JANG JAN GŁADYS

Łódź

Opinie o JANG JAN GŁADYS

łuksa 2014-01-31 20:15
polecam firme jang maja dobre warunki pracy
Henryk 2015-04-08 13:34
Byłem zatrudniony w tej Łódzkiej firmie, pozytywna atmosfera, fajni ludzie ogólnie polecam
robol 2015-09-15 22:05
Jang to jedna wielka lipa a nie firma
Henryk 2016-03-09 10:32
Firma jest bardzo w porządku, płacą na czas, jasno określają warunki zatrudnienia. Z różnymi ludzmi się pracuje, ale ogólnie atmosfera jest lepsza niż w innych miejscach gdzie pracowałem. Z moich doświadczeń to jedyie jak ktoś pije to są problemy.
Zzzz 2017-06-17 13:18
Firma Jang zatrudnia koordynator w Warszawie pani Hania osoba nieodpowiedzialna nie zoarganizowana oszukuje ludzi na wynagrodzeniu ustala stałą pensję a później liczy godz.i wedlug nich wylicza pensję pracownikowi nie dostarcza środków czystosciowych każe pracować woda i płynem do szyb
Zzzz 2017-06-17 13:19
Zostaw swoją opinię o JANG JAN GŁADYS - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JANG JAN GŁADYS