Węglo Smyk sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Węglo Smyk sp. z o.o.

tolo 2015-05-02 14:24:49
ta firma to totalna dziadowizna tam zdechniecie z głodu a szef kawal hama
kierowca 2016-05-08 17:51:30
ta firma to totalne dno, niema tam nic papieru do tachografu żarówek,a oprócz tego okradli mnie z kasy na co innego się umawiasz a potem masz 500 za mało.A co do SZEFA to popieram opinię mojego poprzednika.A KIEROWNIK TRANSPORTU jest tak daremny że nadaje się tylko do takiej firmy bo gdzie indziej by go zabili śmiechem.Odradzam każdemu lepiej iść na kuroniówkę przynajmniej przynajmniej nie zmarnujecie czasu i was nie okradną z kasy.

maniek 2016-06-01 13:02:25
A ja nie mam tu żadnych problemów. Kasa zawsze na czas, miła atmosfera, szef wymagający ale pomocny. Polecam.
KIEROWCA :-) 2016-06-02 11:49:57
Jestem w szoku !!!, nie ukrywam, że nigdy nie pisałem na takich dziwnych portalach, ale jak to zobaczyłem to muszę coś napisać. Pracowałem w tej firmie jakiś czas temu, ale żadnych problemów o jakich Wy piszecie, kasa zawsze na czas i tyle ile wypracowałem, szef wymagający ale docenia pracownika, chyba, że Wy byliście do d... i stąd takie Wasze opinie. Atmosfera super, a dziewczyny z biura rewelacyjne.
Zostaw swoją opinię o Węglo Smyk sp. z o.o. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Węglo Smyk sp. z o.o.