Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

Krzysiek

Ile czasu czekaliście na papiery na szparagi ? I tak średnio jeśli ktoś mi może powiedzieć ile da rade wyciągnąć na szparadzę na polu ? Byłem w tamtym roku na borówce i byłem w czołówce i wychodziło około 50 euro dniówki na czysto (podobno najsłabszy rok ) . Z góry dzięki

@Krzysiek

Ale... Na szparagi nie trzeba papierów, możesz z nich legalnie robić kompot, nie bój się! "Na borówce w czołówce" - więc ubrałeś latarkę na czoło i deptałeś borówki?

TOLA
@Krzysiek

WIEC TAK NA SZPARADZE LEKKO NIE JEST ALE JAK DZIEWCZYNY NA POLU DAJA RADE TO TY JAKO FACET TYM BARDZIEJ. JEZDZE TAM JUZ PARE LAT I DA SIE ZAROBIC NIE POTRAFIE CI POWIEDZIEC ILE BYS ZAROBIL BO KAZDY ROK JEST INNY.ZALEZY JAKIE POLE JAKA POGODA ITD.POWODZENIA

Adam "Wieszcz" Mickiewicz

Kiedy dostrzegam szparaga, to rozbieram się do naga. A mój Seba, mega krewki, bierze się wnet za marchewki. Szparagi pod folią rosną, zbiera się je wczesną wiosną. Kształt falliczny one mają, dziewki chętnie je zbierają. Kasa szybko za nie wpada, będzie biba u sąsiada. Pilnują nas Niemiec z Turkiem oraz baba co ma burkę. Jako murzyni Europy, chcemy ugrać parę złotych. A tu w Polsce straszna bieda, za złotówki żyć się nie da. Trzeba jechać więc na zbiory, bo jest na nie popyt spory. Więc niech żyją nam szparagi! Będzie kasa, seks i dragi! (T

pojawiam sie i znikam pojawiam sie i znikam

Dziewczynki co wam przypomina szpargelll???

ona

Czyli żadna z dziewczyn z hali nie dostała jeszcze dokumentów ?

@ona

Ja jeszcze nie dostałam,a ty kiedy sie zapisalas ?

@Werka

Ja tam jezdze juz od kilku lat wiec sie nie zapisuję Dokumenty sami przysyłają

ramona
@ona

CZEŚĆ DOSTAŁAM WCZORAJ PAPIERY NA SZPARAGE NA HALE DO RECZNEGO OBIERANIA NA 17 04

nunu
@ramona

Amona gdzie w papierach pisze ze jedziesz na hale do recznego pakowania bez jaj nie ma i nigdy nie bylo wiec nie pisz glupot bo do puki nie zadzwonia to nie wiesz gdzie bedziesz no chyba ze masz wczesniej miejsce zaklepane

ktoś tam
@nunu

Zgadzam się w 100% nigdzie nie jest zapisane gdzie kto będzie robił czy na taśmie czy na polu itd widnieje jedynie nazwa miejscowości i sugerowany termin. Niepotrzebnie Co niektórzy sieją zamęt. To czy ktoś będzie robił na hali to albo zapisy albo łud szczęścia. Tak czy siak życzę powodzenia aby ten sezon był owocny i aby wszyscy byli zadowoleni.

Japiernicze
@nunu

Ej analfabteo masz tu kilka przecinków ,,, i kropek .... może Ci się przydadzą. "Do puki" - no ja (usunięte przez administratora) Ludzie do końca swoich dni będziecie u Niemca tyrac jak nawet własnego jezyka nie znacie. Nigdzie nie zajdziecie, zarobicie się na smierc na tym polu!

ramona
@nunu

Nie pisze głupot. Nie ręczne pakowanie tylko obieranie, to jest mała hala. Wiem że tam jadę bo w tamtym roku też byłam i się zapisałam u brygadzistki . Teraz dzwoniłam i się upewniłam . Jadę do tego pracodawcy już 5 raz i za każdym razem byłam zadowolona z zarobku. Jak się chce pracować to MOŻNA zarobić.

Julian "Poeta" Słowacki
@ramona

Prosze bardzo Cie Ramona, wez mnie wnet w swoje ramiona! Nawpieprzalem sie szparaga, na potencje on pomaga. Pyta stoi jak marzenie, czas wiec nadszedl na zblizenie. Czy pod na folii czy pod folią, ja się zajmę Twoją kolią. Mam ochotę na twe boczki, lepsza jesteś niźli foczki. Chcesz pakować i obierać? Możesz także go pocierać! 5 razy zadowolona? Będziesz znów zaspokojna! Brygadzistka też dołączy, trójkąt wśród szparagów kłączy. Będę dymał was na sianie, staje mi na zawołanie. Takie akcje się zdarzają, chłopaki uciechę mają. Uważajcie więc mężowie, żaden z was się nic nie dowie. Chłopy se poużywają, baby bardzo często dają. Zwłaszcza z daleka od domu, bo nie powie nikt nikomu. Więc jeździjcie na szparagi, można ostro spuścić z knagi!

zniesmaczona
@Julian "Poeta" Słowacki

Oooo matko to już lekkie przegięcie Poeto ale przyznam ze talent to Ty masz...

Mickiewicz vel Slowacki :D.
@zniesmaczona

Przepraszam :( Nastepnym razem bedzie bardziej kurtu... kuturu... qlturlanie, ok? :]. Nie czuj sie zniesmacozna, prosze! Troszke mnie ponioslo, to fakt, gdyz wzburzonym wielce, no ale juz będę grzeczny. (A tak serio - nie czujesz czasami potrzeby poświntuszyć ot tak w myślach nawet? :D). Szparagi to taki wdzięczny temat, będę się ich dalej trzymał! Pozdrawiam wszystkie swoje fanki! Jesteście DE BEST!

zniesmaczona
@Mickiewicz vel Slowacki :D.

Pomyśl drogi kolego o napisaniu książki o wdzięcznym szparagu chętnie kupię egzemplarz. Myślę ze będzie to lepsza książka niż kamasutra.

Mickiewicz vel Slowacki :D
@zniesmaczona

Ale, ale, książka to epika, a jam bardziej liryczny jest... No chyba, że epopeje jakąś na miarę "Pana Tadzia" strzelę? "Wdzięczny Szparag, czyli ostatnie zbieranie pod folią w Kirchdorf" Jak brzmi? Sprzeda się?

Serwisant

OK

Różne

Werka

Dziewczyny nie przegadujcie sie piszcie kontrety,chcecie jechac bedziecie ze soba przebywac a to juz robicie jakas głupią atmosferę

Piotrek

witamy ja dostalem papiery dzisiaj na 27 03. tylko ze ja chcialem ma folię jechac w lutym a nie na szparage

nowa na szparag

Witam, dostałam papiery z terminem na 3 kwiecień

@nowa na szparag

a do jakiej miejscowosci jedziesz ?

@nowa na szparag

A kiedy sie zapisałas na szparagi i z kad jestes?

Maryna
@Katrina

Ty sie powinnas KARYNA podpisac "z kątowni". SKĄD! DZIOUCHA NA LITOŚĆ BOSKĄ! Ej, ile można w sumie tych szparagów nazbierac? I co z nimi pozniej robicie? Ja lubie kompot!

@Maryna

Maryna hihi nie byc taka dowcipna ,jak lubisz kompot to sie zrob ;)a jak nie jedziesz na szparagi to sie nie wypowiadaj

@Katrina

he he Karyna jak juz zarobisz u Thiermana to koniecznie kup sobie słownik ortograficzny :)

@ona

Ty Maryna nie masz co robic to sie chałpe posprzataj bo tu ludzie o konkretach pisza

Do jakiej miejscowosci dostałas

Maryna
@Katrina

Pisze się "chałUpę" nieuku :D. Ty byś szparaga od marchewki nie odróżniła :]. Heheh, jak możesz pisać o konkretach, jak zdania poprawnie sklecić nie umiesz? A moje piękne mieszkanko posprzątane, spokojna Twoja rozczochrana. Głupią atmosferę to ona robi - ja nie mogę przebywać w pobliżu analfabetów... A jak to jest zaraźliwe? Ja nie chcę z tą Karyną być, jeszcze jej Sebix przyjedzie i na dodatek wirus Sebola rozsieje!

@Katrina

A Ty pierwsza z tych co pisza o konkretach pisząc w kazdym swoim poscie " z kad jestes" Nie masz pojecia o szparagu wiec nie pyskuj tylko uwaznie i ze skupieniem czytaj to co inni piszą. Dostałam juz papiery na 27. 03

pojawiam sie i znikam pojawiam sie i znikam

Dostal juz ktos termin na szparagii????

Krzych756

Ktoś sie wybiera z okolic Rzeszowa na szparagi w tym roku ?

Robert
@Krzych756

Witam! ja wybieram sie doHenia. Jestem z Rzesziwa. Skąd jesteś? Na kiedy dostałeś termin?

krzych756
@Robert

Czekam właśnie na papiery , jak nie dojdą do środy to będę jeszcze dzwonił , a ty już masz termin ustalony ?

ciekawa

Witam! Przyszły wam już papiery na halę szparagi?

@ciekawa

Witam,jeszcze nie dostałam papierow.

pojawiam sie i znikam pojawiam sie i znikam

Dostal juz ktos termin na szpargel

moni

Dziewczyny z hali dostałyście już papiery ?

@moni

Hej,ja jeszcze nie dostalam papierow na halle ,a ty ktory raz jedziesz?

moni

12-sty raz

@moni

Oj to juz,sporo idzie tam wytrzymac ja jade pierwszy raz,a jak czytam te opinie to az niechce sie wieżyc w sumie jak by bylo tak zle to by tam ludzie nie wracali,a z kad jestes?

xxxx

Witam ! wybiera się ktoś na obcinanie borówki? Z tego co mi wiadomo będzie to tylko jedna 6 osobowa grupa.

Jak jeszcze nic niedostalem

Marian

Witam kochani dostałem papiery na 3 kwietnia a wy jakie macie terminy. Pozdrawiam

kaz

witam czy ciezko jest na folii? jak ta praca wyglada moze ktos napisac?

baktus
@kaz

Wpisz thiermann na (usunięte przez administratora) to zobaczysz na czym folia polega :D akord grupowy ok.50 euro na dzień ok 9-10 godzin pracy w tym przerwa na obiad1,5-2 godziny.

Opa

Witam orientuje sie ktos czy te papiery trzeba odeslac pod jakis adres? Czy jak to wyglada?

@Opa

Tak trzeba odesłać na podany adres zależy gdzie jedziesz czy na Szarik czy do Motzow

Andi

Czy wysylaja juz papiery na szparagi?

kazek

witam wie ktos jak wypelnic ten kwestionariusz? czy trzeba zaznaczyc gospodyni domowa , jezeli dolaczam zaswiadczenie o zameldowaniu? czy zostawiam puste ?

@kazek

Musisz mieć w zaświadczeniu pieczątkę od sołtysa o gospodyni domowej pomimo zaświadczenia o zameldowaniu to jest ważne inaczej potrącą ci 5% z zarobku

Mnich

Jacy są teraz grupowi na folje?

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG