Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

Beniu

Witam, czy można prosić o numer kontaktowy, żeby można było się umówić do pracy przy borówkach? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

ghj

Wiadomo już coś kiedy się bedzie zaczynała borówka?

Kasia24

A czy mozna sie dostac do pracy na produkcji przy borowce jezeli jedzie sie pierwszy raz ?

kto byl w tamtym roku na borowce na lehninie i jak tam bylo,czy daleko pola od kwatery,jacy grupowi ?

Serwisant

OK

Różne

Ona

Hej czy ktos ma termin jeszcze na czerwiec i nadal nic niewie?

xxy

Witajcie czy wie ktoś może ile czeka się na telefon potwierdzający wyjazd?

,,,,,,
@xxy

Wtedy kiedy jest robota to dzwonią z firmy,trzeba byc gotowym do wyjazdu ok tygodnia wczesniej przed proponowanym terminem,albo moze byc opoznienie wyjazdu,tel trzeba nosic przy d,,,,e i czekać

Milka

Witam czy ktos mial termin na 19.06 ale nadal nic niewie?dzwonilam i kaza mi czekać.czy ktos mial tak ze mial ustalony termin i nie pojechal wcale bo np nie bylo tyle pracy?jade pierwszy raz

Sandra

Ma ktoś termin na 10 lipca do Scharringhausen ?

@Sandra

hej, mialam termin na 3 dzis przybyla grupa ludzi,ale ja sie nie załapałam:(dzwonie i dzwonie masz moze numer iny niz koncowka 970

Qee
@kaska

Na końcówkę 970 dziś dodzwoniłem się 2 razy dzwonić między 8 a 16 potrzeba trochę cierpliwości jedziemy grupą 6 osób w czwartek

////
@Qee

Hej! Gdzie jedziecie i skad ? Bo ja też mam być na 14

Qee
@////

Na sharik z Rzeszowa

@Qee

To miałeś wielkie szczęście, ja go niestety nie mam :( . Już brakuje mi cierpliwości!!!pzdr

@kaska

mi napisali ,ze ostatni tydzień lipca lub poczatek sierpnia,jestem z Rzeszowa czy ktos jedzie w tym terminie i czym tam można dojechać/

@ela

Jak trafisz na hale, to ok,a na pole nie masz po co już jechać pod koniec lipca!!! Łatwisz sobie busa od siebie,umawiasz wyjazd na Szarik, jak doświadczony kierowca będzie już znał miejsce;)

@kaska

no ale jak,przecież borówka jest do połowy września no to akuratnie 6 tygodni łapię.Ale tak serio nie ma borówki w sierpniu bo już sama nie wiem co robić

xxxx
@ela

Cześć! Jeśli jesteś zainteresowana to mogę Cie zabrać bo ja też jadę z Rzeszowa na 2 sierpnia. Jesli chcesz to możemy jechać razem.

@ela

Hej,borówka to już się zaczęła i teraz jest najlepszy termin, by pojechać :)

@xxxx

pewnie,że jestem,podam Ci maila to dogadamy szczegóły:manka075@poczta.fm

xxxx

Witam! Na polach borówki jest bardzo dużo. Z tego co widziałem to w tym roku jest o wiele więcej owoców niż w ostatnim. Pierwsze zbiory wystartowały 2 tygodnie temu ale zbierają tylko w tunelach. Zbiera mała grupa kobiet. Owoce poza tunelami są jeszcze zielone i wydaję mi się że zbiory zaczną się dopiero początkiem lipca, wszystko zależy od pogody.

emi

witam, mam w tym roku jechac do scharringhausen na borówki, jestem osoba pracowitą, ale chciałabym zapytać tych, którzy byli w zeszłym roku jak wygląda kwestia finansowa- ile można zarobić. zastanawiam sie czy sie opłaca po tych wszystkich odtrąceniach. Czy rzeczywiscie trzeba narzucic sobie mordercze tempo? z góry dziękuję.

Witam. Powiedzcie mi, czy jadąc tam macie EKUZ

@@@

Chciałabym zapytać, o zakwaterowanie w Motzow, czy są pokoje damskie i męskie, czy może istniej możliwość aby grupa znajomych ( panie i panowie), spali razem w jednym pokoju? Z góry dziękuje za odpowiedź!

@@@@

Z tego co słyszałam to kobiety i mężczyźni mieszkają w osobnych domkach, czasem nawet w osobnych wsiach. Sama jadę z narzeczonym i Pani w biurze powiedziała, że nie mają możliwości by kwaterować pary w pokojach.

Kasia24

A w jakich miejscowościach lokują ludzi na borówce?

Panorama-2012

Mój proponowany termin to 3 lipiec. Jadę z Kościana ( Wielkopolskie ). Czy może ktoś też jedzie w tym terminie własnym transportem lub ewentualnie ktoś coś o busach z tych okolic ? Będę wdzięczna za jakieś informacje

nikita

do WO6 z jakiego województwa jesteś a masz jakieś namiary na busy?

@nikita

jestem z wlkp

Klauuu

Witam, mam chęć wybrać sie na zbiór borówki! Lecz nie powiedziano mi ile traf najkrótsza umowa oraz jakie sa ceny za nocleg...pozdrawiam

W06

12 TYSI ZA 47 DNI PRACY NIE BYLO ZLE ;)

hmm
@W06

Na czym byłes?

@hmm

w polu na szparadze

hmm
@W06

To chyba jednak nie było aż tak źle jak ludzie kiedyś pisali że 40€ na dzien?

@hmm

u mnie nie bylo zle,zalezy tez gdzie kto byl na polach i jak pracowal

margolcia

emerytury to z tego nie będzie to jest praca na czarno tyle,że w razie awarii masz ubezpieczenie ( wypadek- pomoc szpitalna i powrót do Polski) i tyle w temacie .

@margolcia

Dzięki za odpowiedź

Panorama-2012

Pytanie do osób, które jadą po raz kolejny. Powiedzcie mi proszę, czy okres tej pracy liczy się do emerytury w Polsce ( czy kończąc pracę dostaje się jakieś poświadczenie o wykonanej pracy ?)

Grzybek
@Panorama-2012

Nic nie dostajesz i nic sie niestety nie liczy do emerytury :/

@Grzybek

Dzięki za info

Beniu
@Panorama-2012

Cześć, możesz podać numer telefonu kontaktowego, by załatwić pracę u Heinricha Thiermanna ?

margolcia

za kilogramy ale cena codziennie może być inna.

@margolcia

Dziękuję za informacje ????

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG