gino rossi

Częstochowa

Opinie o gino rossi

anonim 2011-07-27 12:27:44
Postawa dla sprzedawcy 1050 zł....za ciężką fizyczną pracę, ech!!!magazyn na zewnątrz dwa pietra niżej (rampa) szczegolnie fajne doznania w czasie zimy:)))stanie na baczność 12 godzin, wymagania bardzo wysokie za taką beznadziejną kasę...wyzysk i zastraszanie, ogólne chamstwo, donosicielstwo ma się świetnie, szczególnie opłacalne przy kontaktach z \"górą\"...Nie polecam.
maku 2012-11-28 11:09:09
Masz racje,potwierdzam!donosicielstwo i wchodzenie w tyłek górze na kazdym kroku wyscog szczurów i rywalizacja o sprzedaż indywidualną.Jak był stary zarząd i AM Karolina to było inaczej teraz jakiś [usunięte przez moderatora] do niczego sie nie nadaje jak tylko obsadza do salonów swoje znajome i zwalniaja starych dobrych pracowników którzy pracują w firmie od lat!!!!niesprawiedliwe!!!!a salon w częstochowie faktycznie masakra z tym magazynem:)pozdrawiam
kicia 2012-12-06 20:24:25
Popieram, menago poprostu szkoda gadać!Szkoda tylko firmy ,ze takie typy tam zarzadzają!
miła 2012-12-24 01:41:51
Składałam tam kiedyś cv na kierownika. Mieli odpowiedzieć ale nie odpowiedzieli. Dostałam prace w innej firmie, też w Jurajskiej. Po jakimś czasie się dowiedziałam czemu się nie odezwali. Panienki nie przekazały cv koordynatora. Gratuluje pracowników. Co mijam sklep to Panienki na zapleczu. Ciekawe czy maja już kierownika.
anonim 2014-11-10 18:59:27
swieza wiadomosc...jesli ktos chce byc nekany psychicznie na kazdym kroku!!!!przez pania kierowniczke za najnizsza krajowa to wspolczuje.pracuje tam tylko jedna sympatyczna osoba wspolczuje jej,mozna zwracac uwage ale w taki sposob i takim tonem to karalne-mobing i psychiczne dreczenie
Maniek 2016-05-19 10:02:31
@emeryrtura faktycznie muszę przyznać, że umowa o pracę i odprowadzane składki są w tej pracy kluczowym atutem. Pracowanie na umowach śmieciowych powinno być zakazane ;) W zasadzie wysokość wynagrodzenia też mnie zadowolą. Fajnie, że akurat szukają sprzedawców.
Zostaw swoją opinię o gino rossi - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie gino rossi