Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

marek

jak wygląda sprawa z szparagiem zaczyna się już? jedzie ktoś może w tygodniu na szparag?

Nina
@marek

Tak sezon szpargowy juz sie zaczął. Po Polakow juz dzwonili i Rumunów. A dziewczyny jak tam po was juz dzwonili do wycinania? Pozdrawiam

karol

nikt nie dzwonił

Justi

Jeszcze nie dzwonili czekam

sezon zacznie się 8.04

Jade w niedziele ;)

Ola
@Beti

Jedziesz na motzow czy szarik?

@Ola

Na szarik ;)

Autsajder
@marek

A zaliczki są 100 ejro na Start?

Pawcio

Do kogoś już dzwonili z biura.

andzia

Witam. Zostałam oszukana przez biuro. Pani, z którą rozmawialam zapytała, czy dam radę przyjechać wcześniej i czy nie będzie mi przeszkadzało, że jeszcze przez 2-3 dni będzie zbieranie truskawki, a później cały czas borówka. Zgodziłam się i przyjechałam wcześniej, jednak to był ogromny błąd. Okazało się, że byłam zapisana do grupy truskawkowo-borowkowej, a miałam przyjechać na samą borówke, dlatego też zarobki były bardzo małe. Grupowa mało sympatyczna, zero organizacji. Nie polecam.

magda

witam, kiedy sezon szparagowy sie zaczyna? czy jest jeszcze mozliwość wyjazdu? prosze o poważne odpowiedzi:}

Nina
@magda

Sezon jeszcze sie nie zaczął ruszy dopiero w kwietniu jak pogoda bedzie sprzyjać. Wiec nadal jest możliwość wyjazdu jezeli Pani wysłała papiery do firmy

wielkie dzięki za pomoc ;}

Serwisant

OK

Różne

magda

@II 01.08.2018 15:37 Gdyby nie Thiermann to większośc musiała by wracac na role i do lepianek .Robotnicy po zawodówce co przyjechali ze wsi tutaj do pracy teraz narzekaja że mało mają pieniedzy... .A na wsi byś mial więcej ? chyba przy wywożeniu gnoja albo koszeniu trawy kosą . Zjechali sie do pracy do miasta ludziska , zobaczyli cywilizacyjny tryb zycia , pokupowali sobie nowe łachy , telewizory i niektorzy nawet samochody. Pojechali do swoich rodzin na wieś i tam wszyscy niedowierzają , bo wyjechali szmaciarze obdarci z walzką pożyczoną od dziadka a przyjezdzaja juz nie w gumowcach tylko w adidasach. Także WIOCHA nie narzekajcie bo tu macie raj na ziemi , na wsi byś chodził nieogolony z łopatą i widłami caly dzien , a tu masz komfort .Łazienki , natryski , bufecik ...a na wsi bar jeden , i byś patrzył jak inni piją piwo , a ty byś sie wtedy drapał po łbie zawszonym. SZOK!!!!

@magda

Magdalena-czy Ty sie dobrze czujesz?Bzdety piszesz ;)

Buer

Thiermann ostatnio dużo pomaga pracownikom .Pensje za prace sa bardzo wysokie nawet chyba najwyższe w Niemczech. Praca nie jest ani trudna ani ciężka .Kobiety wykonuja prace mozna powiedziec na luzie a męzczyzni nawet nie czuja zmęczenia po zmianie .Efektem tego dobrego zamopoczucia na farmie jest fakt , że nikt niechce szukac innej pracy. Z okazji swiąt Thiermann dal premie pracownikom .Dbalośc Thiermanna o ludzi pracy jest na najwyższym poziomie .Dlatego wszyscy pracownicy oddawaja szacunek i najwyższe uznanie dla kierownictwa farmy .Robotnicy sa wdzięczni że maja prace i wysokie wynagrodzenie. Gdyby nie Thiermann toby większośc ludzi wrociła tam skąd przyszła czyli na wieś .Tam trudno byłoby sobie przypomnieć i trwać w prymitywnych warunkach , brak prądu , do sklepu po ocet trzeba jechac godzine rowerem , zamiast WC to beczka na odchody. Pomyślcie jak tu Thiermann wam pokazał cywilizacje i nowoczesnośc. Zamiast isc do obory zostawić kał , to tu idziesz do luxusowego WC.

xx
@Buer

buer .ty jesteś glupi jak but

Och
@Buer

Człowieku, ile Ci płacą za te brednie

@Buer

Czy ty masz wszystko po kolei w głowie

DUX
@Buer

Powiem jedno zdanie sa ludzie I parapety

DUX
@Buer

Co ty za glupoty piszesz nie znasz tej firmly a jeszcze premie na swieta chyba dostales jako sezonowy to calkiem nmnie rozbawiles kto dostane to ja wiem cos moze slyszales I to wszystko

Ibanez
@Buer

Twój chłopak wie jaki Ty głupi jesteś? Masakra, masz siano w miescu gdzie niby jest glowa. Hahahha, szok że jeszcze nikt Cię nie uśpił,mocny jesteś tylko przy kompie dzieciaku.

Grupowy

Ogólnie jest dobrze praca jest i wysokie wynagrodzenie a te proste cały że wsi nauczyły się spusczać wodę w toalecie i odkręcić kran z wodą co było im nie znane

wieśMAC
@Grupowy

żenada! szkoda komentować, Grupowy chyba kibli na polu.

Pati

Jest już szparag? Jedzie ktoś na dniach na szarik?

Kamila

Moje sugestie dla Heinrich Thiermann: Super firma

Pati

dzwonili juz do kogoś? dzieje sie cos na szparagu?

Pawcio

Ja mam termin na 01.04.2019

Ola

Witam, Jak należy się zapakować? Podobno naczynia trzeba mieć własne, a jak sprawa wygląda z pościelą itp. Pozdrawiam.

Kati
@Ola

Poszewki miej swoje, kołdrę i poduszkę dostaniesz tam, zresztą jak dostałaś papiery od nich to informację co masz zabrać też

Dana

Firma jest super Moje sugestie dla Heinrich Thiermann: Byłam w tej firmie i jest super Lubię atmosferę w Heinrich Thiermann za: organizacja pracy

marek26

kiedy folia będzie?

Paulina

Witam mogę prosić jakiś kontakt żeby dostać się do tej pracy na 3 mies

@Paulina

Tak mam kontakt, pewnie nie tylko ja ten kto jeździ już parę lat to też ma .Odezwij się jak jeszcze potrzebujesz.

>>ANA<<
@Paulina

kontakt jest w internecie na stronie firmy

Dawid
@2309

Czesc. Czy trzeba miec w polsce meldunek aby w tej firmie pracowac na szparagach?

Julia
@Dawid

Tak

Siemens

Haha głupie polaczki rwia szparagi za 5 euro arbeit arbeit !!! Trzeba było się uczyć ją znam perfekt niemiecki i ma wykształcenie wyższe dlatego pracuje w firmie SIEMENS a nie tak jak wy utytłani w polu przegrywy haha

Genia
@Siemens

Słabe wykształcenie zdobyłeś, skoro potrafisz tylko obrażać ludzi, którzy ciężko pracują. Nie każdy może zdobyć wyższe wykształcenie. Ludzie do pracy fizycznej też są potrzebni, bo nie miałbyś co jeść i w co się ubrać. Zacznij szanować wszystkich ludzi, przecież jesteś wykształcony , chociaż z Twoich słów nie sądzę. Chwalisz się tylko i szydzisz , dla mnie nikim jesteś.

Siemens
@Genia

Wiesz co to jest SIEMENS życiowy przegrywie ją nie zpierdzielam w polu jak wy

Nikt
@Siemens

Z tym wykształceniem to chyba nie do końca tak jak piszesz. Może niemiecki i znasz, ale polski to raczej słabo, skoro nie potrafisz napisać poprawnie jednego zdania po polsku, bez literówek i z zasadami interpunkcji. A co Ty jadasz, Siemens ? Plastic lub inne tworzywo, z którego się robi produkty w Siemens. Chyba nie jadasz warzyw i owoców, które ci "durni ludzie" zbierają? Poza tym z historii też Ci słabo szło, bo nie sprawdziłeś komu ta firma się przysłużyła. Żadna praca nie hańbi i ma wartość. A Ty ciesz się tym, że głupota nie boli, bo byś strasznie cierpiał.

Aga

Fajna praca Moje sugestie dla Heinrich Thiermann: Fajna praca Lubię atmosferę w Heinrich Thiermann za: Atmosfera i ludziw

Jeremiasz

Jedzie ktos z Lubina lub w ogole z dolnego slaska na poczatku kwietnia?

Leszek666

positiv Lubię atmosferę w Heinrich Thiermann za: Dobra

Izma

Byłam tam kilka sezonów na hali w Motzow.Bylo ciężko ale nikt nie powiedział że będzie lekko bo za leżenie nikt nam nie zapłaci . Zawsze wracałam zadowolona. Jedzenie u pana Jacka też było na 5 z +,dba o ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG