Staff Partners Kaliszuk Sp. J.

Opinie o Staff Partners Kaliszuk Sp. J.

amokaczi 2014-01-13 18:00:29
Witam,

Dlaczego pisze opinię. Bo od jakoegoś czasu notorycznie nie wypłacają należnych środków na czas - np do 10tego każdego miesiąca.
Jeżeli 10ty wypada np. w piątek to dobrze będzie jak pieniążki będą w poniedziałek lub wtorek rano.
Dzisiaj mamy poniedziałek 13ty - środków brak.
w dniu jutrzejszym mam ustawione zlecenie stałe w banku na pobranie raty.
Rozumiem, że tłumaczyć w banku będzie się staffpartners czemu nie zapłaciłem z nie swojej winy.
Czy w takim wypadku (jeżeli poniosę z tego tytułu jakiekolwiek straty) mogę dochodzić swoich praw na drodze prawnej?

Pozdrawiam
XX

Już jakieś czas jestem zatrudniony przez firmę Staffpartners.
marcin 2014-11-12 12:26:40
odpowiedź.Ogólnie nie polecam tej Agencji z jednej prostej przyczyny.Po prostu pobiera bardzo duże prowizję ,;pracownik do ręki dostaje bardzo mało. Co do Pana, który pisał o wypłacie i wpływie na konto to wybaczy Pan ale to zwykła kpina z pana strony, ponieważ pieniądze na koncie zawsze są do 10-go dnia każdego miesiąca.Każdy wie na co się pisze i za ile będzie pracował więc jak to kiedyś mówili, trzeba było się uczyć i rozwijać a nie teraz narzekać, pozdr
oszukana 2016-06-04 16:57:33
Sz. Państwo, pracując dla w/w agencji proszę zwracać uwagę czy odprowadza ona wszelkie należne składki do ZUS wynikające z zawartej z Państwem umowy o pracę.
violawaw 2016-10-13 23:12:47
Są OK. Płacą na czas i dają umowę o pracę. Nie słyszałam aby ktoś z całej naszej ekipy miał z nimi problem.
ola 2016-10-19 14:21:51
Ja mam kasę na czas, a stawki lepsze niż jak pracowałam w dużej agencji.
Zostaw swoją opinię o Staff Partners Kaliszuk Sp. J. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Staff Partners Kaliszuk Sp. J.