logo Remontowa Shipbuilding S.A.

Remontowa Shipbuilding S.A.

Gdańsk

Opinie o Remontowa Shipbuilding S.A.

dzwonekoz 2014-03-07 12:31:21
(usunięte przez administratora)To cud że ta parodia stoczni jeszcze funkcjonuje.Powinni podzielić losy Stoczni Gdańsk.Wstyd dla kraju że zakłady o takim standardzie pracy jeszcze istnieją.Jeszcze przynajmniej trzy pokolenia muszą wyginąć aby w tej stoczni dojrzeli do jakichkolwiek europejskich standardów.
mały 2014-11-06 08:48:59
jakie stawki ma spawacz ?
stoczniak 2014-12-19 10:36:34
Panowie mówiąc po polsku syf,kiła i mogiła.Jeżeli gdzieś w tym kraju obowiązują jakieś zasady(choć wątpię) to na pewno nie na tym terenie.Robotnika za wszystko karzą finansowo.Po zakończonej pracy możesz opuścić teren byłej stoczni nie wcześniej jak 25min. od jej zakończenia.W przeciwnym razie okradną Cię o jedną roboczogodzinę.Zapomnij o wentylacji,jakiejkolwiek asekuracji, itp.Spółki potrafią płacić po 20tym następnego miesiąca .Spawaczowi na stoczni proponują 20zł brutto.HA HA HA Rumunia nas dogoniła.Dowodem na to że jest tam lipa jest nagminne szukanie ludzi do pracy.Odradzam.
spawacz 2015-01-09 14:59:42
Witam mam pytanie i oczekuje szczerej odpowiedzi jestm młodym spawaczem oststnio widziałem ze remontowa przyjmuje do pracy aktualnie nie pracuje i zastanawiam sie czy warto sie do nich zgłosic. Może ktos pochwalic sie jaka jest atmoswera w pracy i czy na umowie o prace jaką porponują da się zarobic Pozdrawiam Dawid.
honor 2015-01-13 09:20:59
Propozycja pracy na byłej Północnej przez złodziejskie spółki - praca na czarno,socjal nie istnieje , żadna inspekcja państwowa nie działa , 15-22 zł.na czarno/godz. Praca na czarno za 4-5 eur.? w przemyśle ciężkim bo takim jest przemysł stoczniowy.Panowie przestańcie dorabiać tę bandę . Lepiej zarobicie na ogórkach u Holendra niż wdychając ten stoczniowy syf.
fitter 2015-01-20 09:38:25
Uwaga na spółki zoo działające na tym terenie.Zwłaszcza na sp,SHIPBUILDING z Kartuz.Zwykły pasożyt który płaci po 2-ch miesiącach.Ogłasza się teraz i szuka we wszystkich zawodach stoczniowych bo coraz mniej naiwnych chce tam pracować.
wklg 2015-03-22 20:21:44
co za bzdury wypisujesz człowieku
nismo 2016-09-12 14:48:55
ZA Gierka spawacz w stoczni zarabial przy 168 godzinach okolo 6500 zł i do tego osobno na kwitku dodatek dla spawacza mleko , masło i jeszcze wysługa lat, spokojnie wystarczyło na utrzymanie rodziny a jak zrobił nadgodziny to już kosmos był -taka kasa .

Kurwy i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pasożyci ,i styropianowcy wam zabrali wszystko.
Stoczniowiec. 2016-10-10 21:54:38
Uwaga na tą firme. Nie płaci pracownikom i kontrahentom. Prawdopodobnie będzie upadłość.
Ukraina 2016-10-15 20:19:26
Do ukraincow majstry sie stawia jak do psow... Wiecej nic nie moge powiedzic w tym planie. Morze nie na calej stoczni ale w RCE napewno. Nie poliecam tej pracy dla ukraincow
nick 2016-10-16 12:02:18
No ja nie wiem co o tym myśleć, ogólnie praca pewnie do łatwych nie należy i też trzeba byc odpornym na stres, ale czy chociaż kasa jest dobra w zamian?
tatarak 2016-10-29 20:21:20
A ile brutto zarabia mistrz produkcji bezpośredniej? Oczywiście goła pensja oraz z uwzględnieniem ewentualnych dodatków premii itp?
HR 2016-12-06 09:53:10
Stocznia ma ogromne problemy finansowe. Nie przedłuża umów swoim pracownikom a co najlepsze większość firm już tam nie chce nic robić bo nie dostali kasy. Chyba będzie upadłość stoczni. Najlepsze jest to że monterów, spawaczy coraz mniej a majstrów i kierowników dyrektorów u koryta tyle ile było to jest, więc nic dziwnego że nie mają kasy skoro nie wiadomo po co tysięczne pensje są nadal utrzymywane przy garstce statków i pracowników fizycznych. Druga sprawa jest taka że wielu monterów i spawaczy przychodziło do pracy żeby odbębnić godziny a nie zrobić robotę - tylko że jak godziny są puste to robota nie idzie i stocznia nie zarabia a potem kończy się tak jak się kończy. Najłatwiej narzekać na firmę stocznię a swojej winy nie widzieć wcale. Każda pusta godzina jednego człowieka to w miesiącu przy tylu osobach tysiące godzin. Każdy czasem jest leniwy ale potem trzeba mieć trochę obiektywizmu a nie zwalac TYLKO na stocznię. Ze stawkami to samo, jakby szła robota i sprzedawali by szybciej statki to byłaby kasa na podwyżki. Sory ale czasy Gierka czy się stoi czy się leży... skończyły się - statki są kupowane za małe pieniądze (konkurujemy z chinami itp.) poza tym konkurencja ogromna. Proponuje zajrzeć na Ukraine bo tam zarabiają naprawdę "DUŻO". Albo spójrzcie na zwykłych pracowników biurowych - w przeciwieństwie do wielu monterów i spawaczy skończyli szkoły kursy a zarabiają mniej niż pracownik fizyczny... Idziemy w stronę zachodu a nie Komuny więc wkońcu pensje muszą się wyprostować i przyjdą czasy że pracownik fizyczny będzie zarabiał jeszcze mniej.
Zostaw swoją opinię o Remontowa Shipbuilding S.A. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Remontowa Shipbuilding S.A.