Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

informator

Wiesz dałem spokój szparadze ponieważ gorzej sie narobisz musisz sie cholernie narobić latac z nożem i kielnią i tym wózkiem dzwigać i rozkładać te folie. Na borówce paluszki lataja i jest okej. jak dobrze rwiesz to 80 kg do 100 walniesz.

aa
@informator

Może i urwiesz ale im wiecej borowki tym mniej płacą, w tamtym roku codziennie bylo 40-45 euro, jak tylko było jakies lepsze pole to odrazu mniej € za kg

informator

na szparadze 4 na borówce 2 razy.

informator

Zależy jak kto kopie i zalezy jak to rwie.

@informator

To ile razy byles na szparadze a ile na borowce?

kasia

Jedzie ktoś na 19 kwietnia z Podkarpacia?

Serwisant

OK

Różne

Kasik

Jedzie ktos w terminie 10 kwietnia z woj.ślaskiego

adas
@Kasik

A z jakiego miasta jestes??

Kasik
@adas

Z Katowic

misiuleczka

ja mam na 27 marca jade z okolic Tarnowa ale nie dzwonili do mnie dzisiaj zadzwoniłam do nich a oni kazali czekać.

onmom

ja też maiałem na 27 marca ale nie jade ponieważ z roku na rok coraz gorzej na tym szparagu.

adam

Ja mam termin na 27 .03 nikt nie dzwonil?? Wolalbym jechac troche puzniej bo teraz to za wczesnie

informator

nie dzownili bo nie jade w tym roku na szparag. jade troszke póżniej.

@informator

To czemu piszesz ze masz termin na 27 marca?

Tak tylko pytam
@informator

A kiedy jedziesz i na co?

@Tak tylko pytam

na borówke. wiecej zarobie.

aa
@informator

Poważnie na borowce mozna wiecej zarobic niz na szparadze?

moni

Tez mam na 27 03

ja mam

@informator

I co dzwonili z biura ze masz przyjechac?

xxx

Ma ktos termin na 27 marca?

wiem wiem

nigdy nie wiesz czy pojdziesz na hale

informator

Dokładnie do Henia jedziesz na dwa miechy...no może dłuzej bo czasem potrzebują ludzi zeby ktos dluzej został. Teraz pytanie czy trafisz na pole czy na hale. 75% że trafisz na pole ponieważ na hale w tym okresie jadą stałe kobietki. Na borówce może ci rwanie nie iść i bedziesz sie wkurzac ze robote rzucilas na pare euro.

zdezorientowana
@informator

Raczej by mi szla ta robota bo doswiadczenie mam przy zbiorach porzeczek i malin,tylko nie chca mnie puscic na urlop bezplatny,bo w polsce tez nie maja ludzi do roboty i mam dylemat.a robote mam tez na nogach caly czas 8 godzin za minimalną.

informator

Tomasz Bus busy warte polecenia jeżdzą codziennie. 665 768 341 szybko jadą.

Zdezorientwana
@informator

Kto mi napisze ,czy warto rzucic robote za 1450 zl i pracowac sezonowo u henia ? co wy na to ?Chce podjac decyzj do czerwca 2017.

@Zdezorientwana

U Henia masz tylko 2 miesiace pracy.

informator

haha najgorszy to jest ALL Star jedziesz i po 30 godzin jak nie lepiej. Polecam Tomasz Bus oni mają eleganckie busy i szybko bezpiecznie jak i nie drogo.

informator

Niby jest z Leszna ten co wozi praktycznie stałych ludzi do henia. Ale masz na rynku tyle busów że jest w czym wybierać.

Ciekawa

Witam a ja mam pytanie co do transportu, ktos pisal o jakimś busie to z firmy jakis jezdzi czy na wlasna reke trzrba dojechac? Ps;jedzie ktos 17 kwietnia na szparage?

@Ciekawa

Witam! Tak jak napisał informator jest kilku busiarzy z Leszna którzy sa w kontakcie z firmą. Jeśli chodzi o inne regiony Polski sytuacja wygląda podobnie. Jeśli jest to specjalny wyjazd to firma organizuje transport, dostaniesz informację ze masz się odezwać do konkretnej firmy i oni już wtedy miejsce mają dla takiej osoby. Wtedy taki bus zbiera ludzi po Polsce i jedzie bezpośrednio do Henia. Napisz skąd jesteś to Ci podam namiary na sprawdzone firmy żebyś nie musiała "tłuc" się 25 godzin w busie czy autokarze:)

@"zielony":)

masz moze namiary na bus z Tarnowa ? nie Allstar.

@basia

WItam! Nie allstar ? ciekawe dlaczego?:):):) Na te parę ładnych lat jak jeżdżę i firm z którymi jechałem polecam MAGNUM . Firma nie jest z Tarnowa ale ludzi też zabiera z tamtych stron. Telefon (usunięte przez administratora). Jeszcze od nikogo nie słyszałem złego słowa na tego przewoźnika. Busy max 9 osób łacznie z kierowca, szybko i bezpiecznie. Jeśli ktoś chce mogę dać namiary na inne równie dobre firmy.

@"zielony":)

Bardzo dziekuję :) pozdrawiam.

@"zielony":)

Bardzo dziekuję :) pozdrawiam.

ramona
@Ciekawa

Witam. Ja też mam wstępny termin na 17 04 na Szarik. Jak pierwszy raz dzwonili do mnie to podali mi nr do przewoźnika Allstar . Oni od dawna wożą do nich ludzi z całego kraju.

kasia
@ramona

jak wszyscy jadą na 17 na poniedziałek wielkanocny to naoewno będzie to wyjazd kurs specjalny bo żadna firma nie wyśle busa w Wielkanoc:) A allstar jeździ tylko w środkową Polske i południową a nie cały kraj. osobiście odradzam Allstara, w zeszłym roku wracałam z nimi do kraju 28 godzin a kierowca był chamski i źle odzywał sie do ludzi. Ludzie sa przecież inne firmy ktore dbaja o klienta

Kate91
@Ciekawa

Hej bede jechala na hale na szparagi a ty ?

ciekawa

Z Bydgoszczy :)

@ciekawa

Witam! Mój kolega od dawna jeździ z Zach-Pomorskiego z Firmą Rados. Wejdź sobie na ich stronkę radostransport.com. Tam są wszelkie informacje.

informator

No bo tak to działa. Jadą Ci pierwsi co papiery dostaja bez wypelniania na ich stronie. A pozniej ci co pierwsi.

informator

Jeżeli masz termin to pojedziesz tylko najlepiej pare dni przed wyjazdem zadzwonic do nich i to potwierdzic.

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG