AMNORD SP. Z O.O.

Gdańsk

Opinie o AMNORD SP. Z O.O.

Kaziu 2015-04-09 22:52:37
Firma nie wypłaca należnego wynagrodzenia pracownikom, teraz ukrywa się pewnie pod inną nazwą. Uważajcie na pana choć to za duże słowo UWAŻAJCIE NA ADAMA SZYMAŃSKIEGO, oszukuje ludzi i nie są to żadne pomówienia.
Krzychu 2015-05-07 13:14:00
Zgadzam się z przedmówcą w 100%. Mogę tylko dodać, że nie tylko wszyscy pracownicy zostali oszukani, ale także podwykonawcy i hurtownie. Amnord już praktycznie nie istnieje, za to ten "pan" ma nową firmę EPSILON-PROJEKT w Pruszczu Gdańskim. Projektanci miejcie się na baczności...
Leszek 2016-04-13 13:12:43
Zgadzam się z przedmówcami firma nie płaci nikomu od kilku miesięcy (oprócz zaliczek na start)...potwierdza do Pani która odbiera telefon że mają spore zadłużenie...to samo było w poprzedniej firmie czyli Amnordzie. W nowej Spółce czyli EPSILON-PROJEKT Kapitał zakładowy to 5000 zł a właściciele ci sami (Mąż z ŻONĄ ) !!! Jeśli komuś jeszcze są winni pieniądze to proszę pisać... Bo strona internetowa już nie działa...!
Krzychu 2016-05-04 14:41:09
Może się odbili (w co nie wierzę), ale pewnie czyimś kosztem, albo zapożyczyli się znowu gdzieś w rodzinie. Stałym pracownikom od kilku miesięcy nie płacą, to idą oni na L4 lub urlopy i nie ma kto pracować, a ktoś musi na państwa Sz. potrzeby zasuwać - stąd ciągłe rekrutacje. Żadne pierwsze ani inne wypłaty nie napływają na konta pracowników, a co dopiero kontrahentów. Z epsilon-projekt zaczyna się powtarzać historia ta sama co z amnord. Obsuwa z wypłatami najpierw miesięczna, potem dwumiesięczna, a potem to już pracownicy mogą zapomnieć o wyrównaniu zaległości. Rzucą jakimś "ochłapem" i myślą, że pracownika uciszą i zamydlą oczy. Kto miał do czynienia z państwem Sz. ten wie o czym piszę. Zero moralności. Bajkopisarze. To ich wychodzenie na prostą trwa już od 2013r. Współczucia, dużo współczucia dla obecnych pracowników. Naiwniacy zawsze się znajdą.
władek 2016-07-05 11:24:03
Co ciekawe mi zapłacili. Z opóźnieniem niecałych 2 miesięcy, ale w całości.
Andrzej 2016-07-19 13:58:43
Hmm... Zastanawiające, a nawet nieprawdopodobne. Coś Pan chyba popłynął z tym postem. Ciekawe z jakiej firmy Pan jest, bo my wszyscy wierzyciele z amnordu mamy ze sobą stały kontakt i nikomu z nas ten pan jeszcze nie zapłacił. Zaznaczam, że jest nas co najmniej 17 podmiotów. Do tego regularnie odbywają się rozprawy sądowe o zapłatę, na których oczywiście "uszanowany" szymański ani razu nas nie zaszczycił swoją obecnością. Po prostu nie wierzę w to, że szymański coś komuś zapłacił.
Kazek 2016-12-08 14:19:23
Co do pieniędzy to nikomu nie płacą zaległości ale obiecuje szymański jak tylko stanie w przyszłym miesiącu na nogi to jesteś pierwszy do spłaty. Czekam trzy lata.
Komornik chciał im (z małej litery) zlicytować mieszkanie to sprzedali udziały w Kresce i zrobili Spółkę Jota http://krs-pobierz.pl/jota-i6266419 z siedzibą na Storczykowej 7c Juszkowo, czyli w swoim mieszkaniu i zaś się wywineli. Oszuści i złodzieje
Zostaw swoją opinię o AMNORD SP. Z O.O. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AMNORD SP. Z O.O.