WALCOWNIA METALI NIEŻELAZNYCH "ŁABĘDY" SPÓŁKA AKCYJNA

Gliwice

Opinie o WALCOWNIA METALI NIEŻELAZNYCH "ŁABĘDY" SPÓŁKA AKCYJNA

fizol 2013-12-21 13:25:53
Nie polecam Typowy (usunięte przez administratora) brak warunków socjalnych ,zero ogrzewania dla pracowników na halach.
inzynier 2016-02-13 19:17:09
Przestarzała firma w złej kondycji i metodami zarządzania rodem z poprzedniego ustroju. W sumie szkoda jej.

Minusy (dla inżyniera):
- niskie zarobki (2500 do ręki max)
- brak możliwości rozwoju chyba że w zakresie historii techniki
- niekompetencja niektórych osób w firmie
- FATALNY stan maszyn i urządzeń, z których najnowsze są z końca lat 80.
- brak jakiegokolwiek utrzymania ruchu (dopóki sie nie rozleci to niech chodzi)
- brak nowych technologii.
- fatalny stan budynków (deszcz i mróz na halach)
- kiepski ogólny stan firmy

Plusy:
- wypłata na czas
- spokój, brak ciśnienia i stresu

Nigdy nie pracowałem w tak zaniedbanej i rozkładającej się firmie. Panują tu obyczaje z poprzedniego ustroju, aż dziwo że coś takiego jeszcze istnieje. Pracownicy fizyczni na pewno docenią brak stresu, to że tak na prawdę nic nie muszą robić, w porównaniu ze strefą, same przerwy (aż nóż sie w kieszeni otwiera), można przyjść w stanie wskazującym do pracy, itp. Minus - śmieszne zarobki.
Inny inżynier 2016-09-18 12:45:28
Ad vocem

Zacznę od omówienia plusów
- wypłata na czas - nie wszędzie u prywaciarzy i mniejszych firemek tak jest
- spokój, brak ciśnienia i stresu - nie zawsze tak jest, czasem gdy coś się psuje wtedy ciśnienie na przywrócenie produkcji jest

Minusy
- niskie zarobki (2500 do ręki max) - cóż, od czegoś trzeba zacząć
- brak możliwości rozwoju chyba że w zakresie historii techniki - ma to tez zaletę, przerobisz historię by wiedzieć jak było kiedyś i do czego nie wracać.
- FATALNY stan maszyn i urządzeń, z których najnowsze są z końca lat 80. - jest to prawda ale częściowa. Niektóre maszyny mechanicznie są może i stare ale mają wymieniane sterowanie na nowsze. Są także zakupywane nowe maszyny.
- brak nowych technologii. - jak wyżej. Nowe technologie się pojawiają wraz z modernizacjami i zakupami.
- kiepski ogólny stan firmy - skoro tak to czemu wciąż działa od tylu lat?
Zostaw swoją opinię o WALCOWNIA METALI NIEŻELAZNYCH "ŁABĘDY" SPÓŁKA AKCYJNA - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WALCOWNIA METALI NIEŻELAZNYCH "ŁABĘDY" SPÓŁKA AKCYJNA