Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

Bywalec

czy to prawda że Ania jest rumuńską grupową?

Weronika

Czy aplikując na oferty pracy od Heinrich Thiermann musimy posługiwać się językiem niemieckim na określonym poziomie? Jak pod tym względem przebiega proces rekrutacyjny? Pracodawca podczas rozmowy przeprowadza test językowy, czy może wymagany jest specjalny certyfikat potwierdzający nasze umiejętności?

sarenka
@Weronika

nie musisz znac wcale jezyka niemieckiego . Nikt na to nie zwraca uwagi .

Dejvv

A jakie macie opinie o zbiorach Rzepy?Jaka stawka dzienna,po ile godz?

nunu

jedzie ktos w tym tyg na hale

Serwisant

OK

Różne

Byłam

Ja mogę się wypowiedzieć więc byłam tam tydzień ogółem miałam fajną grupową fajną grupę,oprócz Ukrainek praca nie jest ciężka nikt Cię nie pogania każdy jest miły dla siebie i motywuje Cię do pracy ale jest jeden problem zarobki jeśli jedziesz pierwszy raz na borówki to żadnych "kokosów" się nie spodziewaj pracujesz po 11h za niewelką stawkę

margolka
@Byłam

Mamy z koleżanką być w sobotę - pierwszy raz w tej firmie interesują mnie zarobki jak i atmosfera w pracy.

Prosiłbym o kontakt do kogoś z biura.

@świezakjakichmało

Do kogo mamy się zgłosić na zakwaterowanie? Dotrzemy w późnych godzinach nocnych. Dziękuję z góry z pomoc.

z
@@świezakjakichmało

W pierwszej kolejności biuro i rejestracja a dopiero potem zakwaterowanie.

@świezakjakichmało
@z

Czyli pozna pora to nie problem i ktoś nas na pewno przyjmie?

z
@@świezakjakichmało

tak ! poczekalnia przed biurem:)

ona

Może i borówka jest,ale Rumunii są okropni. Rwą jak chcą, skaczą po rajach,zawyżają poziom, są jakieś limity limity, które trzeba wyrobić!!! Także ciekawie w tym roku się zapowiada. Z jednej grupy są już zjazdy, bo ludzie nie dają rady. Wyjechali 10 i jutro już zjeżdżają !!!

Obecnie wchodzi ok 60 ton borwki ,wiec jest wysyp i czas na dobre zarobki. Placi 1 euro i nie zejdzie nizej. Warto przyjechac.

adela

hej czy jest ktoś z tereminem na 19 lipca z zachodniopomorskiego ? Krucho z dojazdem mam. I też lipca, że jade sama, bo mój chłopak nadal nie dostał odpowiedzi.

Jest ktos na borowce w Kirchdorf i moze dac znac jak to wyglada? Duzo borowki? Bo mamy termin na srode i noe wiemy czy jechac czy isc na magazyn ze stala stawka

świeżakjakichmało

Mam pytanie do osób będących na miejscu lub dobrze znających realia rzeczonej firmy. Mianowicie, czy opłaca się przyjeżdżać teraz na borówkę? Poza tym byłbym wdzięczny za podanie dokładnego adresu. Pozdrawiam.

@świeżakjakichmało

Dokładny adres masz na umowie :)Wszystko zależy od stanu odniesienia, jak ratuje cię 50 oiro na dzień, to jedz! Jeśli jesteś dobrym rwaczem, to zarobisz nawet 100. To jest wszystko płynne i zależy od wielu czynników. Doradzam jechać :), jak nie spróbujesz to się nie dowiesz, a co człowiek inne doświadczenie i odniesienie. Pozdrwiam

agnieszka
@kaska

no a co,jesli każa mi przyjechać bez umowy,czy ktoś miał taką sytuację?

Robert
@świeżakjakichmało

Na Twoim miejscu pojechałbym. Borówki jest bardzo dużo ludzi w sumie tez bo ponad 1200osoób w tym większość Rumunów, trochę mniej Polaków i mała(testowa) grupa Ukraińców. Jest bardzo dużo ludzi a borówki jeszcze więcej. To jest o wiele lepszy sezon niż ta katastrofa z zeszłego roku.

@agnieszka

Jeśli do Ciebie dzwonili i każą przyjechać, to jedź!!Robert pisze , ze jest borówka, więc zarabiaj:)

@kaska

Umowę dostaniesz na miejscu,tylko musisz mieć tel.,że masz przyjeżdzać

natalka

powiedzcie mi ile borówki rwiecie w godzinę ,tak srednio

Rwaczka

Ile placą obecnie za kg ?Borowki

Robert
@Rwaczka

1 Euro za Kg i poniżej tej ceny nie zejdą.

kaska

jaki jest aktualny numer bo na ten z koncówką 970 nikt nie odbiera i tylko kase zrzera

J.

Nie wiem jak wyglada sytuacja na borowce, ale wiem ze sporo osob sciagaja na srode i na piatek, wiec chyba jest co zbierac. Sprobuj sam do nich zadzwonic :)

Dylemat

Co sie dzieje w firmie Thiermann ? Kiedy zbior borowki sie rozkreci ? Czekam z terminem poczatek lipca i co dalej ?Czekać czy szukac innej roboty ?

Xymox

Ma ktoś jakieś aktualne info jakie teraz obowiązują stawki za kg ile za socjal i czy istnieje możliwość zakwaterowania małżeństw razem

Łoooo . To bardzo szybko dali znać .. Nie wiem kto w tym biurze pracuje ale nikt normalny ... Żeby dzwonić 2 dni wcześniej . Ja do tej pory nie dostałem telefonu i raczej nie licze juz na to zeby dostać .

Xyz

Przecież do środy jeszcze 6 dni, nie 2 :)

Czy do kogos z was dzwonili juz w sprawie borowki i na kiedy. ? Bo ja mialem jechac na lipiec/sierpien ale do tej pory nie dostalem telefonu .

KamilzPodlasia

Do mnie dzwonili dzisiaj i kazali byc na srode

Swoja
@KamilzPodlasia

Na szarik jedziesz czy motzow ?

KamilzPodlasia
@Swoja

Na szarik :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG