Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

Ana

W tamtym roku od maja do polowy czerwca sadzili

Ana

Kobietki jak nas do szparagów nie chcą i sadzenia tez nie będzie to ciekawe po co nam terminy na marca i kwietnia dali.

n

czasami jak czytam nie ktore kometarze osob ktore nigdy tam nie byly i pisza glupoty to smiac mi sie chce drogie babki z biura co kazdemu co rok wciskaja ta sama bajke najwiecej i naj szybciej wracaja 1 roczniaki bo nie daja rady lub inne powody maja taka prawda niestety wracaja po paru dniach lub paru tyg nie strasze kto nie wierzy sam sie przekona na wlasne oczy

n

Nikt glupot nie pisze jak nie wiesz to nie gadaj kobiety ciely i beda ciac szparagi a tak pozatym dobra wiadomosc hala na lehninie ruszyla jak zjadzie stala grupa to reszta pojedzie wiec Powodzenia w tym sezonie

@n

Dziękuję, za zwrócenie mi honoru, bo się już przez tamtą koleżankę zaperzałam złością strasznie :P Byłam na polu, cięłam i kobiet było od zarąbania wtedy, więc chyba mi się nie zdawało, chora jeszcze ani ślepa na tyle nie jestem. No chyba, że te laski co się rozbierały do "staników" w upalne dni to faceci :D A ja żyłam do tej pory w kłamstwie.

Serwisant

OK

Różne

maja

A czy w ogóle jakieś kobiety tam pojechały i pracują może wiecie.

@maja

Z tego co mi dzisiaj (na szczęście MIŁA i sympatyczna) pani powiedziała, to hala już jest obstawiona przez starych pracowników, czyli trzeba czekać aż ktoś się ewentualnie wykruszy, zrezygnuje i wtedy będą dzwonić do reszty. Pytałam też o sadzonki, to mi powiedziała, że nie wiadomo czy w ogóle w tym roku będą sadzić, jeszcze nic nie było o sadzonkach słychać. (choć to dziwne jakby mieli nie nasadzić na przyszły rok :P )

@SSja

A to chodzi o sadzenie szparagów,a wiesz może kiedy tam zawsze zaczynały się te sadzonki.

Tj

Tam rumunow od groma na wycince. Pytałam tych co już tam robią kilka lat i nie spotkali się z kobietami no ale miejsza o to..

SSja

Głupoty, PHI...to dziwne że ja byłam na wycince dwa lata temu, i bab tam też było od groma.. Ale dzisiaj owszem jak dzwoniłam to mi pani powiedziała że w tym roku biorą na pole tylko facetów, to chyba zalezy od wysypu, jak duzy to i kobiety biora, nie mam pojecia. Ja czekam na wyjazd od 7 kwietnia i juz zaczynam tracic nadzieje na cokolwiek.

@SSja

A pytałaś się może jak dzwoniłaś do tego biura czy w najbliższych dniach będą potrzebować kobiet, no bo jeśli do wycinki biorą tylko facetów to kobitki chyba tylko hala pozostaje albo truskawki w najbliższym czasie.Ja tez miałam termin na 13kwietia i zaczynam już wątpić że coś z tego wyjazdu będzie.

hehe
@SSja

glupoty to ty piszesz i siejesz (usunięte przez administratora)zamet. bylas roku temu i nie widzilas ze KOBIETY TEZ WYCINAJA SZPARAGI!!! moze bylo wiecej pracowac a mniej pic to cos bys dostrzegal.

@hehe

typie, czego sie do mnie sadzisz"? Przeciez ja caly czas pisze ze kobiety wycinaja, bo sama wycinalam, .... eeee? Jakis błądzik w systemie masz?

pa

To jak to jest w końcu z tymi szparagami kobiety wycinają czy nie,bo każdy pisze co innego.

@pa

Nie wycinają kobiety szparagów. Jedna coś napisała jakieś głupoty to po co powtarzać

artur

Jedżcie z Bogiem,jak chcecie zapylać za 100zł.dziennie.Będziecie mieli normę 30 euro dziennie,a jak nie wyrobicie,to dostajecie krzyżyk,a po 3 zjazd.Sam widziałem jak ludzie nie mieli na bilet,jak 3 doby koczował człowiek pod biurem,bo nie miał jak zjechać.To jest (usunięte przez administratora) zakażenie,a nie miejsce pracy,nie włażcie na minę,tam nie dadzą wam zarobić,tylko wykorzystają Was.O godzinach zapomnijcie,chyba że na sortowni,ale tam się trudno dostać.Oj zrzedną Wam miny,jak zajedziecie.

Tj

Czytam co piszecie i czekam na telefon. Miałam na 13 kwietnia i cisza. Byłam tam w zeszłym roku i z tego co wiem to kobiety nie wycinają szparagi tylko mężczyźni. Kobiety sądzą truskawki juz w kwietniu, sadzi się ręcznie ale też na takich maszynach się jeździ w kilka osób i tylko podaje sadzonki a maszyna sadzi. Szparagi tez się tak sadzi i można było więcej zarobić niż przy zbieraniu szparagi bo chłopaki się przynosili ze zbierania na sadzenie. Co do zbierania truskawek to słyszałam różne opinie, jedni chwalili inni narzekali na bolące kolana

ka
@Tj

A przy czym pracowałaś tam rok temu jak byłaś.Ja miałam termin na 13kwietnia i tezcisza tylko że mam jechać pierwszy raz.

@ka

Jechałam juz ze zorganizowana grupa i sadzilismy szparagi. 15 godzin na polu a dniowka 50 - 60 euro

Justyna

Masakra jakas! Niech zaczna sciagac kobiety! Pogoda juz sie poprawila i to dobry znak dla Nas!

hehe
@Justyna

hehe pros a bedzie Ci dane. Tylko, zebys po 3 dniach nie ryczala bo w tym roku warunki sa fatalne, dionowki krytyczne i polowa osob juz zjechala do Polski.

Szymonnn

A tak na oko ile można zarobić na truskawce? :)

adam

witam przewoz osob z woj podkarpackie malopolskie swietokrzyskie lodzkie slaskie do firmy thiermann tel (usunięte przez administratora)lub e-mail adamos7810@wp.pl zapraszam

fedykok
@adam

zaczyna sie od 5 rano do 12godz zjazd na hotel obiad a 13 ;30godz wyjazd i zjazd na 19godz bo pola sa blisko zalezy na jaka wioske trafisz bo nieraz sa i daleko, tamtego roku to dostawali krechy dniówki miały małe dwadziescie pare euro oni biora srednia całej grupy i jak najwiecej miała na sto euro to ty musisz miec wiecej niz poławe zeby nie dostac krechy i zalezy czy grupa jest szybka czy wolna bo ja ostatnio trafiłam na kombajny masakra tempo było bardzo szybkie a były grupy wolniejsze ,

jaa
@fedykok

witaj, co do tych truskawek to poza zbiorami są jakieś inne prace przy nich?

fedykok
@jaa

zbiór na polu i sortowanie hala

iza
@fedykok

A wiesz może czy na hal do sortowania truskawek jest szansa się dostać,czy tam tylko robią te kobiety co jeżdżą od lat

n

ja w tym roku niestety nie jade tak wyszlo taka dobra rada nie przepisujcie sie co chwile to na truskawke puzniej borowke bo nawet nie wiecie kiedy ona was z listy wykresli i nigdzie nie pojedziecie bo one roznie mowia a duzo ludzi jest to im to lotto pozatym chyba szparagi sie dos opuznaja to troche lipa

pati

Do aga, ja mam termin na 29 czerwca na borowke i tez jade pierwszy raz.Jesli moge wiedziec to z kad jestes?

Justyna

Ja mam termin na 27.04 i babka powiedziala mi jak nie zadzwonia do tego dnia to sama mam zadzwonic.

/ona/

A na kiedy masz termin?

ccc
@/ona/

na 20 04 powiedziala ze prawie caly kwiecien czeka na tel ostatnio dzwonilam to powiedziala aby byc w pogotowiu a dyis mowila co innego ale z ta pania nie szlo wogole rozmawiac

ninka
@ccc

haha ja z 30 marca czekam

Szymonnn

Skoro mówicie że ludzie z szparagi chcą już wracać bo jest jej mało to lepiej zapisać się na truskawki lub borówke :))

SSja

NIE DADZA WAM PIECZATKI u mnie w miescie tez nie dają, trzeba iśc do urzedu i wziąść ZAŚWIADCZENIE O ZAMELDOWANIU u nas to akurat nic nie kosztuje jak się bierze do roboty za granicą.

Co mam zrobic jak w urzędzie gminy nie chca mi podbic pieczatki w pt 6. i odsylaja dalej. Jak ja zalatwic jestem z miasta.

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG