Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

Lili

mam pytanie czy jak pracuje się na akord to tzn. pilnują czy można np. zapalić i po ile skrzynek się wynosi truskawek? Pozdrawiam

ada
@Lili

Z tego co słyszałam bo ja tam nie byłam to można sobie robić przerwę kiedy chcesz,tylko nie za często i nie długie,ale to tylko dla Ciebie będzie dobrze bo więcej zbierzesz truskawek.A skrzynki to podobno są jacyś wózkowi czy jakoś tak którzy wywożą skrzynki na wózkach.

Aga

Czesc Ja mam termin na 6 lipca.Jestem z zachodniopomorskiego

Alina

Tak to prawda..Tak więc trzeba zabrać ze sobą duzo prezerwatyw bo Thiermann nie refunduje niepożądanych ciąż.

n.z
@Alina

hahahah przekażę :D

borówka
@Alina

Jedzie ktoś na borówkę 6 lipca ?

n.z

jeżeli jadę z grupą znajomych , to będą nas rozdzielać ? Słyszałam że faceci mieszkają 15 km od hotelów dziewczyn czy jakoś tak , nie wiecie może jak to z tym jest ? na polu też to tak wygląda ? P.S. jedziemy wszyscy pierwszy raz

natalka

Zaliczki to 100 euro potem co dwa tygodnie jest tez po 100 reszte dostaje sie jak juz zjedzasz

Serwisant

OK

Różne

robert33

a jak tam jest z zaliczkami daja

n

Sciagaja ludzi po to ze ktos zjezdza to na jego miejsco wchodzi nowe osoby a ten rok jest najgorszy w tamtym tez bylo zle ALE NIE AZ TAK ZE NA HALI ROBI SIE NAJPUZNIEJ DO 18

mati
@n

To znaczy że na truskawkach i borówkach będzie też taka lipa jak ze szparagiem,jak myślisz.A w tamtym roku też tylko szparag był kiepski czy truskawka też.Nie wiem czy warto się pisać na ten wyjazd skoro taka lipa jest i nic się nie zarobi.

@mati

jak bedzie zimno to bedzie lipa w tamtym roku szparaga tak dobrze na na motzowie ruszyla ja bylam 20 kwietnia i roboty bylo sporo byly dni co krucej sie robi a teraz 10 maj i lipa to nie dobrze jest ja nie zaluje ze nie jade bo szkoda bylo mi ale jak kolezanka pisze ze nie ma roboty to jestem zadowolona ze nie jade

n

pytalam sie znajomej co jest na hali w motzowie robia krotko do 18 bo nie ma roboty niemka pilnuje kto nie robi zjast do domu wiec sezon do d,,,

mati
@n

To po co oni ściągają następnych ludzi skoro jest mało pracy.O co chodzi w tej firmie to pierwszy taki martwy sezon czy juz tam tam tak bywalo.

Lili

Witam :) Termin miałam na 27 kwiecień. Dalej czekam na telefon z firmy.To co piszą niektórzy na tym forum przeraża mnie! Zaznaczam , że w Niemczech przy kopaniu szparagów , zbiorze truskawek przepracowałam 13 sezonów. Mam pytanie ponieważ jadę 1 raz w to miejsce: Do czego zbiera się te truskawki ? ( paleta czy skrzynki i szaletki) Czy wynosi się je samemu np po 1,2 palety ?Czy są jakieś stojaki , wózki ? Mam jeszcze jedno pytanie : Jak jest z tą pościelą , garnkami etc . Proszę o opdpowiedz :) Pozdrawiam :) Ps- Jestem ze Świętokrzyskiego.

poi
@Lili

moge powiedziec tylko na temat pościeli, daja na miejscu koc i poszewke, jednak trzeba wziąć ze soba poduszke i kakis spiwór bo roznie bywa. A garnuszek jakis sie przyda jesli masz zamiar cos odgrzewac sobie do jedzenia , no jakis kubek , talezyk czy sztućce to na wlasne potrzreby jak bedziesz w hotelu bo jak dostajesz obiad to daja plastikowe na stołówce. A i koniecznie termos jakis mały ,bo jak na polu sie robi to sie przydaje jak jest przerwa na "kawe". ja jak bylam pierwszy raz to nie mialam bo mi nikt nie powiedzial a naprawde to dobra sprawa :)

@poi

ja tez jestem ze swietokrzyskiego i tam byłam 2 razy a w ty roku tez sie wybieram a truskawki zbiera sie do skrzynek i szaletek i masz wózek z kołem jak taczka wygloda no jest różnie zalezy na jakie pola sie trafi ,sa wózkowi którzy wyworza

iwona
@zuzia

A zawsze pracowałaś przy truskawkach czy może przy czymś innym też,możesz mi powiedzieć jak tam jest bo ja może pojadę pierwszy raz,nigdy nie zbierałam truskawek,czy będzie mi bardzo cięzko i ile bym mogła tak w przybliżeniu zarobić.I kiedy zaczyna się tam zbiór i ile trwa.

@iwona

ja to byłam 2 miechy na truskawce i na borówce a pierwszy raz to mozesz róznie zarobic zalezy od ciebie ile zbierzesz dziennie 10 czy 30 skrzynek po 5kg i czy nie zarobisz krech to zjazd do polski róznie tam bywa ale pierwszym roku było naprawde ciezko bo zarobki marne wytrzymałam miesiac pola były najgorsze truskawka drobna jak paznokcie u palców i trzeba sortowac do szaletek 1-ka to duza truskawka a 2-ka to jak paznokcie i do wiaderek 2 litrowych szrot czyli uszkodzone i zgniłki mówię najgorsze to sortowanie bo z tym schodzi i ci co pierwszy raz jada mają z tym problem

@iwona

ale jak zjezdzałam to rumun był 2 miechy na szparadze i na truskawce i tyle zarobił co ja za miesiac tysiac sto euro na czysto mi wyszło i on tyle samo miał to zalezy od wszystkiego

Marco38

Witam wyjezdzam 18.05.2015 czy ktos moze rowniez wyjezdza z okolic Krakowa? pozdrawiam

irek
@Marco38

Dzwonili juz do Ciebie żebyś był 18maja.Bo ja mam też na 18maja w umowie ale do mnie jeszcze nie dzwonili.

OkoliceKrakowa
@Marco38

Witaj, jedziesz tam pierwszy raz? Aplikowałes sie przez formularz?

Marco38
@OkoliceKrakowa

tak pierwszy raz tam jade

wojtek

Czy wiecie jak wygląda sprawa ze szparagiem, chodzi mi o to czy coś się ruszyło i jest więcej pracy czy cały czas taka kiszka jak wcześniej.Bo widzę że do ludzi dzwonią na przyszły tydzień,także ciekawe czy jest wysyp i dlatego czy ludzie zjeżdżają bo nie ma co zbierać,a dzwonią po innych na miejsce tych co zjeżdżają.Jak ktoś ma informację jak to tam jest teraz to proszę o podzielenie się.

T

Nr do busa z Leszna (usunięte przez administratora) ten pan jest z tej firmy i tylko tam jeździ

n

Poszukaj na necie firm ktore jeżdżą do niemiec jest ich pelno kazdy bus zawiezie cie na miejsce np alstar

robert33

podajcie prosze nr do tego kierowcy z Leszna

robert33

a tak wogole to jak płacą na szparagach

robert33

podaj mi nr na moj nr telefonu (usunięte przez administratora) dzieki

robert33

jade na szparage pytałem o busa ale trafiłem na bardzo nie miłą panią i nic mi nie powiedziała

D

Może ktoś a pisać czy lepiej jest na truskawke tam jechać czy na borowke?

sylwia1
@D

ma moze ktos nr do przewoznika z Leszna mam termin na 13maja dzwonili wczoraj jestem z brodnicy ale niemam jak dojechac pytalam o nr tam w biurze ale ta pani byla niemila i nic mi nie powiedziala niestetymoje gg47808276

iga
@sylwia1

A na co jedziesz na szparaga.Na halę czy pole.

kk
@D

Borówkę się chyba lepiej zbiera,bo praca na stojąco i nie trzeba się schylać i robic na kolanach jak na truskawce.To zależy też od tego czy jedziesz pierwszy raz czy juz się kiedyś zbierało,wiadomo że osoby które są pierwszy raz nie zarobią tyle co ludzie którzy jeżdżą od lat i maja już wprawę w zbieraniu.A słyszałam już róze opinie jedni chwalą truskawkę,może nie sposób zbierania ale zarobki podobno lepsze niż na borówce.A inni wolą borówk,ę także to już zależy od Ciebie gdzie byś się widziala bardziej.

D
@kk

Jadę pierwszy raz, mialam termin na 13 kwietnia i nie dzwonili i tak się zastanawiam czy jak będą dzwonić to czy nie zapisać się na borowke, zawsze to na stojąco jednak a nie na kolanach

zk
@D

Cześć ja też mam termin na 13kwietnia i tak jak Ty jechałabym pierwszy raz.Podam Ci swojego meila,jak chcesz to napisz kowalczyklidia1977@wp.pl

AA
@iga

jeśli

robert33

hej jak dojezdzacie do thiermana mam sie stawic na 13.maja jestem z brodnicy kuj+pomorskie słyszałem ze jakis bus z Leszna jedzie ale jakie to wojewodztwo ma ktos moze nr do niego a moze ktos jedzie z oklolic z gory dziekuje za pomoc

jacek
@robert33

A na co jedziesz na szparage.Jak do Ciebie dzwonili to powinni Ci podać namiary na busa z Twojego województwa.Jest bus z Leszna ale nie wiem o której godzinie i skąd odjeżdża.Najlepiej zadzwon do nich i poproś o nr.tel do przewożnika,a jak nie to sobie możesz sam na własną rękę załatwić,poszukaj jakiś busów w necie.

P
@robert33

Podaj maila to napisze Ci nr tel do kierowcy z busa z Leszna. Tu zaraz numery kasuje na forum to nie ma sensu

Zenek
@jacek

cześć pytaj o Kosiorka,jeździ z Mazur.wozi ludzi do Thiermanna

zestresowana

Czy ktoś się zgłaszał przez formularz zgłoszeniowy na ich stronie ? Ja wysłałam jakieś 2ty temu i cisza, jak dzowniłam tam to mi babka powiedziała żę mnie nie ma u nich w bazie ..

nu nu

Na truskawki to jeszcze za wczesnie po polowie maja a nie teraz w polsce dopiero kwitna a tam ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG