logo ADZONE

ADZONE

Katowice

Opinie o ADZONE

ktoś taki jak ja 2011-08-30 20:25:29
A ja myśle,że praca jest dla tych,którzy chca pracowac.Jeśli ktos nie chce nic i nikt mu się nie spodoba.Wciąż będzie coś nie tak.Bez sensu jest obrażanie i pisanie o danej firmie w niewłaściwy sposób.Nie udało się?Nie pasuje Ci to szukaj dalej a nie obrażaj i nie wypowiadaj się na ten temat.Tobie może nie odpowiadac ale innemu może przypadnie ich ofarta do gustu...
rozczarowana 2011-10-17 11:14:54
czyżby jakiś( usunięte przez administratora )po to jest to forum żeby właśnie pisać opinie na każdy temat, o każdej firmie....
ja 2011-11-03 13:13:43
Siedz wiec na zasilku.Nikt Ci nie broni.Typowy Polak.Chce miec pieniadze a sie nie narobic.Tak sie nie da.Kazdy musi i zaczyna od niczego a raczej od niskich zarobkow....Ktos tu na widok potencjalnego szefa wpadl w kompleksy.Coz nie dziwie sie.Jest boski.Ps.Ale chyba nie o urode przelozonych tu chodzi a o opinie warunkow pracy.Ja wystawiam 4...
ja 2011-11-03 13:16:30
A ja mysle ze nie jest u Nich tak zle i wystawiam 4.
ja 2011-11-16 15:31:27
Bez sensu.To forum dotyczace pracy,warunkow pracy a nie wlascicieli i ich wygladu.
Karolina 2012-02-23 13:45:16
Tylko w Polsce i tylko Polacy mają mentalność bluzgać innych na forach anonimowo.Tam też pracują ludzie tacy jak Wy .Nie wiadomo od czego zaczynali,kogo mają nad sobą i jak to tak naprawde jest,że tak
\wykorzystują\ ludzi jak Wy tu to opisujecie.Jeśli ktoś ma coś do zarzucenia do chyba nie do firmy a do osoby która ją do niej przyjmowała.Ja pracowałam w firmie.Zarobki super a to jak traktują ludzi i co mi napisali na pasku jak się zwalniałam to coś okropnegoWykańczali ludzi psychicznie.Nie pisałam jednak o tym bo dotyczyło to nie całej firmy a poszczególnych osób.Powiedziałam i napisałam więc bezpośrednio do Nich.Ludzie opanujcie się.To chore...
Anna8731 2012-10-20 11:47:04
byłam tam na rozmowie i na szkoleniu kierownik miły i żartobliwy :-)
edelzkrainykrdek 2012-12-10 13:18:07
Mówią tak jak jest w rzeczywistości i na rozmowie i na szkoleniach. Jest to praca na pewno dla ludzi ambitnych, którzy chcą coś osiągnąć.
rikitiki 2014-03-25 17:31:09
może jeżeli praca w ADZONE jest rzeczywiście taka ciekawa to i determinacji starcza tutaj na dłuzej
róża 2014-04-25 03:14:23
jak na agencje reklamową to strone mają zrobioną chyba jak w paintcie... albo nie zauważyli jakiegoś błędu
Paweł 2014-04-27 16:17:36
Faktycznie, strona adzone jakos nie zachęca, wszystko pisane ciurkiem, jedynie jakieś kolorowe podkreślenia, brak szablonu, kiepska reklama...
faworek:) 2014-05-11 16:07:58
Witam Szanownych Państwa,odradzam wspołprace z adzone.
Zadnej umowy o prace ,nawet na zlecenie sie nie załapiecie.TYLKO umowa o dzieło.
ZERO ZASAD!!!!Twoją wypracowaną baze klientów i tak przejmie ktores z ulubienców szefa...facet nie ma zielonego pojecia o prowadzeniu firmy,robi to na zasadzie ...chcesz to pracuj,poroznos materiały reklamowe...klienci sami mu zadzwonią potem a ty spadaj:)

