AK -TRANS Transport Międzynarodowy

Psary

Opinie o AK -TRANS Transport Międzynarodowy

były 2014-07-03 07:34:08
Witam. Chcę ostrzec wszystkich kierowców przed tą firmą!!!Praca jest na podstawie fikcyjnych umów o dzieło lub umów zlecenie [nie odprowadzane są żadne podatki},nie ma żadnego ubezpieczenia, nie dostaniesz żadnego PIT-u a o świadectwie pracy możesz sobie pomarzyć .Pan Krzysztof tylko obiecuje że za miesiąc będzie wszystko ok , i tak co miesiąc... Na koniec najlepsze...NIE WYPŁACA OSTATNIEJ PENSJI!!!! Znam kilka przypadków niewypłacenia ostatniej pensji przez tą śmieszną firmę.Pan Krzysztof okazał się totalnym zerem i dnem!!
klaudiusz 2014-10-21 03:22:28
Właściciele tej firmy, Agnieszka i Krzysztof, to OSZUŚCI.Przekonałem się na własnej skórze, że tak naprawdę to od początku planują oszukanie pracownika.Dodatkowo celowo tworzą konfliktowe sytuacje, by tym usprawiedliwić brak wyplaty.Wowczas też okazuje się, że to jednak firma żony, bo mąż karany
były pracownik 2014-11-03 20:02:35
Jeżeli lubisz pracować za darmo, nie być ubezpieczonym, nie potrzebujesz świadectwa pracy, sprawia ci przyjemność wysłuchiwanie kłamstw i bzdur oraz inwektyw a także obcowanie z dennymi, bezczelnymi oszustami - PRACA U BAŁDYGÓW JEST DLA CIEBIE WYMARZONA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A ZATEM POWODZENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
fik 2016-04-24 21:48:13
mario, sytuacja na rynku jest na tyle dynamiczna że dobrze, że AK -trans jeszcze się trzyma. Mam nadzieję, że niedługo rzucą jakieś ogłoszenia tak aby można było do nich złożyć CV i gdzieś na europę jeździć. Pytanie - u nich trzeba mieć własną działalność czy nie ?
Zostaw swoją opinię o AK -TRANS Transport Międzynarodowy - Psary
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AK -TRANS Transport Międzynarodowy