Opinie o Genesis PR w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Genesis PR. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Genesis PR o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Genesis PR w Warszawa

Tamara

Przyjemna atmosfera, fajni ludzie, wszystko ok, polecam pracę!

legenda
@lid

najlepiej zadzwoń tam i się dopytaj bo jednak praktyki to nie jest coś o czym każdy - nawet z pracujących osób - coś wie

stazowy

Hej, słyszałem że bieżecie ludzi na staże, możecie powiedzieć cos więcej jak to tutaj wygląda? Jak można się w ogóle w to wkręcić?

@kredens

9 miesięcy to całkiem szybko zdradzisz na jakim stanowisku pracujesz?

Kanapka

Hej, gdzie szukacie ogłoszeń o pracę? Bo niestety niczego nie mogę do Was znaleźć...

zaba
@Kanapka

a są teraz w ogóle jakieś oferty? szukają kogoś albo przynajmniej zapowiada się żeby szukali? ktos cos wiee?

Mala Syrenka
@zaba

Na pracuj nic nie ma, a podejrzewam ze jakby mialy byc jakies oferty to wlasnie tam.

erli
@Mala Syrenka

swoje CV wysyłałam przez tą stronę więc coś w tym jest, ale z nieba ogłoszenia nie spadną jak nie ma

Golum Nowy wpis

Dokładnie, czasem tak się właśnie dostaje pracę jak się szczęśliwie wstrzeli

Ciekawski Nowy wpis
@Golum

Myślicie że można np najpierw zadzwonić i uprzedzić że się planuje podesłać cv? tak żeby mieli na uwadze jak przyjdzie?

Wefer Nowy wpis

Może dlatego nim nie jesteś, każdy niech robi jak chce.

pow Nowy wpis
@Ciekawski

no rzeczywiscie troche dziwny pomysl

Pychotka

Cześć, czy ktoś z was orientuje się gdzie najskuteczniej szukać ofert pracy? nie mogę na nic trafić i nie wiem ja coś robię źle czy po prostu aktualnie nie są prowadzone żadne rekrutacje. Z góry serdecznie dziękuję.

gxc
@Pychotka

a szukałaś może na pracuj.pl ? bo wydaje mi się że coś widziałam ostatnio

Dumbeldore

Właśnie nic ostatnio, chyba od tygodnia sprawdzam regularnie i na nic nie trafiłem :/

Japan
@Dumbeldore

Myślicie, że można wysłać maila bezpośrednio do biura, wyrazić chęć zatrudnienia i przesłać gdzieś cv?

Bio

Dokładnie jak jesteście czymś zainteresowani to wysyłajcie i się nie oglądajcie na nic

Sopper

macie w ogóle duże zapotrzebowanie na pracowników? dużo osób tu pracuje?

Sztuciek
@Sopper

To ma jakieś znaczenie ile osób tu pracuje? po ogłoszeniach widać ile potrzebują pracowników przecież....

porek
@Sopper

zapotrzebowanie jest, ale nie powiedziałbym że jakieś ogromne, dużej rotacji nie ma

Ryż

Orientujesz się czy często tutaj przedłużają umowy na dłużej?

Judo
@Ryż

Często jak ktoś nie utrudnia i pracuje to przedłużają najczęściej

Tamara

Przyjemna atmosfera, fajni ludzie, wszystko ok, polecam pracę!

jula233
@Tamara

hej, wiesz moze gdzie najlepiej wysylac im cv i czy szybko dostajesz feedback?

firanka
@jula233

feedback to pierwsza sprawa, a druga to ciekawe ile trwa ogólnie cała rekrutacja.. nie żebym się spieszyła ale też nie chciałabym w nieskończoność czekać

bonifacy
@jula233

podpinam się do pytania, nie mogę znaleźć żadnego formularza kontaktowego w sprawie pracy :/

bonifacy
@Tamara

kojarzysz może jak ma się tutaj kwestia ewentualnych dodatków/bonusów pracowniczych? :)

@firanka

Z tego co pamiętam to czekałam na feedback tydzien/dwa? Jakos tak:)

pony
@firanka

dobre pytanie, też się zastanawiam dodatkowo mógłby ktoś dorzucić coś o tym jak ogólnie wygląda rekrutacja głównie pytam o atmosferę i czy na coś warto by się specjalnie przygotować

pony
@Tamara

możesz powiedzieć jaki rodzaj umowy oferuje firma?

Nufg
@pony

umowa o pracę ewentualnie b2b przynajmniej z tego co mi wiadomo, mogą być jakieś stanowiska które pod to nie podchodzą

Nufg
@pony

Do atmosfery ani kompetencji podczas rekrutacji raczej nie mogę się przyczepić, moim zdaniem było trochę długo, ale była to też moja wina bo zgrać się nie mogłem z terminami, więc nie brałbym tego do siebie

@pony

Nie pamiętam dokładnie ale telefon po wysłaniu cv otrzymałam po kilku dniach i zaproszenie na rozmowę, myślę że wszystko trwało tak 2-3 tyg minimum

@pony

A jeśli chodzi o atmosferę to była bardzo przyjemna i jednocześnie profesjonalna. Czy się na coś przygotować? No nie wiem, pytania raczej typowe jak na rozmowie o prace - doswiadczenie, zainteresowania, ambicje, moje oczekiwania...Raczej nic wyjątkowego nie zapamiętałam

czarodziejka z odysei
@Tamara

jak zaproszenie to znaczy, że stacjonarnie się rozmowa odbywała?

Owca
@czarodziejka z odysei

Ja mogę powiedzieć, że w moim przypadku tak było. Tylko taką wstępną rozmowę miałam przez telefon, a później już na miejscu.

@Tamara

skoro jesteś pracownikiem to może mógłbyś powiedzieć też coś więcej o atmosferze w pracy? pracujesz z fajną ekipą?

@zasznurowany

Mam więcej kontaktu z ludźmi z zewnątrz niż wewnątrz, ze względu na moje stanowisko, ale nigdy nie miałam żadnej niepokojącej sytuacji. Atmosfere pracy uważam za na prawdę dobrą :)

hydra
@Tamara

czyli tak w sumie o jakim stanowisku się tutaj wypowiadasz?

Nostradamus
@Tamara

poleciłabyś pracę tutaj w dłużej perspektywie czasu? stabilna firma?

@Nostradamus

Raczej tak, nie mam na co narzekać, pracuje się dobrze, jest stabilnie, nie zbieram się do odejścia w każdym razie

Tarantino
@Tamara

Nie boisz sie tez o jakies nieplanowane zwolnienia? Mam nadzieje, ze nie zdarza sie to, jesli jak sie pracownik przyklada do swoich obowiazkow.

Tarantino
@Tarantino

jesli pracownik sie przyklada* o, jakos tak bardziej po polsku bo wczesniej nie wyszlo

Mebel
@Tarantino

Nie martwie się bo akurat tutaj wiesz w miarę na czym stoisz, więc raczej nic takiego nawet w obecnych czasach nam nie grozi

czapla
@Mebel

w miarę? to jaką umowę masz?

czapla
@czapla

liczę na umowę o pracę, więc to dla mnie dość ważne..

Kopciuszek
@Tarantino

od siebie powiem, że ja nie widziałem nigdy żeby kogoś zwolnili za nic także spokojnie

Kopciuszek
@czapla

ja pracuję na umowie o pracę :)

Ari
@Kopciuszek

Na jaki okres ci dali pierwszą umowę?

Kardamon

również chętnie się dowiem, w mojej poprzedniej pracy myślałem, że się nie doczekam umowy o pracę tak to przeciągali

jak
@Kopciuszek

a jest opcja zlecenia jesli sie jest studentem?

hais
@jak

dobre pytanie, ja jeszcze jako student mam pytanko - czy przyjmują tutaj ludzi na praktyki studenckie?

lid
@hais

podbijam pytanko, wie ktoś jak to wygląda z praktykami tutaj?

legenda
@lid

HEJ

Są może jakieś przyjęcia? Ktoś podrzuci ogłoszenia?

fubu

a ty gdzie wysyłałeś swoje? po jakim czasie się odezwali do ciebie ?

golden

Na pracuj niestety na razie nie ma zadnych ogloszen, jest mozliwe ze gdzies jeszcze wstawiaja?

gxc
@golden

mnie się wydaje, że coś ostatnio widziałam na pracuj właśnie

Specjalista ds. Marketingu

Rekrutacja sprawna i w spokojnej atmosferze. Nie miałam poczucia jakiegoś olewania i faktycznie czułam, że rekruterzy słuchają tego co mam do powiedzenia, co nie zawsze jest takie oczywiste.

Pytania o doświadczenie, o wiedzę na temat stanowiska i branży

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Harpia

Ciekawa to znaczy? Macie jakieś ciekawe inicjatywy ze strony firmy?

stazowy

pegasus
@stazowy

wejdz sobie na strone interentowa firmy, tam znajdziesz wszystko co ci potrzebne do szczescia

firanka

swoje zgłoszenie mam im przesłać na maila i tyle?

bond
@firanka

tak na maila i mozesz go sobie na str internetowej znalezc

czarodziejka z odysei
@bond

według ciebie to jest praca na dłużej? raczej nie trzeba się martwić o to czy to stabilna firma?

Owca
@czarodziejka z odysei

Jeśli się martwisz o to czy ktoś cię nagle zwolni to nie masz o co. Jak ci się u nas spodoba to pewnie, że jest to praca na dłużej.

@czarodziejka z odysei

podpinam się do pytania, sam szukam czegoś gdzie mógłbym się zatrzymać na dłużej, bo mam już dosyć zmieniania pracy

@Owca

orientujesz się może jakie w tej firmie przysługują dodatki pracownicze?

Tak
@zasznurowany

praca jak najbardziej na dluzszy czas, warunki okej, atmosfera tez fajna, benefity w pracy, wyplaty na czas - wszystko tak jak ma byc

PG
@Tak

powiesz cos wiecej o tych benefitach? i mozesz tez dorzucic odrazu swoją opinie o atmosferze, bede mega wdzieczna!

klima
@PG

ja rownież proszę o takie informacje, jeszcze info jak wygląda rekrutacja, czy było coś wartego uwagi żeby się przygotować?

klima
@klima

ciekawi mnie też jakie umowy oferuje firma

@klima

w wątku wyżej kilka osób pisało, że pracują na umowie o pracę

Gaja
@Kardamon

Ale na nieokreslony od razu?

Wiral
@Gaja

Chyba zawsze jest jakiś okres próbny a później określony nie?

Gołąbek
@Wiral

Na umowie o pracę zawsze się ma najpierw próbny a później zazwyczaj określony

opl
@Gołąbek

okreslony tzn na ile? rok?

cody
@opl

zazwyczaj jest wlasnie okreslony na rok, ciekawe jak jest tutaj?

kredens
@opl

zależy oczywiście od stanowiska. ja np. pracowałem 3 miesiace na próbnym i potem dostałem 9 miesięcy określony z możliwością przedłużenia albo na kolejny rok albo na nieokreslony jak się sprawdzę

@kredens

9 miesięcy to całkiem szybko zdradzisz na jakim stanowisku pracujesz?

Majk

Hej, jak wam się tutaj pracuje?

Trik
@Majk

Według mnie jest okej nie wiem co więcej mogę powiedzieć, pracuję już długo i nie planuję zmieniać, ludzie okej, wypłaty w terminie nie narzekam. Taką pracę chciałem i taką mam

Balund

Możecie dać info gdzie szukac jakiś ofert pracy do nich? Bo nic znaleźć nie mogę. Dzięki

Balund
@Balund

Ewentualnie gdzie jakiś kontakt do nich mogę znaleźć?

@Balund

ja póki co staram się przeglądać wszystkie strony w internecie, chyba najczęściej zaglądam na pracuj

Gniewąsz
@Balund

Na stronie patrzyłeś? wydaje mi się że powinna tam być zakładka kontakt czy coś

AH

Ja bym podpytała ogólnie o atmosfere pracy, oczywiście też o warunki i organizacje. Wiem, że pewnie są tu już jakieś opinie na ten temat, ale jednak zależy mi na czymś jak najbardziej aktualnym. Z chęcią poczytam też coś o rekrutacji. Pozdrawiam

Mocek
@AH

Rekrutacji za bardzo nie pamiętam bo już długo pracuję, ale atmosfera jest moim zdaniem przyjazna, ludzie tacy bezproblemowi mi się akurat trafili, organizacja raczej dobra wiadomo że nie wszystko jest idealnie ale każdy się stara żeby było dobrze

jungler
@Mocek

a byłbyś tak dobry i mógłbyś napisać kilka zdań o rekrutacji?

Aneta

@:) taki był zwyczaj w piątki? Ale fajny ! Czyli rozumiem , że atmosfera w firmie ma się dobrze?

Całynaczarno

Miałem nieprzyjemność tam pracować. Totalnie się zgadzam!

Zbigniew
@Całynaczarno

Pracowałeś, czyli odszedłeś bo atmosfera była kiepska, czy chodziło o coś innego? Bo nikt nie pisał jak tam płacą. A mnie w szczególności interesuje finansowa strona zatrudnienia. Czy zarobki były równie słabe jak atmosfera?

p.
@Zbigniew

Tak.

Całynaczarno

W 2021 roku najlepszą wizytówką firmy jest jej strona internetowa. https://www.genesispr.pl/ W życiu nie skorzystałbym z usług takiej firmy. Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Niejasne zasady. Przestarzały sprzęt. Kolesiostwo i (usunięte przez administratora) Głośne komentowanie zakupów w popularnym e-commerce w pracy przez wiadomo-kogo. Blokowanie pracy podwałdnych prze swoją opieszałość i lenistwo. Megalomania. Dorzucić jeszcze trzeba śmieszną formatkę mejli - niebieskość i paskudny font. Kąpiel oczu potrzebna! Nie wolno pokazywać ludziom takich rzeczy! A już na pewno nie wolno uczyć młodych takich rzeczy!

Halina
@Całynaczarno

To takie trochę starodawne praktyki :) Tak jakby firma zatrzymała się na roku 2000.... A długo tam pracowałeś? Nic nie piszesz o zarobkach... też były takie "najgorsze"?

Eliza jest najlepsza. Tyle w temacie, powodzenia! PS czy zwyczaj wspólnego jedzenia pizzy w piątki przetrwał ? :)

Mam tylko dobre doświadczenia z firmą Genesis. Umowa długoterminowa, jasny zakres obowiązków i pensja zawsze na czas na koncie. Skąd ta histeria? Może jeśli ktoś trafił do sądu to miał coś za uszami? O tym nikt nie pomyślał? Ja nie mam z tym problemu.

Wojciech
@Michał

Najważniejsze, że jesteś zadowolony ze swojej pracy. A mógłbyś podpowiedzieć czy firma oferuje jakiegoś rodzaju premie lub benefity? Jak zakres obowiązków przekłada się na wynagrodzenie?

AK
@Michał

Bo jeszcze nie próbowałeś się rozstać z firma :)

Dariusz
@AK

Przy odejściu z Genesis PR są jakieś problemy? Twój komentarz jest niejasny. Napisz dokładniej o co chodzi. Dzięki.

Corporte4

Nie polecam. Atmosfera kiepska, zarobki kiepskie, (usunięte przez administratora) Mało któremu pracownikowi udaje się rozstać z firma w normalne atmosferze - (usunięte przez administratora)

Pracuję tu ponad rok mam stałą i pewną pracę, pensję wypłacaną regularnie i bez opóźnień. Wszystkie zadania, które wykonuję dodatkowo extra płatne. A atmosfera jest normalna, jak w każdej pracy. Ja jestem fair i wobec mnie firma jest w porządku, a zasady jasne od samego początku. Nie spotkałem się nigdy z opisywanymi bzdurami. Rozumiem, że jak przychodzi się do pracy z nadzieją, że nic nie trzeba będzie w niej robić, a potem trzeba jednak się trochę wysilić żeby zarobić na pensję to dla niektórych osób za dużo. Może to kwestia wychowania? Nie mnie oceniać. Podsumowując: to super firma, ciekawe projekty i rewelacyjne możliwości rozwoju dla tych, którym się chce. Polecam z pełną odpowiedzialnością

Zuzanna

@dziany gianni, jeżeli nie zgadzasz się z opinią użytkownika @pracownik,to w takim razie, proszę Cię o przedstawienie własnego punktu widzenia dotyczącego Genesis PR jako pracodawcy. Jak ocenisz warunki zatrudnienia, organizację pracy i inne ważne aspekty? Twoja wypowiedź będzie cennym źródłem informacji dla potencjalnie przyszłych pracowników tej firmy.

Dziany Gianni
@Zuzanna

Na szczescie nie pracowalem w tej firmie tylko bylem tam na rozmowie rekrutacyjnej bodaj w 2012 lub 2013 a pozniej szczesliwie wymiksowalem sie z branzy PR ktora najbardziej skuteczna jest w robieniu PR samej sobie i uzasadnianiu wlasnego jestestwa. Wrazenia z rekrutacji? (usunięte przez administratora) W miare jak zadawalem pytania o warunki pracy widzialem jak rosl sceptycyzm pani, ktora przeprowadzala rekrutacje, wiec pewnie najwieksze szanse maja osoby z niewielkim doswiadczeniem, tuz po studiach i z niska samoocena w pakiecie. Ale nie ludzcie sie, ze tak jest tylko w Genesis, bo tak wyglada pewnie nadal z 90% tej branzy. Jak chcecie miec w miare spokojna, stabilna przyszlosc zawodowa to wybierajcie profesje, gdzie wymagane sa kompetencje twarde, a nie markietingi i piary. Taka moja rada. Ten caly pseudoswag jaki roztaczaja wokol siebie piarowcy to wydmuszka, ta branza slabo wyglada jesli chodzi o place i dlugofalowe perspektywy rozwoju (choc oczywiscie grupa cwaniakow na swoje wyjdzie) - wystarczy spojrzec chocby na formalne warunki wspolpracy - umowa o prace to juz standard wszedzie, a wy pewnie dalej oracie (usunięte przez administratora) To tak pod rozwage.

Olga

Pracowadca zatrudnia na umowę o dzieło lub zlecenie, (usunięte przez administratora) Po mojej odmowie co do pracy w nadliczbowych godzinach nie została ze mną przedłużona umowa,(usunięte przez administratora) Podejrzewam że to nie jedyna taka sytuacja.(usunięte przez administratora)y, lederzy nie radą sobie z podziałem obowiązków w związku z tym jest trudno się z nich wywiązać. Atmosfera w pracy jest stresujaca, napięta i chaotyczna.

Remik

Może dowiemy się coś więcej do tej opinii? Chyba, że to konkurencja tak pisze?

Waldi

A co takiego nie podoba się w firmie i w leaderach? Może sami też nie jesteśmy dobrzy?

Zuzanna

@Obiektywny, nie możesz powiedzieć, że wszystkie opinie są usuwane z tego forum, bo inaczej byłoby ono puste. Na usunięcie wpisów administrator forum decyduje się wyłącznie w tych przypadkach w których łamią one regulamin. Zachęcam Cię do swobodnego zamieszczania opinii w tym wątku. Jeżeli będą one zgodne z regulaminem, to z pewnością zostaną na nim.

Obiektywny

Co z tego, ze możemy dzielić się swoim doświadczeniami zwiazanymi z Genesis PR skoro i tak wpisy zostaną usunięte? ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Genesis PR - Warszawa

• Jak się pracuje w Genesis PR?

Zobacz opinie na temat firmy Genesis PR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Genesis PR?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Genesis PR?

Kandydaci do pracy w Genesis PR napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Genesis PR
3.3/5 Na podstawie 141 ocen.
  • Al. Wojska Polskiego 9
    01-524 Warszawa