JANG JAN GŁADYS

Łódź

Opinie o JANG JAN GŁADYS

łuksa 2014-01-31 20:15:15
polecam firme jang maja dobre warunki pracy
... 2014-09-15 19:53:10
Złodziejska firma, nie wypłacają całości pieniędzy swoim pracownikom.
Henryk 2015-04-08 13:34:42
Byłem zatrudniony w tej Łódzkiej firmie, pozytywna atmosfera, fajni ludzie ogólnie polecam
bbb 2015-07-22 21:24:26
Nie wyplacaja tylko tym co sie narazili.nie pracuja lub sa pijani w pracy albo tym co co chwila biora se wolne
jola 2015-07-23 11:37:21
przede wszystkim zatrudniają na100zł umowy śmieciowej pracujesz min. 8godz resztę wynagrodzenia wypłacają pod stołem albo wcale nie dają bo na to umowy niema to tyczy się warszawy
MIETEK 2015-07-24 02:18:33
Witam jako firma jang jest spoko tylko te brgadziści nie znają się na pracy ,najgorsza to jest ta Katarzyna z warszawy z Domaniewskiej 34 sra wyżej ni [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ma pijaczka!!!!!!!! .Przez nią ludzie odchodzą , dziwie się czemu trzymają takie barany w pracy całe szczęście że już tu nie pracuje pozdrawiam cię Kasiu, nadal wchodż wszystkim w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ganiaj administratorke to tyle szoruj kible dalej ty to lubisz.
Darek.R 2015-08-27 00:11:40
istotnie firma jang zatrudnia na czarno ale też na zlecenie ale maksymalnie 100zł resztę kwoty wypłacają pod stołem a jest 1300zl co raz częściej nie wypłacają tej drugiej kwoty bo jest bez umowy w dodatku jak dowie się koordynator że chcesz się zwolnić to na pewno jej nie dostaniesz tak dzieje się w Warszawie
robol 2015-09-15 22:05:24
Jang to jedna wielka lipa a nie firma
Mietek 2015-10-05 05:42:12
Witam co do firmy ok ale dowiedzialem sie ale nie mialem troche czasu super pani kasia kochana dostala zawalu z soboty na niedziele a co ciekawe pijana wydzwaniala po ludziach pila caly tydzieni trzydni trzeziwiala i pracuje dalej a chodzi po osiedlu ze takiej firmy dawno nie miala i w ciula robiła he bo z tamtej co pracowala to ja wyzucili bo ludzi podburzala alkocholiczka z woli pracownik roku z domanieskiej 34a jak ona nieszczesliwa jach sie nachla swinia widocznie takich ludzi trzeba a skarg niema bo jak sie stoii nad pracownikiem2godziny a reszte na blacie w kanciapie to fainie i pszes gakich ludzi firma schodzi na psy
robol 2015-10-08 01:41:40
Czlowowieku na narciarskiej podobny temat też jest taka pani kierownik hawasu kiedy chce to przychodzi i co chce to robi dziewczyny szantazuje jak jej kasy niepozycza to sie na nich wyzywa a to dyniowe utnie i już ma grosz dla siebie Wielka pani kierownik Dorota Wielka patologia a jak się uśmiechnie to nie jedna emerytka lepsze ma uziemieniem od niej a tak to jest jak sie lej na robotę i przychodzi sie kiedy chce i bo udaje wielką chorą a patologia w domu widać jak nic i takich trzymają ale tak to jest jak się z ucha strzela i donosi do szefostwo taki lipoliza z patologicznej rodziny
A 2015-10-11 20:55:29
Ta osoba która to pisała to kłamie sama szantażuje i olewa pracę a omawia innych ludzi już można się pomyśleć która to osoba zamiast pracować to siedzi w necie z nudów i wypisuje bzdury i w dodatku kłamie nigdy takiej sytuacji nie miało miejsca mam parę osób które to mogą potwierdzić a nie moja wina że jak człowiek jest chory i trzeba zwolnienie przerwać i nie można się wyleczyć bo trzeba do pracy przyjść nawet z 40%temperatury bo nie ma komu pracować żałosny jest ten ktoś kto pisze takie bzdury niech pilnuje swojego tylka bo za dużo z ucha strzela do szefostwa i nie tylko a opinię pisze o kimś
Marta 2015-10-11 21:16:48
Uwaga na ul marynarskiej pracują osoby dwu licowe które Lizą dupe brygadziacie a PAN Arek drugie tyle dodaje oby obronić swój tyłek przed swojm szefem nie umie docenić i szanować pracowników wystarczy tylko że się nie przyjdzie do pracy to już wszyscy piją bo nic innego mu do głowy nie przychodzi nic się nie może wydarzyć ludzie na marynarskiej za darmo pracują po godz bo nie płacą kasy i w dodatku sklocaja wszystkich że by każda pani się do siebie nie odbywała tylko były skłócone mnie też zwolnił z pracy nawet nie powiadamiając mnie o tym wcześniej że bym mogła sobie znaleźć pracę ale firma wymaga w obec nas że mamy tydzen wcześniej powiadomić że się rezygnuje i trzeba przepracowac jeszcze bo jak nie to zabieraja80%wynagrodzenia a brydadzista nie zna się na pracy w takiej firmie sprzatajacej nie maja szacunku do pracowników wogole?????
Ooooo 2015-10-11 23:34:23
Jakie ładne opinię komuś to chyba się nudzi z marynarskiej 15 że tak opisuje ludzi źle tylko szkoda że na swój temat nic nie napisze bo udaje się za osobę utciwa a tak naprawdę taki nie jest ,jest osoba która donosi na wszystkich do biura i brygadzisty że by się tylko pokazać u innych dobrze tylko nie zdaje sobie sprawy jaką opinię maja inni na jego temat i osobę ludzie którzy takie kłamstwa piszą to tylko się pograrzają i to nie wiedzą jeszcze jak samemu pracując w tej firmie sam na siebie pisząc w jakiej firmie pracuje a jest wiele firm gdzie dobrze płacą i są lepsze warunki socjalne
Rr4 2015-10-12 04:24:15
Witam panie Mariusz chyba PAN pisze o sobie w tych komentarzach bo to PAN donosi do szefostwa i do brygadzisty nie ładnie tak opisywać sytuację które nie miały miejsca wogole jest PAN facetem a zachowuje się PAN jak kobieta bo to zazwyczaj kobiety plotkuja a facet się tak nie zachowuje jak płotkarz i nie tylko chociaż że by pan jeszcze prawdę pisał a nie kłamstwa w pracy się pracuje a nie siedzi w necie i znodow wypisuje się takie rzeczy proszę że by PAN jednak pilnował swojego nosa a nie interesuje się innymi PAN też jest do zwolnienia każdy kto pracuje z panem to wie z kim i na kogo w tej firmie muszą uwarzac i co mówić ps skaj wita
Dorota 2015-10-14 20:42:38
Witam na temat mojego opisu który ktoś wpisał kłamstwa i mnie oskarża o coś czego nie było takiego miejsca już zajela się pani prawnik ktoś za to odpowie takie syluacje podlegają karze przykro mi ją tego tak nie zostanie
Henryk 2016-03-09 10:32:26
Firma jest bardzo w porządku, płacą na czas, jasno określają warunki zatrudnienia. Z różnymi ludzmi się pracuje, ale ogólnie atmosfera jest lepsza niż w innych miejscach gdzie pracowałem. Z moich doświadczeń to jedyie jak ktoś pije to są problemy.
mietek 2016-09-09 10:41:25
w warszawie w kończy się kontrakt na sprzątanie jednego obiektu to już farsa praca na czarno nie ma czym pracować maszyny złom brak wszystkiego syf tylko się produkuje co ta za firma która nie dba o własny kontrakt dziwne czas uciekać
rambo5 2016-09-09 10:45:38
jakoś nie chce mi się w twoje opowieści wierzyć, że w dzisiejszych i w tak solidnej firmie ktoś by się zgodził na pracę na czarno, nie ma pewnie żadnych dowodów na potwierdzenie swojej tezy
Zostaw swoją opinię o JANG JAN GŁADYS - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JANG JAN GŁADYS