Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE "TARIZOLACJA" Sp. z o.o. w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE "TARIZOLACJA" Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE "TARIZOLACJA" Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE "TARIZOLACJA" Sp. z o.o. w Tarnów

Spoko

chłopaki ja wam powiem tak niby kasa na czas, ale co to za kasa premie miały byc ale ja nie widziałem i dlatego poszedłem na Niemcy do Perfekt Isolierung tutaj kasa lepsiejsza bo mam 14 eurasków na monterce od zaraz. wyjazdy na 4 tyg. i 1 tyg. przerwy w domu. poszedłem z dnia na dzień bo nie chcieli świadectw pracy, ani żadnych certyfikatów. Dali stawke i wszystko co chcialem . jeszcze syna do roboty wziąłem to się nauczy pod moim skrzydłem. jak chcecie jeszcze cos więcej to piszcie tel 12 268 32 81

Dudus
@Spoko

Lzoperfekt to dno.Tarizolacja firma super na miejscu 7 tyś.

Spoko

Dudus Nowy wpis
@Spoko

Lzoperfekt to dno.Tarizolacja firma super na miejscu 7 tyś.

Boyka

Polecam omijać szerokim łukiem firmę Tarizolacje !!!!!!!!

Olga
@Boyka

Ok, ok a uzasadnisz to polecenie? :(

Boyka
@Olga

Samochody firmowe to nadają się na złom. Stan techniczny niektórych samochodów to dramat. Marne wypłaty brak obiecanych premii. Plus wspaniały brygadzista Ryszarda z Rudy który uwielbia poniżać ludzi

Olga Nowy wpis
@Boyka

A to nie podoba mi się jego hobby już tiktoki mógłby prędzej oglądać. Czyli skoro premii brak to nie warto się starać? A rozwiniesz trochę stan tych samochodów, bo to mnie najbardziej ciekawi, skoro aż na złom podobno się nadają

Gość Nowy wpis
@Boyka

Masz rację, słyszałem że pracuje tam większość wiejskich filozofów którzy nie wiedzą co to jest współpraca i pomoc nowozatrudnionym.Gdzie jest szefostwo że toleruje takie zachowanie.

łysy Nowy wpis

I co dalej szukacie naiwnych ludzi do pracy ?

Dorota

Czy firma przyjmuje na praktyki? Syn jest w technikum budowlanym, szuka czegoś gdzie mógłby się wiele nauczyć. Jakiś pracownik może się wypowiedzieć czy warto?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE "TARIZOLACJA" Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku MONTER IZOLACJI TERMICZNEJ - MURARZ (O). Jaki był jej rezultat?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE "TARIZOLACJA" Sp. z o.o.?

Znafca

W tym roku przyjeli kilku ludzi bez szkoly izoalcyjnej. Ucza sie tematu ale maja od kogo sie uczyc. Ale jak komus nie chce sie robic to jakby kladl lopata do lba to i tak sie nie nauczy. Pozatym oprocz izolacji firma robi tez plyty warstwowe, konstrukcje, budowlanke.

@Znafca

Fajnie, że dają szanse "nauki w realu" młodym ludziom, Wszystkie firmy szukają pracowników z minimum kilkuletnim doświadczeniem, naprawdę super, że decydują się zainwestować w pracownika, który na pewno im się później odwdzięczy. Dalej pracujesz w Tarizolacja?

Doświadczony

Dokładnie Olek ludzie pracujący w branży wiedzą, że izolacje to nie zajęcie dla mięczaków! Anatol ty wyzysku to szukaj u niemca albo u januszy biznesu na eksporcie. Jak ktoś symuluje albo ściemnia i nie chce jechac na remont, bo brudno i się kurzy to niech sie nie dziwi, ze mało zarobi... Firma ile moze tyle daje... Poprawiło się - stawki poszły w górę, dobre premie dali, baza sie rozbudowuje, nowe budowy, wycieczka na ukraine - jest dobrze! Ale mogliby trochę szkolen na sprzęt zrobić jeszcze i Prezesiki częsciej nos wytykać z biura i zobaczyć co na budowach sie dzieje...

Karol
@Doświadczony

Za ta prace w brudzie i kurzu powinno się dostawac godziwe wynagrodzenie. Jakoś jak się jechało na remonty gdzie było ciężko i praca po 12h albo więcej firma nic nie dokładała chyba ze brygadzista coś wywalczył, więc nie dziwne że ludzie woleli jechac na lepsza fuche albo ściemniali.

@Karol

Czy próbowaliście jakoś rozmawiać z przełożonymi o tych problemach? Być może udałoby się wtedy znaleźć jakieś rozwiązanie tej sytuacji, co przyczyniłoby się zarazem do poprawienia atmosfery panującej w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE "TARIZOLACJA". Powiedźcie jeszcze, na jakiego rzędu zarobki może liczyć w firmie nowy pracownik.

Pablo
@Doświadczony

Jeździłem na remonty i jakoś lepiej płacone nie było, nie pracuje tam juz troche to nie wiem jak jest teraz ale firma na pewno mogłaby dać wiecej bo pieniądze mieli a wycieczki sa pewnie fundowane z funduszu socjalnego więc firma chyba nie ponosi kosztów.

Do Pablo
@Pablo

A skąd Twoim zdaniem biorą się pieniądze w funduszu socjalnym? Z nieba spadają??? To są pieniądze wypracowane przez Ciebie i resztę firmy.

@Doświadczony

Hej @Doświadczony, wiesz może czy szukają pracowników? W dalszym ciągu współpracujesz z firmą?

@Pablo

Cześć @Pablo, wycieczki? Brzmi super! A jakie stawki oferowali za Twoich czasów? Mógłbyś jeszcze powiedzieć coś o atmosferze w firmie? Czy pracowały z Wami kobiety?

Beata

Chciałabym przeczytać więcej opinii o pracy w Tarizolacja. Jakie są Waszym zdaniem największe wady i zalety tej firmy? Dajcie znać, dzięki.

ikspol
@Beata

Zalety: - pieniądze zawsze na czas (często nawet kilka dni przed 10) - wszystko na biało - jak byłem chory to dostaję trochę mniej kasy (80% tego co normalnie), a nie 1500 zł jakbym miał najniższą krajową na umowie, może kiedyś będzie dobra emerytura, jak dozyje, hehe - kursy - zwyżki, rusztowania, spawanie - godziny pracy - start o 7 w poniedziałek z bazy, powrót o 15 w piątek do domu, 40 godzin, czasem trochę więcej - kasa - nie najgorzej, 4000-5000 na reke ogarniety monter - bonusy - premie od budów, LUXMED, bony na święta, piknik rodzinny, wycieczki Wady: - mało pracy w Tarnowie, głównie delegacje w Polsce - praca na wysokosciach - hotele - tu czasem oszczedzają - obiady - powinny być cały rok, a nie przez zime!

@ikspol

@ikspol dawno nie czytałam tak konkretnej i jasno wyrażonej opinii, więc dzięki. Jestem ciekawa, czy od nowego roku mieliście jakieś podwyżki. Premie są jeszcze jakieś inne, czy tylko te od budów?

@ikspol

@ikspol, świetne godziny pracy! Ja i tak zawsze wstaje rano i wypłata bardzo fajna. Czy myślisz, że mam szansę? Oczywiście znam się na fachu, ale jako kobieta, często mam problemy ze znalezieniem pracy w mojej specjalizacji.

Gustaw

Zawsze można zmienić pracę na biurową i będzie czysto. Generalnie firma jest dobra i warto to pamiętać.

Arek

Może trzeba zacząć doceniać fakt, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Z taka firmą można spokojnie pracować.

Pablo
@Arek

Firma ma opinie bardzo dobrego pracodawcy. Można wiedzieć gdzie ma taka opinie ?

Karol

Ta dobra opinia to chyba jedynie w oczach prezesów... nie pracuje już tam jakiś czas i może się polepszyło bo dużo ludzi się zwolniło ale dawniej był wyzysk i brak szacunku dla pracownika i nie liczyło się co kto umie i jak pracuje ( z małymi wyjątkami ) tylko kto głębiej wchodzi prezesowi i brygadzistom.

Krzysztof

@Anatol Takie nieuargumentowane zarzuty nie brzmią wiarygodnie. Czy w związku z tym mógłbyś napisać coś więcej na ten temat? Dlaczego tak uważasz? Czym to jest spowodowane? Zależy nam na poznaniu rzeczywistego obrazu pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE "TARIZOLACJA" dlatego wszystkie prawdziwe informacje są istotne. @Doświadczony jakie jeszcze plusy i minusy dostrzegasz w tej firmie?

Nieistotny
@Krzysztof

Firma totalne dno, wyzysk i robienie na brygadzistów... Umiejetnaści nie maja wiekszego znaczenia kto ma lepsze układy u brygadzistów to ma lepiej. Nie płacą nadgodzin diet tez nie ma!!! Odradza

Olek

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

Anatol

Wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wyzysk...

Pracujacy

Wysokość zarobków to zawsze punkt sporny. Może teraz jak brakuje ludzi to firmy zaczną podnosić?

Krzysiek

Firma zatrudnia około 50 ludzi. Zapewniają dojazd i zakwaterowanie w delegacji. Diety są płacone. Posiadam pakiet medyczny LUXMED. W 2017 roku byłem na kursie na rusztowaniowca. Chłopaki byli też na kursie spawacza. Płaca jest uzależniona od umiejętności. Ogółnie nie jest źłe.

Jan

Beznadziejna firma, odradzam każdemu.

mloody

Panowie, jak sytuacja? Poprawiło się coś? Pojawiło się kilka ogłoszeń o pracę w tej firmie w różnych lokalizacjach i chciałem dopytać co i jak. Młody po szkole ma szanse się czegoś nauczyć?

jasss
@mloody

Znając prezesów to niewiele sie zmieniło, dużo ludzi odeszło więc sa przyjęcia, nauczysz się niewiele i tez niewiele zarobisz.

mloody
@jasss

Rozmawiałem na razie telefonicznie i faktycznie nie dają na początek jakiś kosmicznych stawek, ale proponują szkolenia - coś o rusztowaniach lub spawaczu mówili. mają też pakiet medyczny co jest fajną opcją w dzisiejszych czasach ;) a jak nadzór?

@mloody

I na początek jak i po paru latach pracy nie ma kosmicznych stawek, jak tam pracowałem nikt nigdy nie zaproponował mi żadnego kursu. Pakietu medycznego też nie, jedynie ubezpieczenie grupowe. Mloody od takich firm jak ta lepiej trzymaj się z daleka, to wieczne tyranie na Prezesów od siedmiu boleści... którzy nawet nie szanują Twojej pracy.

no name

Każda inna firma lepsza niż ten syf, bo inaczej tego nazwac niestety nie można, wyzysk jakich mało. Odradzam.

Xxxl

Totalne dno, nie wiem jak ludzie mogą pracowac tam pare lat...

Ss

Idealny pracownik dla Pana "prezesa". Dużo robi, nie odzywa sie i niewiele wymaga.

Zostaw merytoryczną opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE "TARIZOLACJA" Sp. z o.o. - Tarnów

• Jak się pracuje w PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE "TARIZOLACJA" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE "TARIZOLACJA" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE "TARIZOLACJA" Sp. z o.o.?

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE "TARIZOLACJA" Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Turystyczna 6
    33-101 Tarnów

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE "TARIZOLACJA" Sp. z o.o.