Pozdrawiam serdecznie

Faworek:)
Agata 2014-05-18 22:26:23
Właściciel firmy typowy[usunięte przez administratora] mający pojęcie jedynie jak wciskać (celowo unikam słowa sprzedaż) noże i nożyczki. Niestety te świetne czasy lat 90-tych gdzie każdy który choć trochę potrafił logicznie myśleć miał sukces gwarantowany czy to w handlu czy w sprzedaży. W obecnej chwili ta firma zarabia pieniądze jedynie poprzez oszukiwanie pracowników i robieniu ludziom prania mózgu :) No i oczywiście wciskanie produktu ogromnego przedsiębiorstwa na zasadzie kupie taniej sprzedam drożej. Jak ktoś wspomniał marna strona internetowa.. Agencja reklamowa i strona jak z szablonu.. Jakość druku plakatów reklamowych najgorszej jakości. Umowy o dzieło(usunięte przez administratora)"dobra księgowa:)",brak przyszłości to wiele z zalet tego códownego tworu.
Daro 2014-07-07 19:05:22
Wie ktoś może czy szefostwo jest tam ok?Dobrze traktują swoich pracownikow?
Alan 2014-09-15 19:21:57
zdecydowanie odradzam firmy, proponuje proces zbiorczy w sadzie o liczne oszustwa oraz kretactwo, zglosic ich do sadow pracy, federacji itp!!!
Agata 2014-09-21 11:21:21
Panie R pod nickiem kati pracowalam 7 lat a nie pracuje miesiac, widze ten szczery usmiech na twarzy
Zelik 2014-10-05 16:49:23
Jednym slowem firma KRZOK i smieszna banda menadzerow ktorzy mysla ze sa biznesmeny a zwykly Tomeks. A dla klientow mam cenna informacje taniej wyjdzie zrobic samemu w MPK a nie przez pseudo agencyjke ktora i tak z jakoscia nie ma nic wspolnego ;) To nawet kolo chinszczyzny nie stoi. PADAKA
makak 2014-12-13 16:01:30
czytam równe wątki na tejn tej firmy w internecie i każdy przedstawia ją w skrajnie innym świetle, natomiast jak na fejsie piszę do ludzi z firmy to też generalnie chwalą. ja bardzo chcę zostać ankieterem w tej firmie, najlepiej jeszcze przed świętami żeby na opłatek zarobić, ale do kogo pisać lub dzwonić w sprawie rekrutacji?
olejnko 2015-02-17 17:26:58
słuchajcie, a jak teraz wygląda sytuacja w firmie? bo naprawdę mnie to zaczęło interesować teraz, sam nie wiem co teraz zrobić. Dajcie mi znać czy praca u nich będzie opłacalna, bo nie chce tak sobie zostawic rodziny na pastwe losy tak naprawde, jeśli okaże się, ze praca u nich nie jest opłacalna do końca.
frania 2015-03-04 17:17:11
najgorzej niestety że nie ma jedności jednogłośnej jeśli chodzi o opinie o firmie ADZONE, jak widzą na tym forum i na innych to zdania są wrecz często skrajne. może w takim razie zapytam inaczej:czy praca w adzone ma jakiekolwiek plusy i co mi da dobrego czego nie da mi robota u konkurencji? pozdrawiam
miko 2015-03-25 15:04:42
też prawda, że opinie są skrajne, tylko nie wiem jak to naprawde wygląda czy ludzie koloryzują, bo boją się stracić prace i piszą, że jest świetnie czy dlatego, że ją stracili i cisną jak mogą po nich? Mam nadzieje, że teraz sprawa się wyjaśni, mnie jescze interesuje to czy macie tam w kuchni mikrofalówkę? bo nie wyobrażam sobie pracy bez ciepłęgo posiłku.
Arek 2016-05-08 11:08:20
Taka to właśnie padaka @Harry, że pracownicy się w ogóle nie zwalniają i rotacja między nimi jest na poziomie zerowym :) Ja słyszałem od sąsiada, że tutaj naprawdę ma się bardzo dobre warunki i atmosferę do pracy. Dlatego też mam nadzieję, że jednak jakieś nowe miejsca pracy powstaną :)
Zostaw swoją opinię o ADZONE - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADZONE