Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

na psa urok

Czepiacie się innych bo się flustrujecie. Ktos pisał gdzie jest lepiej....otóż ja jezdze zarówno do Henia jaki i do Mahlmana. Ktoś powie że (usunięte przez administratora) Ale jeśłi zależy Ci na pracy to zabierają cie z ciapy po paru dniach jak widzą że jestes robotny i mozesz isc na hale lub na godzinówki. więc czepiajcie sie dalej

Na kota kokota!
@na psa urok

Co to znaczy "fLustrować"? Czy to ma jakiś związek z LUSTRACJĄ?!?! Bo jeden prezydent to miał i wyszło, że jest BOLKIEM! Ja nie chcę się FLUSTROWAĆ! Co to jest CIAPA?!?!

sda

Witam, do kiedy sa zbiory truskawek i czy oplaca sie jechac na początku czerwca i pozniej ewentualnie zostac na borowke?

?????

Kto ma porownanie czy lepiej u Karlsa czy u Thiermanna ?

Mucka
@?????

Thiermanna.

Xxx

Dostałam dzis papiery na szparage termin proponowany to 10.04

@Xxx

Długo czekałaś na list z dokumentami ?

Xxx

Wczesniej juz bylam zapisana

shinok
@Xxx

Witam dostałem termin 24 kwiecień jadę pierwszy raz.Czy ktoś jedzie z zachodniopomorskiego w tym terminie czekam na info o tej pracy.

Serwisant

OK

Różne

nnn

ile mozna zarobic na hali

wódz

Tutaj każdy pisze jak to zna świetnie działanie firmy a tak naprawde (usunięte przez administratora) wie. Tu działają dwa czynniki śzczęscie rutyna i znajomosci. Szczęscie moze miec osoba ktora jedzie pierwszy raz i trafia na hale lub spec grupy sadzenia itp. Rutyna to osoby które jada już x rok z rzedu maja miejsce stałe i jada na swoje miejsce a po znajomosci to tego stałego moga wywalic bo ma za slabe plecy. Roboty jest po łokcie i ten kto jedzie do pracy do zarobi a ten kto jedzie na wycieczke krajoznawczą po Jibi Aldi i Rewe to długo nie popracuje.

@wódz

" Tu działają dwa czynniki śzczęscie rutyna i znajomosci." Yyy... 1)Szczescie, 2)Rutyna, 3)Znajomosci Ja naliczylem 3 (slownie: TRZY). A wy?

@Szalony Matematyk

Ty to jesteś szalony bystry i czepialski ;) Ale cóż i takie posty są tu potrzebne aby rozładować napięcie i stres w oczekiwaniu na pracę wywołując uśmiech... Ja też policzyłam 3 a nie 2!

Szalony Matematyk (czasem czepialski :D).
@ona

Hey! Bardzo serdecznie dziękuję za Twoją odpowiedź. To (serio) pierwsze miłe słowa jakie otrzymałem w odpowiedz na moje irytujące i czepialskie posty. Jest mi bardzo, bardzo miło! Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia ze szparagami ;).

ona
@Szalony Matematyk (czasem czepialski :D).

Dziękuję i wzajemnie! :-)

Może jakas kawka? :D.

@Szalony Matematyk

Wirtualna? :p :)

@ona

Możemy od takiej zacząć ;)

był i będzie

Ludzie co wy wiecie o szparagu. Szparag zarówno na hali jak i na pol to jest prze....na sprawa. Folia jest spoko o ile jest sucho bo jak mokro to grupowy chodzi kreci filmiki i wszyscy się smieja. Borowka to juz powoli wyginiecie bo duzo rumunkow przyjezdza i opierdzieli drzewko szybko bo niedokladnie a ty (usunięte przez administratora) dostajesz.

Krzysiek

Ile czekaliście w tym roku na papiery od wypełnienia formularza na stronie ?

Krzysiek

ja bylem w innym mieście , Scharringhausen i tam okolicach , a jeśli chodzi o pola to od 5min-30min różnie

Krzysiek

Tak tam pracują także polki w biurze więc się dogadasz

M
@Krzysiek

Dzieki za info,a czy wiesz moze w jakiej odleglosci od pól są zakwaterowania,chodzi mi o Mótzow,jak to wyglada z dojazdami do roboty,ile czasu ?

Mokry

A czy przewoznika tez trzeba oplacic za podróż do tej firmy czy pokrywa to firma ?

sandasf

Witam, czy mógłby ktoś z państwa podać mi numer kontaktowy do firmy?

KOL
@sandasf

JA MAM ALE NA MOTZOW CHYBA LEPIEJ BO MNIEJ LUDZI 00493383620840 00493383620822 A NA SZARIK TO WEJDZ SOBIE NA STRONE FIRMY I TAM JEST NR

@KOL

A coś na temat kirchdorf? Chce jechac pierwszy raz i nie za bardzo sie orientuje

@sandasf

Witam! Kirchdorf jest to miejscowość oddalona od siedziby firmy o około 2 km. Znajdują się tam hotele dla osób które pracują dla Thiermannna. Jest jeden hotel w którym mieszkają kobiety, które pracują na hali lub na polu, w zależności od sezonu, zapotrzebowania itp. Znajdują się tam tez 2 hotele(domki) gdzie mieszkają pracownicy stali którzy pracują na hoffie oraz sezonowi. Ogólnie bardzo fajna lokalizacja, blisko do marketu, na stacje paliw itp.

@xxxx

Gdzie się wybrać najlepiej? Interesuje mnie okres lipiec, sierpień

@sandasf

W tym terminie to tylko zbiory borówki. Lipiec to także końcówka truskawki ale na truskawce różnie bywa i podstawa to kręgosłup z gumy:) Zostaje tylko borówka, praca na hali lub na polu, kto co lubi.:)

Krzysiek

To tak W tamtym roku byłem pierwszy raz na borówce skuszony opowieściami o bardzo dobrych zarobkach , rzędu 70-100 euro dniówki . Prawda okazała się bolesna , chodź nie do końca , w mojej grupie byłem najlepszy z polaków (było nas 9 na 30 Rumunów ) zarobki moje wahały się od 38-68 euro (-5,9 za obiady i mieszkanie) po miesiącu zarobiłem na czysto 1350 euro czy dużo sami oceńcie. W ten okres 3 dni były wolne bo padał deszcz. Można powiedzieć że słabe pola , grupowy itd. ale różnica była może z 10% . Ludzi mówili że najsłabsze zbiory wciągu ostatnich lat. Dużo ludzi się wykruszyło. Tu zaznaczę ważną rzecz jeśli ktoś nie wyrobił miesięcznego minimalnego wynagrodzenia 1180 euro to chyba tyle było to dokładali ( max z tego co widziałem dołożyli 180 euro) . Jeśli bardzo odstawałeś od grupy dostawałeś minusa, 5 minusów i do dom :) . Mało było roboty był tydzień że chwasty wyrywaliśmy za 6 euro na godzinę (leżenie w polach i udawanie że pracujemy ) . Gorzej miały dziewczyny (moja była też ze mną) , słabe pola , zarobki też nikłe ale każdej dokładali grosz :) na koniec . A nie wiem dlaczego jak jakieś dziewczyny slabu zbierali to je wywalili u nas nie było takiego czegoś . To są moje odczucia indywidualne jak coś :) Czy pojadę w tym roku może nie jest to wykluczone. Jeśli Mokry 2017-02-23 21:31 masz jakieś pytanie to pisz , opowiem z chęcią

Krzysiek

Byłem na borówce w tamtym roku i powiem że tak 7/10. Jeśli chodzi o zarobki i ogólnie o całokształt. Jutro się dokładniej rozpiszę :)

Ewela

HEJ witam wszystkich na tym forum...i czytam te opinię troszkę może jest w Tym prawdy ale NIE do końca...jestem młodą osobą i jeżdżę tam 10 lat i bardzo chwalę sobie tą firmę nie jestem żadnym alkoholikiem jak tam pewny Pan wyraził... Inaczej jest na polu i inaczej jest na hali i to samo jest z płaca fakt że na polu JEST trudniej a zwłaszcza na folii jeśli ktoś chcę to jedzie nikt nikogo nie zmusza... Jak mam oceni firmę w skali od 1 do 10 to oceniam na dobrą 7... Pozdrawiam serdecznie wszystkich i życzę miłej pracy u Henia... To NIE JEST obuz chcesz przyjezdzasz NIE chcesz NIE przyjezdzasz proste i logiczne...

błędy są rzeczą ludzką

Widzę że na tym forum wszyscy czepiają się szczegółów. Jesteśmy tylko ludźmi i mamy prawo popełniać błędy . Mniej czepiania się i więcej przydatnych informacji o firmie przydało by się tu na forum.

KOL
@błędy są rzeczą ludzką

oczywiscie zgadzam sie z toba tez mnie to wkurza ze niechce mi sie pisac.A mialabym duzo do powiedzenia bo jezdze do tej firmy siodmy rok tak w nawiasie to jestem bardzo zadowolona mimo ze jezdze na wycinanie szparagi ,NA MOTZOW

lolek
@KOL

LOL Wkurza Cie to, bo NIE UMIESZ POPRAWNIE PISAC! Nawet nie potrafisz przekazac informacji, bo z Twojego belkotu (kij wie gdzie się konczy, a gdzie zaczyna nowe zdanie) nic nie idzie zrozumieć. I to Cie "wkurza"? To się doksztalc nieuku zanim próbujesz cokolwiek przekazac. Fajnie, ze masz dużo do powiedzenia, ale co z tego, jak nikt nie jest w stanie zrozumieć Twoich wypocin? Wracaj do podstawówki, a potem na Necie się udzielaj.

kol
@lolek

brawo

Mokry

Witam . Chcialem sie dowiedziec jak wyglada praca na borowce , poniewaz w tym roku mam zamiar jechac wraz z koleżanka ,ale nie wiemy zbytnio co i jak. Moglby ktos opisac od kiedy do kiedy sie pracuje ile godz dzienie . Zarobki ?

@Mokry

Witam! Jeśli potrzebujesz informacji odnośnie borówki to proponuje wrócić na 121 stronę i prześledzić forum jeszcze raz a w szczególności polecam Ci posty "zielonego", bardzo szczegółowe informacje. To co napisał kolega "Krzysiek 2017-02-24 15:30" pod Twoim zapytaniem to również szczera prawda. Miejmy tylko nadzieje że ten sezon będzie lepszy od poprzedniego,który był totalna porażką i aż szkoda o tym pisać! pozdro!!

Andrzej z pola

Włos to Ci się z jeży jak wrócisz z pola po 12 godzinach cały mokry i ubrudzony i wtedy się po mądrzy

Werka

No to nie ciekawie sie tam robi jak czytam te opinie to włos sie jeży na glowie ,a za hotel i obiad ile potracaja dodatkowo?

Zwariowany matematyk

" 6,30 wyjeżdzaliśmy spod hotelu i przyjeżdzalismy na 12" 5.5 godziny jechaliście do pracy?!?! Jak zawsze zagranicą: Polak Polakowi Polakiem. Umiesz liczyć? Licz na siebie! Jak można się dawać poniżać za takei grosze!

GRAMMARNAZI!
@Werka

Włos się jeży na głowie to fakt i nie tylko chodzi mi o opisaną sytuację. Także o BŁĘDY!!!!

goo
@Zwariowany matematyk

Na 7 do pracy 30 minut jechałes na pole nie czepiaj się szczegółów

Zwariowany matematyk
@goo

DIABEU TKWI W SZCZEGOLACH!!!

TOLA

a ty Katrina to rozumiesz co piszesz? wkurzaja mnie takie wypowiedzi jak twoje. A MOZE CHCESZ BYC TAKA ZABAWNA.

Katrina
@TOLA

Jasne, że rozumiem! A Ciebie wkurza to, że nie rozumiesz co czytasz haha! Tola: A jedziesz w tym roku? Gdzie zwykle byłaś?

Krzysiek

Nie takiej odpowiedzi oczekiwałem.... :)

Katrina
@Krzysiek

A jakiej? ;) Ok, tak serio: około miesiąca się czeka na papiery. Ja miałam ~55E dzień, no ale z moim "masakrycznym" tempem to i tak było dobrze. BYli i tacy co po 75-80 wyciągali, ale to już ponad moje siły...

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG