Opinie o Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Maktronik S.A. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Maktronik S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Maktronik S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Maktronik S.A. w Bydgoszcz

doświadczony pracownik

Nieprawdą jest , że firma Maktronik S.A. wykonuje usługi starymi samochodami i kierowca musi podpisać "czek in blanco". Od wielu lat w Maktroniku są w eksploatacji tylko nowe pojazdy EUR 6 nie starsze niż 3 lata 56 szt. wszystkie mają wykupione pełne kontrakty obsługowo-naprawcze, są to pojazdy bardzo ekonomiczne co potwierdzają kierowcy podczas eksploatacji. W Maktroniku pracują głównie doświadczeni kierowcy w większości od lat dziewięćdziesiątych 35 zostało oznaczonych Dyplomami Honorowy IRU i stosownymi oznaczeniami przez Prezydenta IRU w Genewie, za wzorowe wykonywanie pracy ciężkiej kierowcy na pojazdach ciężarowych. Proszę to uszanować i nie pisać nie prawdziwych informacji bo to szkodzi ludziom pracujących w tej rzetelnej i wiarygodnej firmie od 1990 r. Ludzie proszę się opamiętać i nie szkalować firmy Maktronik bo nie jest etyczne.!!!!!!!!!!!!!!!!

Jack
@doświadczony pracownik

Pracowałem w tej firmie prawie rok w 2020 roku. Wszystko rewelacja, samochody były nowe, nic do zarzucenia.

Jak z tymi wynagrodzeniami w 2024 r? Wszystko w terminie? Widziałem poprzedni wpis, że kasa może się spóźniać ale to był 2019 r, ciekawe jak jest teraz. Interesuje się ofertą dla kierowcy miedzynarodowego C+E. Jaki jest system jazdy aktualnie? W przeliczeniu na dniówkę ile wychodzi? 450 zł minimum wyjdzie?

Misio Nowy wpis

Pensje wypłacane z ok. 10dniowym opóźnieniem, dniówka to MAKS 400 zł. Mało tego - nie opłacają polis grupowych więc wszyscy są bez ubezpieczeń ( a dodam, że składka jest potrącana). NIE POLECAM

@Misio

Cześć, a wiecie może, z jakiego powodu są takie opóźnienia w wypłacie wynagrodzeń? Ktoś z szefostwa albo z działu HR wyjaśniał, czy to chodzi o to, że np. klienci nie płacą na czas i nie mają z czego??

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Maktronik S.A. zatrudnia studentów?

Kierowca

Kiedyś Maktronik uchodził za solidną firmę, nie wiem dlaczego właściciel dał wolną rękę wiadomym osobom. Niskie zarobki nie zawsze na czas, brak pieniędzy na paliwo, niekompetentne dyspozytorki to tylko wierzchołek góry lodowej.

doświadczony pracownik

@doświadczony pracownik

Widać kto pisał ten komentarz :)

Jack
@doświadczony pracownik

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Maktronik S.A.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Kiedyś pracowałem

Nie polecam tej firmy. Brak płynności finansowej. Trzeba czekać na swoje pieniądze.

Zuzanna
@Kiedyś pracowałem

A finalnie wypłacili całość czy jeszcze coś Ci zalegają? Jak długo trzeba czekać na wypłatę? Wie ktoś może z czego wynikają te problemu, coś złego dzieje się z firmą ?

były kierowca

odradzam firma nie płaci wynagrodzenia za diety na czas gdy zwolniłem sie z pracy nie dostałem swoich pięniedzy

Paulina

a przedstawisz szerzej sytuację? teraz jeszcze zatrudniony jesteś czy etykietka Ci się pomyliła? to z dietą masz teraz problem czy z czymś innym jeśli o kasę chodzi?

Firma dno. Brak pieniędzy na cokolwiek i szacunku do człowieka. Nie wróżę im długiej kariery. Kierowcy stąd uciekają

Bartosz

Czyli atmosfera kiepska? Pracownicy wzajemnie się nie szanują czy chodzi o stosunek szefa do podwładnych? Jak brakuje pieniędzy to powiedz jak jest z wypłatami? Można dobrze zarobić czy niekoniecznie?

@Bartosz

Pracownicy wzajemnie ale także szef. Wypłaty są marne i choć nie ma jakichś opóźnień, to co miesiąc przed wypłatą po firmie chodzą pogłoski że może jej nie być bo nie ma pieniędzy.

Renata

czyli o premi choc raz na kwartał lub jakiejs wiekszej kasie na swieta nie ma co liczyc ?

Rozczarowany

Zgadzam się. Nie ma pieniędzy na nic, na paliwo, adblue . Potrafią wypłacić za cały miesiąc pracy 3500 zł na rękę, tłumacząc to pakietem mobilnym. Jednocześnie obciążają za telefon , z którego nikt nie korzysta, bo się nie da, rupieć, oczywiście nie informując o tym. Dopiero dowiadujesz się po czasie. Proponuję omijać szerokim łukiem.

Irena
@Rozczarowany

Ale jak to nie ma na paliwo? to trzeba ze swoich zakładać. A na umowie masz te 3500 zł na rękę czy wypłacają mniej? A z tymi telefonami to też dziwna sprawa bo można wszystko sprawdzić, kto i kiedy korzystał.

kierowca

*Firma nie płaci wynagrodzenia za diety na czas czekasz około miesiąca od dostarczenia dokumentacji *Firma nie płaci nadgodzin tak jak powinny być rozliczane dostaniesz tylko ochłap do wypłaty gdzie nawet starzy kierowcy nie mogą się doliczyć, płatność ta jest niewiarygodnie oszukiwana *Pamiętajcie że dieta na Polsce wynosi 30zł i tyle wam zapłacą nic więcej a jak masz 3 rozładunki w PL to jak źle pójdzie zarobisz 90zł w 3 dni uwierzcie mi przeżyłem to w tej firmie :) *Pan dyrektor was okłamie na samym początku ile będziecie zarabiać powie nawet 8500 tys albo zarabiają tu nawet 9500tys a przyjdzie wypłata i dostanie 6300zł za system 3/1 i ten jeden tydzień wolnego to czasami 4 dni :) Na koniec przestrzegam kierowców przed tą firmą są lepsze nie warto sobie nerwów psuć!

J...ć Sz..la
@kierowca

Dokładnie. Nie wchodźcie tam! Pralnia brudnych pieniędzy! (usunięte przez administratora) stary (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)! Odejdziesz z firmy za porozumieniem stron to do każdego następnego pracodawcy wystawia fałszywą opinie ! Omijajcie z daleka. Szkoda łamać sobie życia!

Stefan

Osobista pracownica? Co masz na myśli niby? :D Długo tu przesiedziałeś jak ci się tak nie podobała praca?

Były serwisant
@Stefan

Nie co,tylko kogo ..... wiadomo że o Oli

Były serwisant
@Stefan

Dwa lata byłem wiec starczy

Irena
@Były serwisant

Czemu starczy? Co Ci w pewnym momencie zaczęło przeszkadzać w firmie?

Serwisant

Radzę uważać przyszłym pracownikom firmy.. Praca na serwisie to jakaś kpina.. A brak płynności finansowej na zakup części , urządzeń to śmiech.. (usunięte przez administratora) na całego.. Oczywiście jest kilka nowych osób , które robią co mogą ale myśle ze konkurencja ich szybko wyłapie ! Tam się nie zarabia

Paulina
@Serwisant

Poważnie tak źle o nich myślisz? Widzę, że pracownikiem jesteś, czemu nie odejdziesz skoro to taka kpina według Ciebie?

Jaka atmosfera jest między działami w Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Maktronik S.A.?

Kierowca

Ze właściciel nie widzi co wyrabia Pan dyrektor transportu z Krzysztofem i strat które generują sprzedając na lewo kursy z udziałem i zgodą niektórych kierowców , a Pan PREZES wieży co usłyszy to nie dziwię się że jest jak jest .....cieszę się że już mnie nie ma ....

@Kierowca

Hej, czy właśnie atmosfera pracy była głównym powodem dla którego zdecydowałeś się odejść, czy coś jeszcze? Dzięki za wpis, ale byłbym wdzięczny gdybyś go bardziej rozwinął.

Sraktronik

Szczerze odradzam kierownictwo masakra pozdro drektor i twoje placki w biurze wez je odstaw bo swojego siusioka to ty pewnie od młodosci nie widziałes jednym słowem dziady

Franek

Jak nastroje w pracy? Trudno pracuje się w obecnej sytuacji z wirusem? Warto składać cv?

Ktos

Nie jest zle w. Maktroniku jak ktos chce zarobic to musi pracowac. Auta nowe naczepa nowa serwis naprawi usterki a kierowca w domu odpoczywa. Z tym czekiem to prawda ale jak sie jezdzilo na dzialalnosci. Co do faktur za paliwo to tez prawda. Ale dzis juz tego nie ma. Takze spokojnie w kazdej firmie jest cos nie tak i w Maktroniku rowniez. Ale pracuje sie spokojnie robic swoje nie interesowac sie innymi tylko soba i swoja rodzina. Jezdzisz ile chcesz 2 tygodnie miesiac czy nawet rok mozesz jezdzic to. Twoja sprawa jak dlugo chcesz jezdzic.

Desperadodo

Maktronik to firma która zarabia dodatkową kasę na kierowcach oprócz platności z faktur.Zrobili normę spalania samochodów marki IVECO STRALIS w terenach górzystych 29l + 0,4 od tony ,to się ma ni jak do stanu faktycznego spalania .Oprucz tego zatrudniając się w firmie Maktronik,przyszły kierowca musi podpisać czek inblanco bo inaczej nie ma szans się dostać .Kierowcy to też trzeba uważać z kim się rozmawia...

Zostaw merytoryczną opinię o Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Maktronik S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Maktronik S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Maktronik S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Maktronik S.A.?

Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Maktronik S.A.
1.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Świętokrzyska 30 lok. 63
    00-116 Bydgoszcz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Maktronik S.A.