ELTEX FIRMA KONFEKCYJNO-HANDLOWA

Łódź

Opinie o ELTEX FIRMA KONFEKCYJNO-HANDLOWA

szwaczka 2012-02-13 10:05:42
Właścicielka młoda kobieta która non stop szuka pracowników w pośredniaku , a na dobrą sprawę tej pracy nie ma szwaczki tracą po kilka godzin dziennie na siedzeniu bezczynnie co ma odbicie na wynagrodzeniu trzeba jeszcze wspomnieć ze takiego brudu to nigdzie nie widziałam jak tam kurz sierść psa porozrzucana karma i zabawki ława aż się lepi i do tego stos nie umytych szklanek po herbacie poustawianych gdzie się da. SYF TOTALNY jak ktoś ma alergie to niech mija z dala .
2013-09-28 19:10:04
brud smrod i ubóstwo ten zaklad nie powinien istniec. nie ma szatni szwaczki przebieraja sie przy maszynach , nie ma jadalni ani kacika kuchennego. bylam na probie technicznej ktora trwala 4 dni . dostalam 40zl a zarobilam 110zl . szefowa zaproponowala mi 1/10 etatu smieszne bo ta oferta byla z posredniaka i miala byc na caly etat.nie polecam w ostatni dzien dostaniecie poprawki dziwna sprawa przez kilka dni szyjecie dobrze a w ostatni dzien juz nie i pieniedzy tez nie jak w ruskim cyrku . pozdrawiam szwaczunia
obywatelska 2013-12-13 19:53:39
zgadzam się z tymi dwiema opiniami na prace czeka się długo wątpliwe czy bedzie człowiek zatrudniony i na jaki etat ciekawe jaki układ ma pani właścicielka z pośrednaikiem że ciągle przysyłają tam szwaczki na próbę może przydalaby się jakaś kontrola
....... 2014-01-19 16:44:02
(usunięte przez administratora)szara strefa na całego
... 2014-03-17 15:51:26
Praca od 6.00 do 16.00, wszystkie soboty robocze,a wypłata co tydzień. Trzeba powiedzieć, że ta pani jest wypłacalna. W zakładzie jest brudno, brak szatni i miejsca na śniadanie, a do toalety strach wejść. Właścicielka do końca nie podaje cen nowego asortymentu, więc nie wiadomo ile się zarobi. Zarejestrowanym pracownikom odciąga z pensji na ubezpieczenie. Spora rotacja pracowników, natomiast nowych nie rejestruje.
em 2016-03-07 14:06:26
Pani Velikanko!) Tą "firmą" już niedługo zajmie się US.
ugni 2016-04-24 13:11:55
ale czy ty coś sugerujesz, w sensie jakieś nieprawidłowości w firmie, że niby US miałby się nimi zająć? przecież oni już tyle lat funkcjonują i mają dobrą renomę
Zostaw swoją opinię o ELTEX FIRMA KONFEKCYJNO-HANDLOWA - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELTEX FIRMA KONFEKCYJNO-HANDLOWA