Opinie o Almares Składy Handlowe Sp. z o.o. w Wejherowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Almares Składy Handlowe Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Almares Składy Handlowe Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Almares Składy Handlowe Sp. z o.o. w Wejherowo

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Almares Składy Handlowe Sp. z o.o.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Pracuj.pl pojawiło się 11 stycznia kilka ogłoszeń.

Przemek Nowy wpis

Najlepszą rekomendacją jest odpuszczenie i danie sobie spokoju z wszelkiej maści zatrudnieniem w owej firmie, czysta żenada, niekompetentny i prosty zarząd, skąpstwo, bałagan - szkoda zawracania sobie głowy, gdyż z łatwością można znaleźć godną ofertę pracy w innym miejscu. Pozdrawiam. :)

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Przedstawiciel Handlowy w firmie Almares Składy Handlowe Sp. z o.o.?

Paweł Nowy wpis

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Almares Składy Handlowe Sp. z o.o.?

Alfred

Co masz dokładnie na myśli pisząc o liderach z zewnątrz ?

Leszek
@Alfred

Ja mam pytanie nieco inne i mam nadzieję, że mi pomożesz. Szukam w sieci informacji o tym, czy pracodawca ten od pierwszego dnia pracy zatrudnia na pełną umowę o pracę. Czy wiesz może, jak to wygląda? Będzie mi miło, gdybyś mógł podać informację w tym zakresie. Dzięki.

@Leszek

Czy zatrudniają obecnie do pracy w biurze w Wejherowie ?

Franek

Firma dobrze oceniana za swój profesjonalizm i znajomość branży. Polecam pracę bo to dobre miejsce.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Almares Składy Handlowe Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.

@jarek a czym się dokładnie zajmowałeś w firmie ?

Jarek
@Paweł

Pracowałem jako kierowca.

Czy Almares Składy Handlowe Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

odpoiedź

Pewnie chodzi o studia zaoczne, więc wątpię, że chcieliby zatrudnić studenta, ze względu na zmiany i pracujące soboty.

Jarek

Pracowałem w tej firmie od sierpnia do do listopada na umowę o prace. Umowa skończyła się i firma jej nie przedłużyła ze wzgledu na brak zapotrzebowania. Pracowało mi się u nich świetnie i przy pierwszej możliwości chętnie do nich wrócę .

Mateusz S. Były kierowca

Nie polecam pracy w firmie Almares. Pracowałem od 1 czerwca 2018 do marca 2019 jako kierowca i nie polecam tej pracy. Jezdzisz autem niemal zawsze przeładowanym, wjeżdżasz pod zakazy tonażowe i gdy zapytasz kierownika kto za to poniesie koszta w razie kontroli to unika odpowiedzi. Gdy dostałem mandat 100zl z ewidentnie nie mojej winy to szefowa powiedziała " ja się zastanowię czy to zapłacę". Czyli kierowca ma ryzykować kary za to żeby almares mógł sprzedać materiały budowlane i zarobić a wrazie wtopy ty się martw. Kierownik wiecznie wywiera presje i się czepia. Jako nowy kierowca dostaniesz ciężarówkę która wiecznie trzeba odkopywać albo tłumaczyć klientom że nie wjedziesz bo się zakopiesz (łopatę najlepiej zabrać swoją do odkopywania bo almares nie stać żeby Ci ją dać), pasy transportowe stare, wymęczone. Latem zamiast płynu do spryskiwaczy płyn do mycia naczyń bo taniej. Żarówki na wymianę w aucie to wielką łaską dostaniesz. Latem masz mega zapierdziel tak że porządnie nie ma czasu śniadania zjeść a zimą przymusowe urlopy. Ogólnie atmosfera jakby była komuna i to wszystko za 2700zl na rękę.

martyna2001
@Mateusz S. Były kierowca

a jaka reszta pracownikow na magazynie

Mateusz S
@martyna2001

Jeżeli chodzi o pracowników to złego słowa nie powiem normalni życzliwi ludzie. A jeżeli chodzi o ich pracę to nie sprawiali wrażenia ludzi zadowolonych z pracy, głównie z powodów zarobków a także z powodu stresu w pracy.

Joanna
@Mateusz S

@Mateusz S Widzę po wcześniejszych wpisach, że firma stawia na oszczędności. A czy w ramach zatrudnienia Almares Składy Handlowe Sp. z o.o. zapewnia benefity pozapłacowe w tym opiekę lekarską? Będę wdzięczna za odpowiedź.

,,,,,,,,,,,,
@Joanna

W czasie kiedy był jeszcze w firmie wymagany fundusz socjalny, to były różnego rodzaju bony czy też vouchery dla pracowników, ale od czasu zlikwidowania funduszu to i te benefity uległy zapomnienu. Pracodawca raczy pracowników premią świąteczną Bożonarodzeniową- to z takich plusów. A czy są inne benefity to musieliby się wypowiedzieć obecni pracownicy;)

Niki

Może komuś pomylił się brak szacunku z wymaganiami dobrej pracy stawianymi przez firmę?

BYŁY PRACOWNIK
@Niki

W stwierdzeniu "brak szacunku dla pracownika" chodzi o przedmiotowe traktowanie człowieka. PRACOWNIK=CZŁOWIEK=PODMIOT A NIE PRZEDMIOT!!!!

Były Pracownik

Brak szacunku dla pracownika. Wynagrodzenie niewspółmiernie do wykonywanej pracy.

admin

Czy warto zaczynać karierę w firmie ALMARES Składy Handlowe Sp. z o.o.? Skomentuj na naszym forum.

admin
@admin

nie warto

Adi
@admin

Nie warto

Joanna
@Adi

Dlaczego masz akurat taką opinię o Almares Składy Handlowe jako pracodawcy? Proszę Cię o uargumentowanie swojej wypowiedzi. Będzie ona istotna dla osób, które chciałyby zatrudnić się w tym miejscu bądź rozważają aplikowanie do niego.

Karolinka1

Bardzo niemiła obsługa magazynowa zastanawiamy się czy nie złożyć skargi na Pana który miał nam włożyć tylko folie do samochodu

Zostaw merytoryczną opinię o Almares Składy Handlowe Sp. z o.o. - Wejherowo

Almares Składy Handlowe Sp. z o.o.