Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

kamil

nie ma żadnych potwierdzen tylko dzwonią , jest bus od nich z leszna allstar i cie zawozi na miejsce i o tych godzinach co trzeba. Jak sie zbierze ekipa z okolic to też pojade swoim autem bo tak najwygodniej chyba że ma ktoś jedno miejsce wolne na 14 kwiecień wstepnie

mmmmmm
@kamil

czy masz na myśli tą firmę (usunięte przez administratora)jeśli tak to wg trasy nr 3 opisanej na stronie przejeżdza przez radom

beata

a ma tu ktoś znajomego kierowcę busa który już tam jeździł ? A przyszło już komuś potwierdzenie wyjazdu na 31marca ?

Kamil

fajnie by było pojechać jakąś paczką żeby rażniej było też jade pierwszy raz ale 2 sąsiadów jeżdzi tam od 3 lat i sobie chwalą wszystko zależy od pogody

xxxxxxxx
@Kamil

Ja mam to szczęście że jade ze znajomymi razem zawsze raźniej

kamil

problem w tym że moga zadzwonić nawet 3 dni przed wyjazdem najlepiej własnym autem jechać

Serwisant

OK

Różne

pierszoroczna

Witam dostalam już umowe na 31.03 Piszą żeby nie przyjeżdzać bez wczesniejszego telefonu od nich. Na ile wcześniej przed wyjazdem będą dzwonić? Przecież musze zorganizować sobie jakiś transport a rezerwację na busa trzeba zrobić przynajmniej z tydzień wcześniej

Kamil

dzisiaj do mnie dzwonili bo cos tam żle wypełniłem dane i chcieli sie dopytać ale dzięki temu wiem że będą teraz wysyłać juz umowy i pózniej tylko trzeba czekać na telefon od nich , czyli dla wszystkich doiformowanych najpierw wysyłaja wam proponowany termin wypełniamy załatwiamy te pieczątki u sołtysa najlepiej odsyłamy to iczekamy na umowe a pózniej na telefon od nich i dopiero jedziemy P.S jedzie ktoś na kwiecień z okolic Puław , Radomia Warszawy ?

mmmmm
@Kamil

Ja dostalam dziś umowę na 31.03 jestem z okolic radomia.

@mmmmm

ja mam proponowany na 14 kwietnia ale sie wszystko pozmienia bo super pogoda jest wiec może też dostane umowe na wcześniej bo tak mówili ja jestem ze zwolenia :)

@kamil

a jaki miałaś proponowany termin wcześnieej ?

mmmmm

31.03

kamillll
@kamil

czesc mieszkasz moze na wolanowskiej na mexsyku

@kamillll

nie martw sie karanych przyjmują

kamilll
@kamil

wiem co tam n wolanowskiej slychac ja tez jade do thiermanna napisz sms(usunięte przez administratora)

zaglebie

a jest ktos ze slaska?:) termin wstepny na 31.03 -para

Monika jeżeli chodzi o termin można sie z nimi dogadać ja mam na 28 więc wcześniej mogłabym jechać jeżeli byś chciała bo ja bym wolała z kimś bo jade tam pierwszy raz a skad jestes?

opti

Ja mam wyznaczony termin na 31.o3 .(chyba,ze zadzwonią wcześniej ) Czekam na umowę -będe jechal autem z podkarpacia-jak by toś był chętny 1 osoba wskazana kobieta-to może się ze mną zabrać ..o ok 200zl

tomasz

a dowoód trzeba zabrać i jakąś kase??w euro czy w złotówkach moge??

pablo
@tomasz

przy rejestracji od tamtego roku dawali przy przyjezdzie po 100 euro co 2 tyg., dowod osobisty obowiazkowy przy rejestreacji.

opti
@pablo

Przy przyjezdzie daja 100 euro ? czy po 2 tyg ?

a
@opti

Odrazu jak przyjezdzasz to dostajesz 100euro zaliczki na start bynajmniej tak bylo w tamtym roku

MONIKA
@a

Jeżeli chodzi o termin można się z nimi dogadać.Ja mam na 28 ale moge wcześniej jechać jeżeli byś chciała bo ja bym wolała z kimś jechać bo jade pierwszy raz a skąd jesteś?

OPTI
@MONIKA

Jestem men mam 37 lat ok Sanoka-Leska -jak chcesz to pisz na gg 32873251 albo tutaj

tom

on tzn niewiem jak to jest bo jade tam pierwszy raz . A jak dzwonila to mowila ze wysyla papiery to niewiem co i jak tam jest.

kala
@tom

ja jestem z wlkp i termin wyjazdu mam na razie na 3 marzec ,ale chyba jeszcze dokładnie zadzw na kiedy

pppp
@tom

Witam a ja mam termin też na 28.04 do Scharringhausen , tylko pytanie czy zadzwonią :(

Witam mam termin na 28.04 czy ktoś jedzie w tym terminie jestem z woj wielkopolskiego

@Monika

ja jade na 21.04 do scharinghausen, jestem z wlkp, tylko ze raczej nie swoim autem :) no i te terminy wydaje mi sie ze sa raczej wstepne bo oni i tak beda dzwonic chyba.

on

umowe czy do wypełnienia ?

tom

dzwonili do mnie w piatek ze wysyłaja papiery, ile bede na nie czekal-wiecie moze.

Ogier

ma ktoś termin na 5 maja w Motzow i chciaby wpólnie pojechać ?

Marllik

Ja dzsisiaj dostalem papiery i mam termin na 26.05.2014r. Jeszcze tam nie bylem ale wiem ze jest ok i chcialbym jechac.nie posiadam transportu wiec jak by byla jaks osoba w tym terminie to niech da znac moge dojechac w umówione miejsce,jest jeszcze sporo czasu ale wole juz teraz cos znalesc.(usunięte przez administratora).jestem z woj.małopolskie

Grzegorz
@Marllik

Hej a skąd dokładniej jesteś? odpisz na meila aguska11223344@wp.pl

nunu

Ja mam termin na 7 kwietnia i znajac ich bedzie opuznienie tak jak w tamtym roku to po 10 maja sie pojedzie

kolo
@nunu

nie patrz co było w tamtym roku teraz praktycznie jest wiosna i jak tak dalej pójdzie to wszystko raczej sie przyspieszy a nie opózni...

kala
@nunu

ja mam tam termin na razie na 31 marzec jestem z wlkp i jadę pierwszy raz

ROBERT

Jestem z KUJ-POM,mam termin na 28 Kwiecień 2014i czy ktos jedzie z okolic do Scharringhausen.

kuba

no w firmie takowe były ;D

ZOCHA123

tak mialam termin na 31 metzow

izka
@ZOCHA123

ja dzis dzwonilam i na marca tam nic sie nie szykuje,chcialam zmienic termin na wczesniejszy ale mi powiedziano ze nie wczesniej jak na kwiecien,sa przmrozki.

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG