Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

szary

czekam na odpowiedz z firmy servischr z chełmna cały czas mnie zwodza zadzwoniłem wiedz sam do firmy w niemczech i powiedzieli mi że maja komplet mam już dość czekania czy ktos miał już do czynienia z ta firmą ?

ps

Wiecie może czy dużo pań pojechało lub ma jechać w tym tygodniu i czy na pole/hale

Marysia

Gdzie jedziesz i ktory raz?

znajoma
@Marysia

Jadę4 raz na halę na pęczki do schar....n

mika
@znajoma

A zawsze jak tam byłaś to pracowałaś na hali czy na polu też,bo jam mam jechać pierwszy raz o ile zadzwonią i wolałabym trafić na halę ale nie wiem czy mam szansę jako osoba która jedzie pierwszy raz.I jeszcze jakbyś mogła mi powiedziec kiedy do Ciebie dzwonili i na kiedy masz tam być.

znajoma

Jadę jutro termin miałam na 30 marzec w końcu odezwali się!!!!

mika
@znajoma

A do jakiej miejscowości jedziesz i na pole czy hala.I pierwszy raz czy już tam byłaś.

Serwisant

OK

Różne

Justyna

Ja tez dzwonie do Scharringhausen. Termin mialam na 27.04 i juz siedze na spakowanych walizkach. Ale wciaz cisza. Ja chce juz jechac. Patrzylam na pogode i jest tam calkiem cieplo, srednio powyzej 15 stopni. Powinni zaczac sciagac. Moj kolega siedzi juz miesiac i niee narzeka.

@Justyna

ja tez spakoiwana termin mialam na 20 i dalej nic ale jechac tam i siedziec to lepiej poczekac tu az bedzie prawdziwy wysyp szparagi

natalia92

Prosze o aktualny numer do Scharringhausen dzwonie pod ten +(usunięte przez administratora)i jest nieaktualny. Dziekuje

@natalia92

Ja dzwonię pod ten numer(usunięte przez administratora) dodzwoniłam się tam po świetach, a teraz od kilku dni dzwonię i nic.Ale możesz spróbować.

Ktoś

Z całego serca niestety nie Polecam nikomu tej firmy mówie do pierwszaków którzy chcą się tam wybrać .Byłem tam tydzień czasu i w sumie nic nie zarobiłem pomimo że będąc pierwszy raz nieźle zbierałem raz z grupy byłem 3 czy 4 z najlepiej zbierających i wyszło za cały dzień pracy ok 38e to i tak dużo na dniówke tam...Może wybrałem zły czas na zbiory ale wątpie podobno z Lehnina chcą pozbyć się Polaków i zatrudniać Rumunów każdy wie dlaczego.Może wysyłali też nas na gorsze pola nie wiem.Może się tam ruszy ale ja na pewno nigdy więcej tam nie pojade pracowałem na różnych zbiorach w akordzie to szczerze wychodziło mi min ok300zł do ok 700zł a nie za te guziki ,nikogo nie zniechęcam tylko pisze jak ja to widze pomimo wszystko było wesoło:)i kolejne doświadczenie za za sobą.Na koniec nie którym odciągneli za zniszczenia... także mieli niby jeszcze dopłacić do pracy.To tyle chyba na temat rozpisałem się troche proszę jeśli masz bluzgac w moja strone odpuść.Powodzenia dla wybierających się tam.

marek
@Ktoś

A to w tym roku byłeś na tych szparagach,czy w zeszłym.A to można być tylko tydzień i bez problemu wypłacą pieniądze bo coś mi się obiło o uszy że trzeba byc przynajmniej miesiąc a wcześniej tylko zaliczki wypłacają, a całą resztę na koniec.

...
@marek

w tym roku .Rozliczenia masz w środy i piątki więc może zjechać w prawie w każdej chwili...

TAJEMNICZY

Byłem w tamtym roku na szparagach i była to najgorsza decyzja w zyciu :). Dniowki po 20 euro... gdzie kiedys w dobrym sezonie dniowki byly po 100-150 euro. Niestety juz od paru lat nie ma sensu jezdzic na szparagi i meczyc sie zeby uzbierac te 20 euro.. na socjal i jedzenie... Warunki zostawie bez komentarza..... Ogolnie firma thiermhann jest naprawde bardzo słabym pracodawcą

Justyna

Dzisiaj znowu nikt nie odbiera :( i nikt nie pisze na forum czyzby wszyscy juz pojechali?

@Justyna

ja dzwonilam wczoraj ni dzwoniua bo jest zimno

@Justyna

Ja też próbowałam kilka razy i nic a Ty dzwonisz do Scharringhausenn.

@Justyna

A jutro to nie będę dzwonić bo tu ktoś pisał że na środę 15osób na halę będą rejestrować,to jak będą zajęci to też pewnie nie odbiorą.Spróbuję w czwartek.

book38
@ccc

lepiej nie jedzcie tam wcale byłam właśnie po nie całym tygodniu zjechało nas 100 osób , dali zpsute jedzenie i kazali robić wszystko się pochorowało Polaków dają na najgorsze pola gdzie nie ma szparagó i każą zbierać ,jak chcialam wyjechać to kare nam kazali zapłacić skandal jak iemcy taktują Polaków a ogłaszają się w biurach pracy czego polacy nie sprawdzą co to za obozy pracy gechenna ,niemiec bieże z uni kase za karzdego polak i w (usunięte przez administratora) ma czy zarobi a jak mu się stawiasz to do Polski cię odsyła szfaby jakie byli takie zostaną , banda złodziei a nie firma ....poraszka ludzie nie mają za co wracać do domu

Justyna

Tez dzisiaj nie moglam sie dodzwonic.

@Justyna

Ja spróbuję jeszcze jutro przedzwonić i czegoś się dowiedzieć,bo w środę jak jakaś grupa ma przyjechać i będzie rejestracja to na pewno nie będą odbierać.Jak coś będę wiedziała to dam znać.

mk

Czy komuś z Was udało się dzisiaj dodzwonić do biura i wie czy w tym tygodniu będą potrzebowali kobiet do pracy.Ja próbowałam ale nikt nie odbiera a dzwonię na numer z tej ulotki informacyjnej.

ona2

A jak dzwoniłaś w piątek to mówiła Ci ta kobitka czy będziesz jechac na szparagi czy już może na truskawki,bo chyba niedługo powinny się zacząć truskawki.Ja to się boję troszkę trafić na truskawki bo nie wiem czy mój kręgosłup by to wytrzymał.Ale tu ktoś pisał że jest jeszcze podobno sadzenie szparaga w maju,tylko nie wiem czy kobitki też sadzą i czy dużo osób do tego potrzeba.

@ona2

mowila o szparagach ze narazie idzie jedna tasma ze nie ma szparagi na polu ze wzgledu na pogode badzmy dobrej mysli

@kaja

Cześć i jak udało Ci się tam dodzwonić i czegoś dowiedzieć,bo ja nie mam szcześcia nikt nie odbiera albo zajęte.Ale jak czytam te wpisy na forum to raczej ze szparaga to chyba nic nie bedzie,chyba że truskawki.Ja miałam na 13kwietnia a mamy już maj i nic się nie zapowiada że będzie lepiej.

Ana

Poczytaj starsze wpisy

n

Na lehnin jest hala tam sie pracuje i nocuje ja bylam zawsze po 10 maja i do końca siedzialam potem sortuja tam borówki i chyba tyle tam jest 4 chyba maszyny albo 5 nie pamietam juz bo w tamtym roku bylam na hali w motzowie i 1 plus spoko grupowe do rany przyłożyć mozna bo tam to szkoda gadac

marta

Mam pytanie czy ktoś z Was pracował tam przy sadzeniu szparagów lub wie coś na ten temat i może mi przybliżyć jak ta praca wygląda czy sadzą też kobiety.Od kiedy i ile trwa to sadzenie i jak tam płacą.Bo przy zbiorach to rozumiem ile zbierzesz tyle ci płacą a przy sadzeniu.

xx.be.ugly.xx@gmail.com

Jedzie może ktoś z okolic skarżyska do motzow we wtorek?? Jedziemy z koleżanką i chętnie się z kimś zabierzemy dorzucając na paliwko ;) ( jak nie to zamówimy busa :P ) JUHUUUU WRESZCIE HALAAAAA ( na lehninie ) :))))

na kiedy mialyscie termin

@ccc

na 6 kwietnia mialysmy termin, niestety dopiero teraz jedziemy :)

@xx.be.ugly.xx@gmail.com

ja na 20 04 pierwszy raz czy panie juz byly ja pierwszy raz i jak czytam te komentarze to roznie mysle

@ccc

ja juz i pole przerobilam i hale i jestem zadowolona, prawda jest taka, ze ani z komentarzy ani od pan w biurze za wiele sie nie dowiesz, bo kazdy co innego gada. W przyszlym roku jak sie uda to tez pojade :) Najgorsze jest to czekanie na swoj termin, bo napiszą jakis, a Ty pozniej czekasz.

@xx.be.ugly.xx@gmail.com

dzieki za mila odpowiedz to fakt od pan w biurze to malo co sis dowie dzwonilam wczoraj nawet milo sie rozmawialo to poprostu powiedziala ze czeba cierpliwie czekac ze pogoda nie pozwala narazie aby zatrudnic wiecej osob cierpliwie czekan tu jest tez racja ze komentarzy to raczej nie czytac bo czlowiek sie zniecheca a co do zarobkow jezeli mozna spytac takie w miare

Be_ugly
@ccc

ja po miesiacu przywiozłam 1000eu z czego tydzien na polu robiłam (leeeeedwo :D )

@Be_ugly

A wiecie może czy dużo pań jedzie teraz we wtorek na halę.Czy to jest pierwsza grupa co będzie pracować na tej hali czy są już tam jakieś kobitki.

na jaki termin masz

@ona2

na lehnin jak kolwiek to sie pisze stala grupa robi od tego tyg wiem bo znajoma mowila ktora miala tam jechac

be_ugly
@ona2

Nie mam pojęcia, wiem ze 15 osób potrzebowali i tyle :)

@kaja

Na 14kwiecień i mam jechać pierwszy raz.

@n

A jest tam jakas hala na której mogą pracować Ci co pierwszy raz jadą.Był ktoś może w takiej sytuacji że jechał pierwszy raz i od razu trafił na halę.

@ona2

tam jest 1 hala i robia wszyscy ja tez kiedys bylam 1 raz i trafilam tam na hale taka prawda ze co sa 1 raz maja na poczatku przechlapane ja tez tak mialam a potem jest fajnie grupowa jest okropna drze sie jak opetana az teraz mnie dreszcze przechodza ale mi sie podobalo tam

@ona2

ja tez pierwszy raz a ty skad jestes

@n

A ta hala to jest na tym Lehninie czy gdzieś indziej i ile jest tam tych hal.A jak Ty byłaś pierwszy raz i trafiłaś na tą halę to w jakim miesiącu to było.Iczy na tej hali to pracuje się tylko na szparagach,czy są inne prace wykonywane na hali przy innych warzywach.

@kaja

Ja mieszkam koło Piotrkowa Trybunalskiego.

ja z okolic tarnowa

@kaja

a Ty na kiedy masz termin

@ona2

na 20 04 mysle ze nie dlugo zadzwonia najgorsza ta niepewnosc czy wogule zadzwonia

@kaja

No właśnie może być tak że wcale nie pojedziemy.Będzie trzeba z zadzwonić do nich gdzieś koło środy,czwartku może coś będzie wiadomo.O ile da się z tymi babkami z biura pogadać po ludzku.

@ona2

dzwonilam w piatek nawet jak to mowisz porozmawialam po ludzku niby jest to pewne bo zapytalam wprost czy mam na co czekac zapewniano mnie ze tak

@kaja

Tylko że może one mówią tak wszystkim,którzy tam dzwonią żeby czekać najlepiej jeszcze raz zadzwonić w poł.tyg.nie zaszkodzi.W domu to siedzą jeszcze ludzie co mieli termin na marzec,więc tymi terminami to się nie ma co sugerować bo oni to chyba biorą ludzi jak chcą z tego wynika.

elka

czy moze ktos napisać ile da rady dobry zbieracz wyciognąc w miesioc na truskawkach.

SSja

Szymek, aleś Ty się na te truskawki udał, jezusie xD

SSja

Nie wiem jak z sadzonkami od kiedy są, ale 2 lata temu pod koniec maja napewno były.. ale kiedy się zaczęły nie mam pojęcia. Wydaje mi sie dziwne zeby w tym roku mialo nie byc sadzenia... to by już na przyszły rok wróżyło całkowitą kaplicę :P Ja teraz czekam do 10 maja, jak do tej pory nie zadzwonią to w dupie mam, No nadzieja jeszcze jakaś minimalna jest, że ktoś padnie, w ciągu tych 2tyg, ale się nie napalam.

Szymonn

To jak was nie będą chcieli was na hale przy szparagach to pozapisujcie się na truskawkę lub borówkę :)A ja mam takie pytanie do osób które były lub jeżdża na truskawki pracują tam chłopy z Polski,czy tylko kobity???? :)

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042