Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

informator

Ja się nie dziwie że ktoś tak głupio napisał Bo naprawde ten 1 podpunkt o te miesnie to jest beznadziejny. A tak wogole to z tym telefonem jest tak że masz termin przykladowo na poniedzialek to oni w czwartek lub w piatek dzwonia ze termin aktualny i zeby przyjechać. Dzwonisz sobie po busa i jedziesz.

informator

ale o jakich ty papierach mówisz? Ja już dawno odesłałem termin.

Krzysiek

Dzwoniłem ostatnio do firmy jeśli papiery jeszcze nie przyszły to powinny dojść w tym tygodniu.

Basia

Debil !

zniesmaczona
@Basia

Zgadza się debili tu nie brakuje. Człowiek liczy na normalną odpowiedź a tu bezczelne i chamskie odzywki.

@zniesmaczona

Napiszcie czy pewnosc wyjazdu ma sie dopiero po telefonie z firmy,czy jak sie dostalo wstepny termin i odeslalo wypelnione papiery to mozna sie przygotowywac do wyjazdu w przyblizonym wstepnym terminie? Chodzi o wyjazd pierwszy raz i o to ze sie zorganizujesz ze wszystkim a tu sie okaze ze nie jedziesz.Chodzi o termin na borowkę.

znieamaczona
@ciemna

Zawsze czy to szparag czy borówka należy czekać na telefon. Co prawda przygotować można się wcześniej ale i tak trzeba czekać na telefon od firmy. Termin podany przez nich może być ruchomy możesz wyjechać w terminie ale i może się trochę wydłużyć . Trzeba być cierpliwym.

@znieamaczona

Sluchaj chodzi mi o to czy wogole jest szansa wyjazdu,jesli ma sie wyznaczony proponowany termin,czy mogą zupelnie olać taką osobę i nie zadzwonić.

znieamaczona
@ciemna

Szansa wyjazdu jest zawsze skoro przysłali Tobie papiery . Ale czy wyjdziesz zawsze zależy od zapotrzebowania ludzi . Jak to już gdzieś tutaj ktos wspomnial w pierwszej kolejnosci jada stali Ci co pracuja tam iles sezonow pozniej sa nowi. Ale szanse sa zawsze.

"zielony":)
@ciemna

Witam! Pewności na wyjazd nie masz nigdy! Żartuje:) Jeśli wysłałaś dobrze uzupełnione dokumenty to wstępnie możesz przygotować się na wyjazd w proponowanym terminie. Wyjazd jednak zawsze może się opóźnić z powodu złej pogody lub zapotrzebowania na ludzi. Chodzi o to że w pierwszej kolejności jadą osoby które już tam były a dopiero potem osoby które jadą pierwszy raz. Zawsze jednak trzeba czekać na telefon z biura, bez tego ani rusz. Warto zadzwonić kilka dni wcześniej i dopytać.

"zielony":)
@ciemna

Witam! Odnośnie tego czy mogą olać taką osobę to raczej się to nie zdarza, chociaż w zeszłym roku miałem kilka informacji od osób które czekały na telefon i nic, zero kontaktu. Chodzi o to że jak już taka osoba pojedzie to potem dostaje papiery automatycznie i takich osób które chcą pojechać mają sporą grupę. Firma ściąga w pierwszej kolejności osoby które juz jeździły a dopiero potem tych którzy jadą pierwszy raz, o Rumunach których z roku na rok jest co raz więcej nawet dalej nie wspomnę,

@"zielony":)

Oki "zielony" wydaje mi się ze to powinno tak dzialac jak piszesz. Firma nie powinna na "pałę"wysylać ludziom papierów z proponowanym terminem,bo w koncu chyba mają rozeznanie ile osób potrzebują w sezonie i dla ilu mają miejsce. Ale jak się nie bylo i nie wie to jest sie ciemnym jak tabaka w rogu.

Serwisant

OK

Różne

Wędrowiec

Witam jadę pierwszy raz na zbiór szparagów i chciałbym się zapytać o kilka rzeczy dotyczących zbioru 1 Jakie mięśnie bolą podczas zbierania ich. 2. Czy brać suchy prowiant tam mam . 3. Co jeszcze ze sobą zabrać bo może się przydać tam ??

bywalecowiec

szparag borówka i rzepa.

informator

Czasem tak jest że kopie mozesz dostać jak bedziesz w pracy już. Różnie one przychodzą pamitam kiedys w dniu wyjazdu mi przyszła.

mik

pojechali jeszcze za tydzien jadą.

@mik

Przychodza w tym roku kopie umow?

moni

Tak przychodzą.

Ktos juz pojechal na wycinke szparaga?

informator

Ja tam wszystko w gminie stempluje.

adam

Mam pytanie czy pieczatka soltysa jest z orzelkiem???? Co zrobic jak soltys niechce podbic????

informator

Z hoteli na pola oraz do sklepu jeżdzą autobusy i nie jest pobierana za nie żadna opłata tak jak w innych firmach.

życzliwy

na rowerach

zenek

witam a jak tylu pracowników dostaje się z miejsca zamieszkania do pracy

informator

Na sortownie i pakowanie to maja stałych a dziewczyny wyjezdzaja w kwietniu.

informator

A skąd ja mam wiedzieć jaka bedzie pogoda. Przyjedzie ponad poltora tysiaca rumunow to moment opierdziela krzaki.

Mimi
@informator

Witam! A na paczkowanie szparagow to kiedy sie jedzie złożyłam dokumenty 2 miesiace temu i jeszcze nie dostalam zadnej odpwiedzi...

informator

To już twoja decyzja. Wszystko zalezy od pogody. Borowki tez w tym roku pewnie duzo nie bedzie.

pytanie
@informator

Ale chyba nie mniej niz w tamtym roku, a skad w ogole takie informacje?

pytanie

Jest sens jechac na początku czerwca czy lepiej poczekac i jechac od razu na borowke?

dzikus

ha dobre...cała sobota w błocie-naciąganie foli od rana do 18 w polu za 8e-cały dzień lub 20eu w tyg.-co to jest? osoba nie paląca-to jest wykorzystywanie w biały dzień...i wierzcie to pójdzie do telewizji i Zoll...

@dzikus

Jak chcesz wiedziec to była TV co roku jest i nagrywa nas jak pracujemy. Jakie 8e co ty gadasz??? dniówki na folii wychodza okolo 65e nieraz 75 ale te pona 50 e jest a pozniej jeszcze kopanie szparag na godziny wiec dniowki sa wporzadku pozniej wiecej szparaga to na akord ale nie gadaj takich glupot.

informator

W tamtym roku się sezon borówkowy szybciej skonczyl niz w 2015r. Borówke różnie masz po 1.25 po 75centów.

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG