cieszę się też ze wspominasz te dobre czasy, ale mam niemiłą wiadomość , one już nie wrócą. Możesz zawsze sobie powzdychać. Może jeszcze gdzieś Ci się uda popracować w takiej firmie . Będziesz mógł opowiadać nowym kolegom z pracy jak to fajnie było dawno temu. Firma ma potencjał i nie potrzebuje mocnych w gębie a raczej mocnych w pracy. Ty pewnie należysz do tych drugich jak czytam, wiec może i dobrze ze Cie nie ma. Zasada jest taka ze jak się ktoś na czymś nie zna to lepiej żeby nie komentował, chyba ze lubi bić pianę. Kryzys który teraz nadchodzi mocno zrewiduje rynek pracy i jak zawsze w prywatnych firmach zostaną tylko najlepsi. Reszta będzie musiała szukać .....wiatru, także trzymaj się mocno. Powodzenia

Właściciel
@Prawda

Właściciel Cie pozdrawia. Jeśli nie rozumiesz jaka działa duża prywatna firma na rynkach międzynarodowych to po co komentujesz bez sensu. Pozdrawiam, i radze na przyszłość więcej roztropności.

Dobre sobie
@Pomyśł zanim napiszesz bzdury

Ale się uśmiałem. Malo z krzesła nie spadlem. (usunięte przez administratora) zostali w firmie I cały czas działają w najlepsze bo gdzie by mieli lepiej. Jaki Pan taki kram .

kmm
@Prawda

dlaczego nie przywodzicie mebli

Pan Tadeusz

No i co z tego że standis ma duży potencjał , jak tam już nikt nie chce pracować , rekrutację w (usunięte przez administratora) przeprowadzali wiezni do pracy brali, a poza tym większość firm które robiły elementy w koperacji to na standis ma wylane nawet te firmy które współpracowały od początku istnienia tej firmy tak samo się wypiely

Do pomyśl zanim napiszesz...

Nie wiem skąd ten nick i jak go interpretować, ja się nie boje o brak pracy bo ten kryzys nie uderzył aż tak w moja branze. Teraz tak naprawdę jest selekcja wręcz naturalna pośród pracowników zostaja najbardziej produktywni(usunięte przez administratora)

Pawel

Jak z tymi podwyżkami? Tylko niektórzy dostają ?

Metalowiec
@Pawel

Podobno nie ma podwyzek ? czy jednak wybrancy dostaja ?

Janek
@Metalowiec

A jednak ostanio jeden z metalu dostał, musiał dobrze komuś w du...o wleźć. Tak to jest jak się udaje że jest się najlepszym spawaczem.

Jaka jest kultura pracy w Standis Polska Sp. z o.o. (Oława)? Obowiązuje typowy dress code?

Pan Tadeusz

Tam niema żadnej kultury pracy, jeżeli chodzi o dress code to najlepiej przyjść na golasa aby się nieubrudzic jak będziesz wchodził w (usunięte przez administratora)

Marian
@Pan Tadeusz

A z kim to trzeba tak dobrze trzymac ?

Edward

Aktualnie brak ofert pracy w Standis Polska Sp. z o.o. (Oława). Czy firma zamierza w najbliższym czasie przeprowadzić rekrutację? Co moglibyście powiedzieć o obowiązkach i wynagrodzeniu?

Edward gowork
@Edward

Edwardzie z firmy gowork !!! Szkoda Ci pisać bo co Cię to interesuje kogo zatrudniają !!! Jak bede chcieli zatrunic to nie tutaj . Edwardzie przecież twoim obowiązkiem jako pracownika portalu jest podgrzewać atmosferę bo może dzieki temu wcisniesz jakiś abonament /usluge . Portal Gowork został już wielokrotnie skazany przez sądy powszechne w Polsce , więc albo się nie wstydzisz i podajesz imię i nazwisko prawdziwe i podlegające weryfikacji albo pisz sobie gdzie indziej. Ostatnie pouczenie .

Dla wtajemniczonychu

Chyba firma naprawdę upada skoro tak znacząca postać jak słynny (usunięte przez administratora) sie zwalnia, niezastąpiony gościu który potrafi wycinać, zaginac, zna się też na procesach technologicznych, a to wszystko dzięki temu że jego organizm nie ma reakcji obronnej na wazelinę która codziennie rano musiał aplikować na swoje ciało, żeby wyjść do pracy. Czyżby już nie było nawet komu wejść w 4 litery ze się zwolnił? A może za często to robił i nagle zamiast talonu do kariery, zrobił się codzienny rytuały, który musiał powtarzać bez osiągania korzyści. Współczuję teraz innym którzy będą musieli jego zagrywki oglądać w nowej firmie, ale może go szybciej tam zweryfikują ????

Redukcja
@Dla wtajemniczonychu

Który to taki się zwalnia ??? Przecież w tej firmie niema znaczących osób ..

Ktoś tam
@Dla wtajemniczonychu

Będzie się kręciło dopuki wszystkiego nierozkradną

Ququ

Praca jak praca. Pracujesz płacą, uważasz że za mało i gdzie indziej jest lepiej? Odchodzisz, chyba, że pracodawca zechce Cie zatrzymać i jest w stanie zaoferować interesujące Cie warunki. Problemem w fimie są fuchy. Duże, głównie na drewnie i małe ale liczne, głównie na metalu. Najwiecej żalu i kwiku robią 2 grupy, najgorzej wykwalifikowani, czyli Ci którzy myślą, że pakowanie w kartony to specjalizacja równa chirurgowi i drudzy którzy wyszkoleni przez Standis zostali pojedynczymi pracownikami i żerują na tym poprzez składanie lewych wypowiedzeń i szantaż. Wszyscy krzyczą że mało, że źle ale chyba perspektyw lepszych nie mają skoro w tym siedzą. Siedzą obrażeni bo ich wypowiedzenie jest ralizowane albo zabroniono im kraść i trzeba zapłacić za pracę wykonaną na ich rzecz przez firmę. Praca monotonna, słabo rozwijająca, płatna ile warta. Dobra na początek i na robote w ktorej interesuje nas zrobić swoje i mieć z głowy, słaba na zasiedzenie jesli liczymy na rozwój. Jedna zmiana, w biurze godzinną przerwę mają i są średnio zadowolenii ze swoich godzin.

Heniek

Jak sadzicie czy są jakieś widoki na podwyżki w firmie?

Redukcja

Prędzej na zwolnienia .

Felek

Ba raczej Niektorzy juz dostali

Wudu
@Heniek

Jakie podwyzki?pytanie kiedy ten (usunięte przez administratora) zostanie zamknięty a dzięki zostaną sprzedane ha ha

klocek

Czy jest sens iść tutaj na konstruktora czy firma raczej bez perspektyw?

były konstruktorrrrr
@klocek

Idz na konstruktora, dostaniesz 2300 zl netto, praca dla słabych konstruktorów, będziesz kilka profili składał na to płyta drewniana i masz skończony projekt stolika, super rozwojowa praca dla idiotów.

Nicko
@klocek

Tak jak wcześniej napisał klocek, zarobki na poziomie 2300 zł netto wiec moim zdaniem bardzo słabo. Praca raczej średnio rozwojowa. siedzisz 8h przed monitorem i „konstruujesz” meble. Polecam potraktować raczej jako kilkumiesięczny staż, podszkolić się z obsługi programu (to akurat na plus) i iść dalej. Jeśli się zasiedzisz, zmarnujesz swój czas.

Konstruktor
@były konstruktorrrrr

Sam byłeś takim idiota ze Cie wyje....li po tym jak 7 raz rzuciłes na produkcję trefna dokumentację, więc w przeciwieństwie do tego co piszesz wywalaja tylko idiotow takich jak ty, super nierozwojowych idiotow . Wyplaty by Ci durniu nie starczyło żeby zapłacić za zmarnowana pracę i materiały do produkcji.

były konstruktorrrrr
@Konstruktor

Nie zostałem zwolniony tylko sam się zwolniłem. Panowie B.S. albo M.L. kto z was piszę ten komentarz? Potwierdzacie tylko to co napisałem wcześniej, szukajcie ambitniejszej pracy dla siebie albo siedzcie tu całe życie, na pewno możecie siebie nazwać KONSTRUKTORAMI co pewnie nie wiedzą jak łożysko zamocować na wałku. Pozdro

AP

Jezeli juz kogos oczerniasz to moze bys sie chociaz podpisal . Czy odwagi brak ?

Rafiki

Dzieje sie cos jeszcze w tej firmie czy juz agonia ?

Produkcja
@Rafiki

Rafiki , u nas w porzadku , a jak u Ciebie ?

Binladen

Chlewww!!!

qwerty

tak !!! czekamy !!

Doro

Czekacie na świąteczne premie?

@Doro

Czy wiesz coś na temat wysokości nadchodzących premii w firmie Standis Polska? Kiedy mają zostać przyznane? Premie są zawsze dodatkową motywacją dla pracowników. Dzięki premiom pracownicy czują, że są doceniani, a ich starania nie idą na marne. Może warto napisać coś więcej na ten temat.

Astrolog

- brak rozwoju , brak podwyżek , brak perspektyw . + ludzie

Tom
@Astrolog

Ale za to prezes jest :)

bartek
@Astrolog

@Astrolog , jak Ci się nie podoba drzwi czekają otworem , możesz się już pakować .......ludzi sobie znajdziesz gdzie indziej , rozwiniesz się albo może raczej nie, i znajdziesz wspaniałe perspektywy .....powodzenia i nie do widzenia

Astronauta
@bartek

Atmosfera gęsta,widzę że emocje już ponoszą, nic dziwnego skoro ponoć firma została sprzedana, bynajmniej Takie plotki krążą, czas pokaże, A Panu Panie Bartek proponuję wizytę u dobrego psychologa aby w przyszłości lepiej sobie radzić z emocjami

@Astronauta

Proszę Cię o nie prowokowanie sprzeczek na forum. Wspomniałeś o istotnej informacji na temat sprzedaży firmy Standis Polska. Czy od kilku dni pojawiły się jakieś sprawdzone informacje na ten temat?

Paulina

@bartek, Łatwo doradzić zmianę firmy, ale trudniej radzić sobie z wyzwaniami. Każdy pracownik powinien dbać o dobrą atmosferę w pracy oraz o dobro i rozwój firmy. Może zamiast doradzać @Astrolog zmianę firmy, zachęciłbyś go do pozostania i większego zaangażowania w pracę?

Zostaw merytoryczną opinię o Standis Polska Sp. z o.o. (Oława) - Oława

• Jak się pracuje w Standis Polska Sp. z o.o. (Oława)?

Zobacz opinie na temat firmy Standis Polska Sp. z o.o. (Oława) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Standis Polska Sp. z o.o. (Oława)
1.7/5 Na podstawie 129 ocen.
  • Rybacka 5
    55-200 Oława
  • NIP: 8951768101 KRS: 0000019137

Standis Polska Sp. z o.o. (Oława)