Emperia S.A. - Tradis Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Emperia S.A. - Tradis Sp. z o.o.

były pracownik 2009-08-21 21:24:07
Ogólnie co mnie denerwowało w firmie Tradis oprócz ciagłym cieciu kosztów to podejscie WIELKIEGO kierownika logistyki który tym całym syfem rzadzi zachowuje sie jak odciągnięty od pługa i nie potrafi załatwić sam jakiejkolwiek sprawy i jedynie trzyma z ludźmi z dawnego "SYDO" i co warto dodać to 95 % obsady na stanowiskach kierowniczych to właśnie koleżki z w/w firmy którzy są tam nietykalni którzy nie maja zadnych kompetencji a rzadza wszytkimi do okola bo tak najlepiej i właśnie dla nich najlepiej jest zwolnić piec osób z zewnątrz niż jedną z SYDO ale tak juz jest i nic się raczej nie zmieni. Następna rzecz która kole w oczy to pracownicy biurowi dla których najgorsza jest pierwsza zmiana bo wtedy trzeba się na pracować gdyż rano sa wszyscy kierownicy a najlepsza dla nich jest 2 i 3 zmiana bo wtedy można legalnie grac w pasjansa, pić kawę, i robić sobie wieczorki w jednym z pokoi a tak na dobra sprawe to wszystko mógłby robić planista bo napewno dałby rade ale coz jak firme stac na trzymanie nierobów to już ich sprawa
sydo 2009-12-06 20:46:39
A te minejsze oddziały to juz nikt nie bierze pod uwage a bo po co tylko zniszczyć [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i wszystkich [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na bezrobotne . Uważam ze [usunięte przez moderatora] z ZARZĄDU nic nie wiedzą siedzą na tych [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] stołkach i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robiąsory tylko potrafiązwalniać . [usunięte przez moderatora] szukaja oszczednośći a niech p[łacą tak jak miało być . ja rozliczam kierowców na pewnym oddziale [usunięte przez moderatora] robią co chcą [usunięte przez moderatora] odradzam pracy [usunięte przez moderatora] Pracuje w niej od początku SYDO i powiem tak było cięzko ale było lepiej
Zostaw swoją opinię o Emperia S.A. - Tradis Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Emperia S.A. - Tradis Sp. z o.o.