PETRO EnergoRem

Opinie o PETRO EnergoRem

Ja 2013-08-10 23:00:52
Krótko mówiąc: dno.
ktos 2016-01-08 10:28:52
do zado. dostaniesz na umowie max 2 tys brutto i z tego tylko wypłata. Przewaznie tam są same delegacje a za dietą sie czeka, przy wyjezdzie dadza 200 zł a reszte na koniec kontraktu. Wypłaty na czas a kierownictwo dnoooo. Z tego co wiem to od tego roku mają byc same delegacje
ENERGO REM 2016-04-27 07:05:31
PETRO ENERGOREM FIRMA JEST OK KASA NA CZAS NADGODZINY I PREMIA DO TEGO NIEMA SIE CO CZEPIAC CZEPIAC SIE MOZNA DO TYCH CO SIEDZA ZA BIURKAMI TOTALNE GLABY KTÓRYM STARY PREZES POZALATWIAL STANOWISKA I SIEDZA NIEUMIEJA NAWET PROWADZIC ROBOTY.
PRZEPRASZAM ZAPOMNIALEM O BRYGADZISTACH TOCI TO ASY NA CALYM PLOCKU TAKICH NIE ZNAJDZIESZ A NAJLEPSZY JEST PAN BRYGADZISTA ZWANY POLICJANTEM TEN TO JUZ PRZEWYRZSZA WSZYSTKICH MONDROSCIA SWOIMI POMYSŁAMI UMIEJETNOSCIAMI RADAMI, WYDAJE MI SIE ZE ZWYKŁY CZLOWIEM Z MIASTA NP:PIEKARZ MURARZ CZY CUKIERNIK POPROWADZIŁ BY LEPIEJ ROBOTE OD NIEGI I NIEMECZYL BY TAK LUDZI
prawdomówny 2016-05-11 10:24:59
w sprawie brygadzistów mają dobrze samochodem do domu,w weekendy na wiochę do rodziny kompetencje zerowe,higena śmierdząca,mówienie prezesom głupot i kłamstw i na koniec brak umiejętności zarządzania pracownikami
ole 2016-08-15 21:18:57
witam jak jest w firmie jakie zarobki mam w tyg rozmowe o prace czy daja umowe .
Zostaw swoją opinię o PETRO EnergoRem - Płock
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PETRO EnergoRem