Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

nina

Gdzie i za ile kupiles ta karte? I jak uruchamia sie ten internet zeby dzialal?

skrzypek
@nina

Jak mieszkałem w Bine koło Motzow to kupiłem u grupowego za 20 euro zarejestrowany, ale widziałem też chyba w normie przy kasie i pewnie taniej bo koleś tez zarabiał na tym. Blau flat czy jakoś tak po wykorzystaniu limitu też chodzi ale wolniej.

k

Tam jest taka *dziura*ze zasiegu nie ma a tobie wfi sie mazy bedziesz padniety totylko o spaniu bedziesz marzył a nie o necie

skrzypek
@k

Nie koniecznie. Ja sobie kupiłem blau Internet 5GB i śmigał z prędkością około 11 Mb/s. I nie przesadzanie z tym spaniem, bo w tamtym roku kończyło się o 17, 18 to do 22 jeszcze 5 godzin

toj

a jak tam z wi fi?bo praca pracą,apotem co tam robic prócz picia??

Pracownik hali

Będzie szybciej

nowa
@Pracownik hali

dana a gdzie jeżdzisz na truskawke nie wiesz czy opłaca się jechać do thirmana nA TRUSKAWKĘ W BIURZE POWIEDZIAŁA ZE 2,5 EURO.NA AKORD.

nowy
@nowa

skad wiadomo kto kryminalista skoro zaswiadczenia o niekaralnosci nie potrzebuja

Serwisant

OK

Różne

Dana

na odpowiedz Bywalec nie byc Ty taki madry jak oszukujesz to wygrasz a jak jestes uczciwy to nie wyrobisz normy -- tam jezdza ludzie starsi i mlodsi i wiem jak ludzie zbieraja borowki bo tylko na nie jezdzilam / biora buta i wala w krzaki zeby borowka opadla , zbieraja tylko duze / powiedzialam brygadzizce to wzruszyla ramionami ja mam 62 lata przez 2 lata nie mialam kresek a w ubieglym roku chyba dostalam z 5 a w tym roku nie dostalam jeszcze dokumentow Jezdze na zbiory truskawek do Niemiec od 5 lat do innej firmy i jestem bardzo zadowolona ile sobie uzbieram za tyle mam zaplacone w ub roku przez 3 miesiace zarobilam ponad 5000 tys euro Pozdrawiam

brzeziny kolo lodzi

Ale noce sa zimne bardzo szparag bedzie W kwietniu tak jak co roku W tamtym roku byl 10 kwietnia

edi

macie jakies info kiedy sie zaczna szparagi? dodam ze temp. tam 17 stopni

bartek

czy slyszeliscie coś o firmie buschmann & winkelmann

bee
@bartek

nie polecam skrzynki oddajesz ktore jada na hale a tam przebieraja szparagi i dziela na rozne kategorie wiec moga powiedziec ze miales 3 klasy lub 4 klasy i zaplaca ci grosze a w rzeczywistosci moze miales 1 klasy ale tego nie udowodnisz no i praca od 5 do 20 czasami ogolnie syf

Muszkieter

Jeśli chcecie pić i imprezowac to radzę nie jechać bo długo tam nie zabawicie.

Bywalec

Na truskawce i borowce tez sa takie asy zbierania po 15euro dniowki ale to juz totalni opierdzielacze.

Muszkieter

Bez doświadczenia zarobisz na początku około 25-35 euro później będzie lepiej, leniwce w ubiegłym roku miały od kilkunastu do 20 paru euro, ale Ci to chyba przyjechali pozwiedzac rajki, łapać myszy i zające.

Mruczek kanapowiec

Nie mam ochoty tłuc się tam przed świętami, tuż po mogą do mnie dzwonić.

nnnnnn

ludzie połowa marca,przymrozki nocami,a wy chcecie na szparag?haha mozecie jechac kamienie zbierać co najwyzej,bo ja przed świętami nie mam zamiaru tam jechac

m

jedzie ktos w maju z woj.mazowieckiego??

@m

Siemka ja mam termin na 2.05 razem z kumplem z mazowieckiego jestesmy konkretnie ciechanówa a Ty skad?

@pawka

z opolskiego, wy tez pierwszy raz ?

@Nowy

No tez pierwszy raz, i wlasnie jak tam na motzow wychodzi z tymi szparagami czy da sie zarobic czy nie nic nie wiadomo nie jestesmy leserami bo juz pracowalismy przy roznych zbiorach, ciekawe jak to wyglada wlasnie od strony finansow czy wiesz ile placa za kg szparagi ?

@pawka

ja pierwszy raz dostalem umowe na ktorej jest napisane 1184 euro ale z tego co wiem jak dasz rade to wyciagniesz wiecej ja przy zbiorach bede pierwszy raz tak robilem w Anglii 3 lata na maszynach....za kilo ile to sie nie orientuje roznie tu pisza z tego co czytalem wyzej to przez 2-3 dni 5.50 bo sie uczysz pozniej akord ....dostaliscie umowe ? mi przyszła priorytetem

@Nowy

No własnie dostalismy tylko zaproszenia z tymi formularzami wypelnilismy je i odeslalismy jakos pod koniec marca....wczoraj zadzwonilem do biura w motzow pani po pierwszym sygnale odebrala...no i zaczalem sie pytac czy te papiery doszly chciala imie i nazwisko moje i kolegi... podalem , zaraz zapytala sie o date urodzenia czy sie zgadza ze jestem 85 rocznik a kolega 83 no to potwierdzilem zmienila nagle glos na taki mily i mowi a kiedy mozecie panowie przyjechac najwczesniej...to jej powiedizalem ze tak jak w zaproszeniu bo urlop bezplatny od maja z pracy biore to zmienila troche ton i mowi to sie dowiadywac w przyszlym tygodniu i juz taka jakby obrazona ... nie wiem o co chodzi bo pierwszy raz sie tam chcielibysmy wybrac ale jak to bedzie to sie okaze....ale co do umowy zadna mi nie przyszla nic...

@pawka

mnie tez pytala czy wczesniej chce jechac ale powiedzialem ze tak jak na zaproszeniu tj. 02.05.2016...z tym ze wy i ja mamy termnin orientacyjny na tej umowie jest ze od 2 maja maja czas do 2 miesiecy to znaczy ze mozecie jechac ja rowniez w okresie od 2 maja do 2 lipca takze jezeli nie zadzwonia dzien przed wyznaczonym terminem czekamy dalej....a co tyczy sie waszego urlopu oni wola takich co sa na bezrebotnych ale to moje przemyslenia....jak zadzwonia wtedy dzwoncie do allstara on da numer kierowcy i ustalicie skad was wezmie , bo biuro przewozowe musi miec was na liscie ze jedziecie

@Nowy

Ale kazala mi przedzwonic w nastepny poniedzialek...i mi powie czy mozna przyjezdzac czy czekac ...mam nadzieje ze mozna bedzie tam leciec juz teraz....a orientujesz sie ile tam mozna siedziec najdluzej?

XXL
@pawka

Mnie się zapytali o zaliczkę bodajże 50 Euro chcieli mi dać ale ja nie chciałem ,lepiej wziąć sobie z 50 euro na 2 tygodnie chociaż na tego browarka jak ktoś lubi czy fajki, potem jest zaliczka co 2 tygodnie 100 euro, atmosfera na pokoju wiesz elita narodu tam nie jeździ ale różnie to bywa zależy na kogo się trafi, busa sam sobie zamawiasz jak wracasz tylko najpierw musisz zgłosić parę dnie wcześniej grupowemu że zjeżdzasz,na motzowie rozliczenia sa w środy i piątki kasę dają do ręki ,tylko najlepiej jest się rozliczyć w dzień zjazdu bo jak zjeżdzasz np w piątek a rozliczysz sie w środę to mieszkasz tak jjakby nielegalnie wiec trzeba na to uważac żeby nie było przypału,A i w biurze jak sie rejestrujesz 1 dzień to siędostaje kody kreskowe które potem nakleja się na skrzynkę na polu ze szparagą.

@pawka

nie wiem jak dlugo mozna tam byc wiem tyle ze 6 tygodni masz pewne a co dalej to chyba zalezy od nich

on
@pawka

Witam cie . Jeśli mógł bym cofnąć czas to bym tam nie pojechał słuchaj na początek dostajesz 100 euro 2. Jak myslisz jaki jest klimat mieszkając w 7 w małym pokoju odpowiedz sobie sama . 3 Tego all stara to sobie odpuść to zwykły przewoznik jak chciałem zjechać wczesniej to kazał mi czekać 3-2 dni zanim zjade jeśli się zdecydujesz jechać czego ci odradzam to radze ci po przyjacielsku weż ze sobą kase na powrót bilet i jedzenie to podstawa .Załatw sobie w razie czego busa powrotnego z jakiejś firmy by mógł cie odwiezdz z powrotem bez czekania . Ja mieszkałem z rumunami dzicz straszna pewnej nocy na chate wzieli kobiete i w 15 ludzi gwałcili w pokoju sam widziałem koleś co pilnował obietku kierownik nawet nie myrdnoł bo sie bał Wyjść z pokoju .Była nieprzyjemna sytuacja kiedy to straszy pan ze mna jechal autobusem przy rejestracji w niemczech zapomiał dowód osobisty a miał prawo jazdy ze sobą nie przyjeli go !!!!!!! gośc nie miał pieniędzy nie wziol ze sobą ,zapłacił za bilet w jedną strone został na lodzie . Błagał kobiete żeby jakies lokum mu znalazła zanim rodzina mu prześle kase na powrót . Masakra znalazł lokum przywiezli go na chate do nas facet zbierał z nami czabyło ratowac sytuacje zbiory trafiały na konto kolegi a potem kolega rozliczał się z nim . Nie wiem jak potoczyły się losy ale jak wracałem to prosiłem tą Niemke by cos z tym zrobili bo to była kpina z ich strony .A zapomiałem piwka i papieroska nie możesz na polu spożywac jak w obozie koncentracyjnym zaraz kare dostaniesz chodzi koleś polak i potrafi cię cofnąć z rajki z powrotem zauważyłem że ci niemieccy polacy to bardziej niemieccy niż niemiec co jeszcze zauważyłem była akcja jak odnosiliśmy skrzynki a ty masz nalepki na numer widziałem jak koles w busie kierowca przeklejał naklejki z kodem a potem zdziwienie e tak mało się uzbierało nawet chyba tego ten thiermann nie wie ze taki tam syf jest . Ludzie normalni zjezdzali z powrotem patole zostawaly A za jedzenie płacisz za mieszkanie tez placisz . Dezyzja należy do ciebie powodzenia .

....

Nic nie wiadomo jeszcze dziś dzwoniłam potwierdzić czy dokumenty doszły termin mam na 21marca nic nie wiedzą szparagi nie ma.czekac na tel.

bywalec

Wypełniles formularz na ich stronie a to nie znaczy ze bedziesz pracownikiem. Jak beda potrzebowac to wysla ci papiery i wtedy bedziesz wiedzial co robic bo tam w liscie wszystko jest wyjasnione.

darek

Dzięki Bywalec, a możecie powiedzieć mi jak te wszystkie procedury wyglądają, wypełniłem formularz oni przyślą papiery i co dalej? Przepraszam, że tak się narzucam, ale pierwszy raz jadę i nie chcę czegoś źle zrobić.

n

tak z ciekawosci spytam czy zostaly osoby ktore mialy termin na luty i marzec na folie bo ucichlo cos

witam prowadze przewozy osob busem 9-cio osobowym do firmy thiermann z woj podkarpackie malopolskie swietokrzyskie zapraszam tel (usunięte przez administratora)lub adamos7810@wp.pl

cezar
@Adam

adam daj mi telefon

abi

Na Motzowie sa dwie grupy kobiet w zeszlym roku po pewnym czasie byla jedna bo zlaczyli grupy. Kobiety pracuja tak samo jak mezczyzni

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG