AMNORD SP. Z O.O.

Gdańsk

Opinie o AMNORD SP. Z O.O.

Kaziu 2015-04-09 22:52
Firma nie wypłaca należnego wynagrodzenia pracownikom, teraz ukrywa się pewnie pod inną nazwą. Uważajcie na pana choć to za duże słowo UWAŻAJCIE NA ADAMA SZYMAŃSKIEGO, oszukuje ludzi i nie są to żadne pomówienia.
Krzychu 2015-05-07 13:14
Zgadzam się z przedmówcą w 100%. Mogę tylko dodać, że nie tylko wszyscy pracownicy zostali oszukani, ale także podwykonawcy i hurtownie. Amnord już praktycznie nie istnieje, za to ten "pan" ma nową firmę EPSILON-PROJEKT w Pruszczu Gdańskim. Projektanci miejcie się na baczności...
Leszek 2016-04-13 13:12
Zgadzam się z przedmówcami firma nie płaci nikomu od kilku miesięcy (oprócz zaliczek na start)...potwierdza do Pani która odbiera telefon że mają spore zadłużenie...to samo było w poprzedniej firmie czyli Amnordzie. W nowej Spółce czyli EPSILON-PROJEKT Kapitał zakładowy to 5000 zł a właściciele ci sami (Mąż z ŻONĄ ) !!! Jeśli komuś jeszcze są winni pieniądze to proszę pisać... Bo strona internetowa już nie działa...!
Krzychu 2016-05-04 14:41
Może się odbili (w co nie wierzę), ale pewnie czyimś kosztem, albo zapożyczyli się znowu gdzieś w rodzinie. Stałym pracownikom od kilku miesięcy nie płacą, to idą oni na L4 lub urlopy i nie ma kto pracować, a ktoś musi na państwa Sz. potrzeby zasuwać - stąd ciągłe rekrutacje. Żadne pierwsze ani inne wypłaty nie napływają na konta pracowników, a co dopiero kontrahentów. Z epsilon-projekt zaczyna się powtarzać historia ta sama co z amnord. Obsuwa z wypłatami najpierw miesięczna, potem dwumiesięczna, a potem to już pracownicy mogą zapomnieć o wyrównaniu zaległości. Rzucą jakimś "ochłapem" i myślą, że pracownika uciszą i zamydlą oczy. Kto miał do czynienia z państwem Sz. ten wie o czym piszę. Zero moralności. Bajkopisarze. To ich wychodzenie na prostą trwa już od 2013r. Współczucia, dużo współczucia dla obecnych pracowników. Naiwniacy zawsze się znajdą.
władek 2016-07-05 11:24
Co ciekawe mi zapłacili. Z opóźnieniem niecałych 2 miesięcy, ale w całości.
Andrzej 2016-07-19 13:58
Hmm... Zastanawiające, a nawet nieprawdopodobne. Coś Pan chyba popłynął z tym postem. Ciekawe z jakiej firmy Pan jest, bo my wszyscy wierzyciele z amnordu mamy ze sobą stały kontakt i nikomu z nas ten pan jeszcze nie zapłacił. Zaznaczam, że jest nas co najmniej 17 podmiotów. Do tego regularnie odbywają się rozprawy sądowe o zapłatę, na których oczywiście "uszanowany" szymański ani razu nas nie zaszczycił swoją obecnością. Po prostu nie wierzę w to, że szymański coś komuś zapłacił.
Kazek 2016-12-08 14:19
Co do pieniędzy to nikomu nie płacą zaległości ale obiecuje szymański jak tylko stanie w przyszłym miesiącu na nogi to jesteś pierwszy do spłaty. Czekam trzy lata.
Komornik chciał im (z małej litery) zlicytować mieszkanie to sprzedali udziały w Kresce i zrobili Spółkę Jota http://krs-pobierz.pl/jota-i6266419 z siedzibą na Storczykowej 7c Juszkowo, czyli w swoim mieszkaniu i zaś się wywineli. Oszuści i złodzieje
Krzysztof 2017-02-22 11:48
Nie płacą nikomu teraz wszystko zatrudniają przez firmę Kreska następna złodziejska firma
oszukany 2017-03-18 11:06
Też nie mogę odzyskać pieniędzy z Epsilon.
Były pracownik 2017-03-22 22:04
Nie mają pieniędzy, aby spłacić długi i pracowników (byłych i aktualnych). Ale na wakacje za granicą w tegoroczne ferie Państwo Szymańscy już pieniądze mieli. Na wyjazdy, drogie gadżety i luksusowe życie zawsze znajdą się środki, a pracownicy nie mają za co żyć. Pani Alina i Adam potrafią nie płacić nawet przez 2-3 miesiące. Od czasu do czasu wyślą 500 zł, aby mieć spokój przez pewien czas. Ciągłe wymigiwanie się od zapłaty, nie odpowiada na wiadomości, telefony, unika nawet swoich pracowników, aby uniknąć niewygodnych pytań o wypłaty. Unikajcie firmy EPSILON PROJEKT, jak również PRACOWNIA KRESKA - pod tymi nazwami szukają nowych pracowników, którzy będą robić za darmo.
Krzychu 2017-06-29 10:47
A teraz najlepsze.... wszyscy pracownicy z Epsilon-Projekt w Pruszczu Gd. się zwolnili. No jak oni mogli odejść i zostawić szanownych państwa Szymańskich. Kto teraz będzie pracował( oczywiście za darmo) na ich zagraniczne wycieczki i najnowsze telefony? Szymański nie uczy się na błędach. AMNORD "przeżarł" i Epsilon Projekt spotkał ten sam los. Ale to Szymańscy są ofiarami, a pracownik jest tym złym, bo odchodzi. Nas, ich byłych pracowników i kontrahentów, jest coraz więcej. Ile jeszcze będą oszukiwać wszystkich dookoła? Została im jeszcze PRACOWNIA KRESKA-pytanie tylko, jak długo ta firemka pociągnie. Oj, panie Szymański! Nie tędy droga. Nie znasz się na biznesie, tylko na krętactwie. Pamiętaj, że Karma to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zawsze wraca.
m.h 2017-07-26 15:33
Ja równiez mam problem z odzyskaniem pieniędzy od pana Adam S.
Pan Adam wykonał pierwszy raz zlecenie szybko i prawidłowo( więc może) po czym przy następnym zamówieniu pobrał zaliczkę(sporą) i najpierw przedłużał mowiąc że ciągle robi to co miał wykonać po czym wycofał się i nie oddał jeszcze zaliczki.
Sprawę podam do sądu i myślę że byłoby dobrze zebrać się i złożyć zbiorowy pozew do sądu- tak byłoby sprawnie i skutecznie.
Zachęcam do działania_ kontakt- panmiszcz@wp.pl
Zostaw swoją opinię o AMNORD SP. Z O.O. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AMNORD SP. Z O.O.