Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

mati

HEj Jeśli wyślę formularz to jakie mam szanse ze jeszcze sie zalapie ?

bolek
@mati

mam termin na 6 czerwca , pojadę prawdopodobnie busem z Leszna tyle tylko że podany termin niewiele znaczy po prostu trzeba czekać na wezwanie telefoniczne.

max

Ma ktoś termin na 6 lipca na borówke z wielkopolski? Mozna by sie zgadac i załatwić jakis wspólny transport

Justyna

Cześć! Czy ma ktoś termin na 13 lipca na borówkę? Otrzymałam propozycję, byłby to mój pierwszy raz i miałabym jechać sama więc trochę się obawiam... Czy ktoś doświadczony mógłby zachęcić bądź ewentualnie odradzić? Wszelkie wiadomości będą przydatne. Pozdrawiam :)

@Justyna

byłam widziałam i ponawiam to co wcześniej napisałam Z tym akordem w tej firmie to jest tak ; wszystko zależy do jakiej grupy trafisz jeżeli w grupie najlepsza osoba zbierze powiedzmy 100 kilo to ty żeby nie dostać kreski musisz zebrać 80% i tu jest mała paranoja w tym wymogu bo jednocześnie dostajesz premię i kreskę ( premia za 50 kg) zbory zaczynają się około 1 lipca i trwają do końca września zarobki uzależnione są od urodzaju pogody i możliwości zbieracza więc trudno wyrokować ile można wyciągnąć

mnxx
@obst

czesc, mam ten sam termin i rowniez jade 1 raz ;)

mnkxx
@Justyna

mam ten sam termin i również jadę 1 raz ;)

aa
@obst

tez mam 13 lipca :)

wiesia

Proszę o odpowieć na adres wieslawa78@wp.pl

@wiesia

chętnie napiszę do Ciebie ale masz zablokowane konto , napisałam ale wiadomość nie poszła

Serwisant

OK

Różne

Wiesia

Witam ! Dziś wysłałam formulaż zgłoszeniowy. Miałam to zrobić 2 miesiące temu. Może mi ktoś odpowiedzieć:czy uda mi się wyjechać na borówki w sezonie 2015? Czy rekrutacja pracowników na bierzący sezon trwa ? czy ktoś tam był ? jakie są koszty utrzymania { za wygody trzeba płacić} pieniądze płaci bezpośrednio dla pracownika ? Ile przywozi się na czysto do polski po odliczeniu kosztów podrózy ? tak mniej wiecej dla mnie każdy grosz się przyda .

marek

Witam wszystkich Kilka razy byłem na sezonie borówki, nie będę narzekał bo zawsze parę groszy zarobiło się. Ale w tamtym roku wyjechałem na 3 m do New Yorku, no i kopara mi opadła. Praca 8h dziennie, 5 dni w tygodniu no i najważniejsze 700 dol na tydzień. czyli normalna praca i normalne życie. Po skończeniu szkoły wyjeżdżam na dłużej. Miło będę wspominał pobyt w Niemczech bo spotykałem zawsze fajnych ludzi ale już na borówki nie pojadę. Pozdrawiam wszystkich.

wojtek

A JAK TAM JEST Z PICIEM I KURESTWEM?BO JADE TAM ALE PRACOWAC NIE MAM ZAMIARU

@wojtek

to po co tam jedziesz skoro chcesz się obijać ?

szczera
@wojtek

Na jedno i na drugie chętnych nie brakuje przyjeżdżaj

mała

Czy może mi ktoś powiedzieć kiedy zaczyna się zbiór borówki i ile trwa.I ile jest w stanie zarobić osoba która jedzie pierwszy raz w przybliżeniu,bo wiem że każdy zbiera inaczej ale tak mniej więcej ile można wyciągnąć.Dziękuję za informację.

początkująca

Rozumiem że kobiety i mężczyźni nie są razem , czyli przez bity miesiąc nie widzę się z grupką znajomych jeżeli z nimi jadę ? U nas akurat są pary i czy będą one miały możliwość zobaczenia się po godzinach pracy czy jak to jest ? Są jakieś stopy by dojechać do ich miejsca pobytu . Oszczędźcie sobie zbędne komentarze na temat seksu itp bo nie w tym rzecz . Byłabym wdzięczna za informacje , no i jakbyście mogli podać ile wynosi norma w zbieraniu borówki , ile skrzyń trzeba zebrać skoro to na akord ?

@początkująca

becia

A ktoś wie jak wygląda sprawa z truskawkami jest wysyp czy nie bardzo jest co zbierać,pogoda dobra więc powinno być sporo do zbierania.Nie wiem czy jest sens dzwonić i jechać na tą truskawkę czy lepiej poczekać na borówkę.

gravedigger

I co szparagi byly po 1 maja? Czy dalej lipa byla z tego co tam widzialem i naszczescie w pore ucieklem do domu. bylem w grupie 24 Lehnin

iga

Witam wiecie może czy potrzebują ludzi na truskawkę,bo wiem że na dzisiaj miała być tam już grupa ludzi,ale czy dalej ściągają czy więcej ludzi nie potrzebują.Ja próbowałam wczoraj i dzisiaj dzwonić ale mi się nie udało,a mam jechać pierwszy raz i nie wiem czy jest szansa że się wyjedzie,dodam że termin miałam na kwiecień.

ita

Jedzie ktoś może na truskawkę samochodem i przejeżdża przez woj.łódzkie chodzi mi o możliwość zabrania się oczywiśćie za opłatą.Albo macie namiary na jakieś busy co jeżdża do Tchiermana przez woj.łódzkie

julka

Cześć czy są tu jakieś kobiety które w tym tygodniu będą jechały na truskawkę,może też pierwszy raz tak jak ja.Lub miały wcześniejsze terminy i nie udało im sie jeszcze wyjechać,ja miałam termin na kwietnia i siedzę dalej w domu,próbowałam dzwonić bo podobno truskawka ruszyła ale nie odbierają.Może jest ktoś w podobnej sytuacji do mnie .

iza

Cześć co tu taka cisza zrobiła się na forum,nikt nie jedzie do tej firmy wszyscy po rezygnowali.Ruszyła truskawka jadę na piątek z Bełchatowa czy jest ktoś jeszcze z pobliskch miejscowości lub z woj.łódzkiego kto bedzie jechał w czwartek.

zuza

A wiecie może w jakie dni odbywają się tam rejestrację nowych pracowników.Czy są to jakieś konkretne dni czy w każdym dniu w tygodni.

Na co bardziej opłaca się jechać na truskawkę czy borówkę,I czy to prawda że jest jeszcze możliwa praca przy zbiorze rzepy jeśli tak to wiecie może w jakim misiącu zaczyna się zbiór.To będzie mój pierwszy wyjazd na zbiory i zastanawiam się gdzie lepiej opłacało by mi się jechać jeśli nigdy nie zbierałam,a żeby udało mi się troszkę zarobić.Możecie mi coś doradzić.

artek

Wiecie jak wygląda temat truskawki w tej na dzień dzisiejszy czy jest co zbierać czy jest taka sama lipa jak ze szparagiem.Jest sens jechać chodzi mi o to czy coś się uda zarobić,mam tam jechać pierwszy raz i bardzo proszę o informację jeśli coś wiecie.

marta

Cześć czy jakieś kobiety jadą na piątek na truskawkę.

zuza

To znaczy że truskawka ruszyła i potrzebują dużo ludzi,a jedzie ktoś w tym tygodniu jeszcze na truskawkę.I czy tylko na środę zbierają grupę czy pod koniec tygodnia też jest możliwość pojechania bo do środy to nawet busa nie zdołam załatwić.

justyna
@zuza

Udalo mi sie zalatwic busa w 10 minut. Bo ostatnio nie znalazlam busa i czekalam dwa tygodnie.

@justyna

No a ja się boję właśnie ze nie uda mi się znależć busa,a już do mnie raz dzwonili z 2tyg.temu w środę żebym była w piątek i odmówiłm bo nie miałabym czym przyjechać,dlatego teraz wolę się już przygotować bo już drugi raz nie odmówię.Oni To powinni dzwonić z 3dni wcześniej żeby można było przygotować się do wyjazdu i załatwić busa a nie z dnia na dzień.Dlatego może jak sama do nich zadzwonię jutro to na piątek czy tam sobotę bym pojechała

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG