Reporter

Opinie o Reporter

anonim 2008-10-10 10:41:00
W reporterze pracowałam 2 lata temu, jeżeli chodzi o staff, to same młode osoby, co bardzo mi sie podobało, klientów też nie tak dużo, więc miałam trochę czasu dla siebie, jedynie szefowa nie przypadła mi do gustu..
anonim 2008-11-06 15:21:39
Atmosfera przyjemna, wypłaty po terminie niezgodne z paskiem, jak na handel to niezła wypłata,stała ekipa, ciężko się dostać -do mnie zadzwonili po roku od złożenia papierów. Nie ma wrzasków, krzyków, dobrze się pracuje.
anonim 2008-11-06 20:37:45
Pracuje 2 lata, zarobki kiepskie brak mozliwosci awansu. Pensje mialy byc wyzsze ale jak prezes sie zmienil to i o podwyzkach zapomnial. Szukam lepszej firmy.
PRACOWNIK 2011-10-03 15:55:31
Pracowałam ponad rok. Kłamstwa, oszczerstwa, walka o klienta. (usunięte przez administratora), brak możliwości awansu. W ciągu miesiąca ciągła rekrutacja nowych po czym zwalniano ich po pierwszej wypłacie. Codziennie człowiek słuchał, że do niczego się nie nadaje. Praca w stresie i Kierownikami Reg. którzy nie mają pojęcia o handlu. Meldowanie się co godzinę przez telefon na tzw. "ile macie zarobione". Okropnie wspominam ten okres. Nie polecam nikomu. Pensje głodowe.
we 2016-03-30 19:33:59
sporo nowych ofert od firmy niedawno sie pojawialo na przyklad na stanowisko projektanta odziezy w Krakowie chodzi o monitorowanie rynku i analizę tendencji mody pod kątem zastosowania ich w kolekcjach
Zostaw swoją opinię o Reporter - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Reporter