Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

renia

Czesć czy w papierach które od nich się dostaje jest napisane gdzie sie bedzie pracować tzn. czy pole czy hala.

miroslawaszm1972
@renia

Ja dostałam ostatnio papiery była tam karta informacyjna i pisało praca dział hala to chyba to. A dostałaś papiery

@miroslawaszm1972

Ja też dostałam papiery z terminem na 12kwietnia,ale żadnej informacji o pracy na hali nie było.A gdzie to jest napisane i co że wiesz że to bedzie praca na hali a nie na polu.

Witam !
@renia

Jestem z Małopolski i dostałam papiery na 11 kwiecień _ szparagi, pozdrawiam :)

@Witam !

A jedziesz pierwszy raz czy już któryś i do jakiej miejscowości dostałaś masz jechać bo ja do Scharinghausen.

@Witam !

Ile masz opłaty na socjal? Zmieniło się coś? W tamtym roku było 3 euro za obiad i 2,9 za mieszkanie. Widziałem, że thiermann ogłaszał się gdzieś ze bezpłatne zakwaterowanie oferuje

cezar
@skrzypek

czy w tym roku ruszy wczesniej szparag prosze o odpowiedz

@cezar

Szczerze to nawet nie wiem kiedy w tamtym roku ruszył, bo ja pierwszy raz byłem i pojechałem 17 kwietnia. W biurze nawet nie wiedzą kiedy ruszy.wiem, bo dzwoniłem. Pogoda jest niezła to myśl, że po świętach można się szykować. Nawet bym się nie zdziwił gdyby jeszcze przed świętami dzwonili.

Dana

w ubieglym roku tez pracowalam na hali tu nie ma kresek ale pracuje sie po 10 a nawet 14 godzin z przerwa godzinna na obiad

julka

Cześć czy któraś z dziewczyn ma zamiar jechac pierwszy raz w kwietniu do Thiermana do Sharinghausenn z woj.łódzki ale nie tylko.

olka

Chłopaki kiedy wyruszacie na zbiór szparaga :p nudzi mi się ja chce juz pracowac :)

Serwisant

OK

Różne

nowa

Bo w burze Pani mówiła że przy zbiorze trusawek w tamtym roku płacili 2,5 euro czy to prawda.Czy tylko obietnice. Gdzie kobiety mieszkają z truskawekbysf

Witek

To zalezy od ciebie czy zarobisz czy nie... Bedziesz rwac dobrze to zarobisz nawet 60euro dniowki a nawet wiecej za kiste bylo 1.50okolo

Dana

firma jest w porzatku - tylko jest jedno ale niepotrzebnie stawiaja te kreski jesli nie uzbiera sie normy np na borowce i kto dostanie 10 kresek ma zjazd do polski powinno byc tak kto ile uzbiera to ma za tyle placone jak jest w innych firmach

ania
@Dana

A jak jest na hali czy też dostaje się kreski i za co,czy kreski dotyczą tylko praca na polu przy zbiorach.I za ile kresek jest przymusowy zjazd za 3 czy 10.

nowa

Czy ktos wie jak jest na truskawce czy można zarobić ile placa na akord.Prosze o opinie.

ona
@nowa

jak się nie boisz pracy to te same pieniadze zarobisz w Polsce w okolicach Warki pozdrawiam

kamil
@ona

W warce jest sadownictwo i placa 6,7,8,zlotych na godzine

miroslawaszm1972

Ja otrzymałam papiery dzisiaj, a mam na 9 maja

ass

hejo wczoraj dzwonilem i niby Pani mowila ze wysylane sa..ale nie potrafia powiedzec czy akurat twoje poszly bo setki tego wysylaja Pozdrawiam ;)

ktosik

hello wiecie czy wysyłaja papiery na szparage ?a jesli tak to do kiedy jest nadzieja ze dostane ?

aga
@ktosik

Ja dostałam wczoraj z terminem na 28marca.

Koko

Pierdu pierdu piją czy nie to akurat mało ważne zawsze można się dobrać w pokojach,a teraz może mi ktoś powiedzieć czy coś się dzieje na Motzow????

@Koko

Ja dzisiaj dzwoniłem na Motzow żeby sprawdzić czy papiery dotarły i czy wszystko ok. O dziwo za pierwszym razem się dodzwoniłem :-). Pani powiedziała ze wszystko w porządku i na razie sezon szparagowy jeszcze nie ruszył i że zadzwonią do mnie 3-4 dni przed wyjazdem. Termin mam na 4 kwietnia

ak

potwierdzam banda pijaków i kryminalistów normalny człowiek z tamtąd po tygodniu zjezdza

ktos

Tak was czytam i śmiać mi sie chce alkoholicy przeciesz nikt nikomu w gardło nie leje więc przestańcie pisać takie famazony :)

bywalec
@ktos

Dokładnie podzielam te zdanie. Kazdy kto chce to sobie pije i tyle. A mlodzi i tak nie daja rady ci co nie znaja roboty. Ludzie ktorzy maja sile i chca pracowac to zawsze dadza rade.

Radek
@ktos

A na co dokladnie masz jechac 2 maja bo mi tez przyszly papiery ze orientacyjnie na 2 maja.

basia
@Radek

Termin z 2 maja to mogą być szparagi,a pózniej truskawka.

Andrew

mam na 2 maja termin papiery wysłali tydzień temu ...powiedziala ze 2 maj to termin orientacyjny

Artur

Ja cie chetnie poznam

tamtoroczny

bylem w tej firmie w tamtym roku na asendorfie szparaga nie ma ajak jest to najlepsze rajki maja stali bywalce kupa alkoholikow i cpunow masakra chlopaka bili za kilka wypitych piw kilka dni i nikt nic nie zrobil ta firma to kupa alkoholikow ie polece nikomu tej firmy,jak ktos jedzie pierwszy raz na prace sezonowe odradzam bo was pozra i zarobicie grosze strata czasu lepiej szukajcie firm z warzywami lub owowcami elo

Czy są jakieś dziewczyny które mają jechać,pierwszy raz tak jak ja na termin 28marca lub zbliżony,ja właśnie dzisiaj dostałam tą wstępną umowę.

nowa

Czy opłaca sie jechać na zbiór truskawek do thirmanna 2016r jak tam jest czy mozna zarobić na okres 1 miesiąca.Czy ktoś był ile płaca od skrzynki gdzie mieszkają w jakiej miejscowości daleko od biura jest zakwaterowanie na truskawki.Proszę o odpowiedz.

aa

jeszcze nie ale mysle dzwonic pod koniec tygodnia....czesto sekretartki sie wlaczaja....ale trzeba caly czas probowac

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG