Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

o

Mam nadzieje ze pojade i nie wyrzuca mnie:P orientujecie się czy w poblizu znajduje sie jakis klub, dicho??:D

cezar
@o

jak dostaniesz w pizde na rajkach to ci sie odechce dyskotek hahahahaha

l
@cezar

czyli impreza jaka kolwiek odpada??

Ona

Możesz tam być 3 miesiące w tamtym roku to weszło.

n

Tylko tam pojedziesz maksymalnie od 6 ty do 2 miesiecy a jak nie dasz rady lub cie wyrzuca to nawet pare dni bedziesz i co dalej a pozatym rób co chcesz dlamnie to jest glupota i tyle

Tomek23

Witam! Jade pierwszy raz dzis dostalem papiery na 16 maja do Scharinghausenn. Skladam wypowiedzenie u terazniejszego pracodawcy wiec pieczatka potwerdzenia zameldowania wystarczy?? Prosze o odpowiedz. Pozdrawiam

@Tomek23

po co sie zwalniasz nie mozesz urlopu wziasc tak sie zwolnisz jedziesz 1 raz a jak nie dasz rady i wrucisz szybko to nic nie bedziesz mial

t
@n

Zastanawialem sie nad tym od paru miesiecy doszedlem do wniosku ze nie warto siedziec i sie marnowac za 1500zl. Za mlody jestem:)

Serwisant

OK

Różne

kris

Dziś dzwoniłem do biura i powiedziała mi że szparag ruszy najprawdopodobniej jeszcze przed świetami i zaczną ściągać pierwszy ludzi.Także powoli można się szykować.

bywalec

jak jest bezrobotny to dwie poeczatki jedna na potwierdzeniu zameldowania a druga na formularzu gospodarstwa pod rubryką nr.6

nn
@bywalec

nie

grażka

Cześć czy jeśli dostajecie tą wstępną umowę to macie tam napisane przy czym będziecie pracować,ja czekam na umowę a papiery wysłałam z terminem 27marca,jadę pierwszy raz czy ktoś może mi napisać przy czym bedę praować.Dodam że jadę do Scharinghausenn.

W tamtym roku pierwszy szparag został położony na taśmie 10kwietnia.

Andrew

O co chodzi z tym potwierdzeniem prowadzenia podwójnejgo gospodarstwa domowego ..ja nie prowadzę gospodarstwa to mam to wypełniać i iść po pieczątkę czy jak ?

@Andrew

Musisz mieć ta pieczątkę chodzi oto by ci nie zabrali 5% od zarobku

abi

To jest taka wstepna umowa. Nie musisz nic odsylac ani ze soba zabierac. Na miejscu podpiszesz umowe w biurze

ona

Jak dostalas na maj tzn , ze na kwiecien juz nie ma miejsca Maj to truskawka ale zaznacz inna date wczesniejsza

mała MI

Dostałam papiery z terminem na MAJ, a chciałabym pojechać w kwietniu, co powinnam zrobić, zaznaczyć w tych papierach że zgadzam się na datę majową, czy zaznaczyć że nie mogę przyjechać w tym terminie i podać datę wcześniejszą? Czy oni to uwzględniają?

Sam
@mała MI

Zanzacz maj potem zadzwon ze mozesz wczesniej jechac

Dana

nie sluchajcie jakiegos oszoloma ze na hale jedzie elita to nie prawda ja w ubieglym roku poszlam z pola -- tylko tam pracuje sie od 10 --14 godzin ale jest ok

sssl

wie wierzczieze na szapradzenie da sie zarobi tylko ci comysla zepojada juz zarobiazeby zarobic trzeba zapier... ja 3lata po kolei bylemna asendorf iniematam alkoholikow tylko kto chce pije a jak jest coie ciota i nie umiesie tegokopac to zal sam dosiebiemiej anie ze nie zarobiles ... 8tyg 19tys zl:) jak dla kogos to malo to brawo TY...... tylkoniemowieo nowych bo nowi nie przywioza tyl;ezapierwszym razem

n

Bo to wyglada tak na hale jezdza stale osoby które jezdza tam od lat a jak sie zwolnia miejsca lub zabraknie kilku stalych osob biora osoby ktore jada 1 raz taka prawda tak mi mowila gropwa na motzowie ze mialysmy szczescie ze zwolnilo sie miejsce na hali bo oni biora stale osoby

abi

Jaka znowu elita. Tam pracuja tacy sami ludzie jak w polu...

ala
@abi

Zgadzam się z abi,że żadnej elity nie ma ja jechałam 2 lata temu pierwszy raz i trafiłam na halę,a żadnych znajomości nie miałam i nie tylko ja bo ze mną było jeszcze kilka dziewczyn.

Andrew

Wczoraj dostałem papiery z terminem 2 maja..ale jakąś zdymaną pieczątkę muszę załatwić w urzędzie

Katarzyna

Nie masz na karcie napisane czy jedziesz na hale czy na pole. Ja mialam ogolnie gospodarstwo Scarringhausen.

NOGA

ALE wyscie sa naiwni alewyscie sa kurwa naiwni jedziecie tam a t szwaby was wykozystuja glupi wy jestescie ze tam jzdziecie sa lepsze prace i lepiej platne a nie jakies kurwa pojebane zbiory

Gregor

Ty jestes normalna.? Na hale to jezdzi elita a ty wpolu bedziesz zapier....

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042