Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

Misiaaa

Odradzam Kirchdorf pole i hale grupowe gorzej jak psa Cię traktują z czystym poważaniem. Lepiej są traktowani Rumuni niż Polacy. Jeśli jechać to na Lehnin tylko choć masa dzieci sie przewija na Lehnin

Eli

(usunięte przez administratora)Polacy zLeszna by siebie zjedli, a płacę zatrzymały się w latach 90tych.polecam Cov-ę w Venlo

mar

Wiecie Kiedy ściągają ludzi na folie? Motzow

kiedy rusza folia

Serwisant

OK

Różne

Czy Heinrich Thiermann narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Księżycowa Dama

Nie narzuca lecz jeśli chcesz wsiąść 1 dzień wolnego nie dostaniesz bo stwierdza ze to nie wakacje

Xaaax

Czy na każdych hotelach jest Internet ?

Weronika
@Xaaax

Niestety nie umiem Ci odpowiedzieć na to pytanie. Zamierzasz aplikować do Heinrich Thiermann? Powiedz proszę, jaka konkretnie praca Cię interesuje.

Seba

Jedzie ktoś w tym tygodniu na borówki?

Mały
@Seba

Witam czy mógłbym prosić o telefon kontaktowy do Pana?

Krzaków dolina

Nie polecam Sharringhause czyt Szarik byłam osobiście i odradzam każdemu współpracę z grupowa od pola Beatke. Dla tej kobiety nie liczą się ludzie traktuje ludzi jak śmieci. UWAGA! Patrzy na wygląd jeśli jesteś ładny nadajesz się do jej „paczki” a jeśli nie po dwóch max 3 tyg masz zjazd. Jest typem egoistki dla której liczą się tylko pieniądze nie ludzie. Odradzam każdemu prace na polu z grupowa Beata jest okropna to za mało powiedziane.Wyzyskuje ludzi. Pracujesz po 15 godz dziennie a jak chcesz wsiąść jeden dzień wolnego to Cię małpa straszy zjazdem do Polski.

Krzysztof

Czy ktoś mógłby powiedzieć mi wszystko o tym czego potrzebuję, żeby pracować na borówce, bo pierwszy raz jadę za granicę i nic o tym nie wiem. Słyszałem o jakichś papierach z urzędu, tylko nwm jakie i skąd dokładnie, także o papierach, które wysyłają. I kiedy jest wyjazd na borówkę?

Wojtek
@Krzysztof

Mógłbyś mi dac do nich numer ?

Patre

Witam czy już ktoś jedzie na borówkę ?

Sylwia

Podpowiedzcie jak wyglada sprawa znajomości języka?

Katarina13
@Sylwia

Nie wymagany ale jak znasz to fajnie

Monia

Wyjeżdżam końcem czerwca na zbiór borowki amerykańskiej szukam koleżanki na wyjazd .Praca w Holandii bezpośrednio ,akord ,na 2,3mc .Szukam osoby uczciwej ,spokojnej ,bez nałogów ,zdecydowanej na wyjazd.Mój e mail monika28@opoczta.pl

Mirek

Ponoć już POlaczki na szparagi nie jeżdżą weźcie że sobą Tuska volksdeucze

Zenek

Witam mógłby ktoś podać numer telefonu lub adres e-mail do thiermann'a żeby rozmowa była po polsku czy istnieje wgl taka możliwość?

iza

ludzie,trzeba być z ciemnogrodu ,by tam jechać

wielki

elo spiny juz ruszyly?

001 alonso

kto i na kiedy ma termin wyjazdu na szparage?

8.04.2019 do Motzow

18-marca

>>ANA<<

15,03,2019 szparag

15 kwietnia na szparage

Asia
@Nina

Witam ja też na 8 kwietnia a skąd Pani jedzie?

@Asia

Jadę z Wielkopolski okolice Leszna

@Nina

Witam Panie to na hale czy na pole

@Justi

W pole bo najlepsza kasa. A Pani w pole czy hala. Pozdrawiam

@Nina

Haha dokładnie lepsza kasa .Ja tez na pole i moze się spotkamy.

@Justi

O byłoby super. Praca na Motzow czy Lehnin?

Motzow

Lidia
@Asia

Mozna prosic o kontakt do firmy,żeby mówili po polsku i w jakich godzinach najlepiej dzwonić.

@Nina

Dzwonili juz po dziewczyny? Moze Pani cos wie?

@Marcelina

Witam. Tak dziewczyny pojechały juz w piątek przynajmniej część. Pani tez na szparage do Motzow?

asior

ile tych kartek trzeba odesłać 2 czy 3 z tym podbiciem Sołtysa

niki
@asior

Moi Drodzy czy ktoś wie kto może podstemplować kwestionariusz w pkt. 6. Jaka instytucja jest do tego kompetentna. Sołtysi i urzędnicy Gmin nie są do tego kompetentni. Tak mi odpowiedzieli. I kto to jest ta "gospodyni domowa" jakie warunki trzeba spełniać by nią być.

@niki

Idz do soltysa i ci podbije ja czly czas podbijam u soltysa chyba w pkt 6

niki
@Marcelina

Nie chce podbić i w gminie urzędniczka potwierdziła że nie wolno im podbijać. Powiedziała że nikomu nie podbijają. Ale bardzo dziękuje za odpowiedź Pozdrawiam

@niki

Nie rozumiem u mnie bez problemu podbija a niemasz jakiegos znajomego ktory jest sołtysem z innej miejscowości?powiedz ze ta pieczatka to pic na wode bo tak jest

baktus
@Marcelina

a nie łatwiej kupic pieczatke na allegro i miec bez łaski?niektórzy tak robia,po za tym ta cała gospodyni domowa to wielka sciema

@baktus

Dokladnie

Nina

Witam jedzie ktos w poniedziałek dzwonili juz po kogoś?

Gośka

Jadę w sobote

Wielkopolanka
@Gośka

Kiedy do Ciebie dzwonili?

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG