Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

szparagi

Hej czy wie może ktoś czy zaczyna się coś dziać z szparagiem? Czy zaczynają ściągać ludzi?Od kiedy zaczyna tam się sezon? Czy jeszcze za szybko pytam ?

fgvdcx
@szparagi

nie jestem calkowicie pewien ale z nieoficjalnych zrodel wiem ze pierwszy szparag zostal juz wyciety. w ciagu 2 tygodniu moze zaczac sie sezon jezeli pogoda sie nie zalamie.

km

Z Kalisza też odjeżdża

km

Witam jedzie ktoś allstarem na 14 kwietnia z okolic Radomia??

tom

NIE WIECIE MOZE CZY AUTOKAR ALL STAR ODJEZDZA TEZ Z KALISZA?

Serwisant

OK

Różne

mniczer

ok dzięki to dobrze wysłałem

mniczer

mam pytanie czy jak wysłałem wypełnione papiery pod adres który dostałem z broszurą informacyjną tzn Domis coś tam Motzow i tak dalej to dobrze czy musiałem wysłać do głownej siedziby Thiermana jak to jest

xxx-d
@mniczer

Jesli zglaszales sie do pracy do Motzow,to zstamtad dostales papiery i tam musiales je odeslac,nie ma porzeby wysylac do glownej siedziby

nu nu

Sama sobie organizujesz chyba ze jest wieksza grupa to jak jestes na hali na lehninie to jak zostajesz do konca to oni busa zalatwiaja i jedziesz a jak zjezdzasz sama to zamawiasz alstara i jedziesz

harcerka

nie narzekajcie na obiady -obiady są super czasami zdarza się dzięń ,że obiad jest trochę gorszy ale w sumie obiady są super i faceci sie na jedzą

rassa
@harcerka

ale mi chodzi czy są powroty do domu do polski czy trzeba sobie organizować?z gory dzieki;]

rtefd
@harcerka

obiady sa dobre nawet bardzo dobre Na hofie to sie najesz. gorzej wyglada sytuacjach na osrodkach gdzie musza rowno rozdzielic na wszyskich okreslona ilosc. ogolnie tez nie jest zle

Janek

oki.. to spanie i jedzenie, a ta kwota 871E? miesiedczne zarobki|?;o

kuba
@Janek

tak to zarobek

Janek

Siema. dostałęäm dzis papiery z Thiermanna,w srodku mam dziwna kartke... wyglada mi to na umowe, ale nie jestem pewny, gdyz wszystko jest napisane po niemiecku, a ja nie szprecham ;) na dole kartki pisze: oder kostet pro Tag 2,95 oder pro Monat 871 E* oder de Vepflegung kostet am Tag 3,00 *znaczek Euro Moze ktos mi pomoc? o co tutaj chodzi?;) z gory dzieki :))

kapeć
@Janek

TO ZNACZY ŻE STAWKA ZA SPANIE I NEDZNY OBIAD WYCHODZI PRAWIE 6E.ŻENADA!!!

janek
@kapeć

A ta kwota pro monat 871 to co oznacza?

rassa

harcerka a czy dają tam jakąś wode do picia na polu??i jak jest z powrotem samemu trzeba organizowac czy oni odwożą?i jesli oni to dokąd??

@rassa

Nie wody nie dają na polu każdy bierze swoją -czasami jak jest baardzo gorąco to busiarze sie litują i woża jakąś kranówke na pole.Autobusy są i przewożą ludzi na pola i z pola

bgj
@harcerka

woda jest na polu akurat tego to niemcy pilnuja kranowa ale jest

danek

czy na szparagach pracuje sie w niedziele czy jest wolna?

@danek

niestety pracujemy siedem dni w tygodniu nie ma żednych dni wolnych nawet w święta też się pracuje szparag nie poczeka.Na polu pracuje się po 12 godzin a na hali ile sie da nawet po 18 to jest praca dla twardzieli

beti

witam proszę napiszcie co zabrać do pracy na hali jakie obuwie i ubrania są potrzebne chcę zabrać tylko potrzebne rzeczy

@beti

witam,na hali potrzebne są gumowce,adidasy czasami przydadzą się też buty ciepłe typu śniegowce ciepłwe rzeczy do ubrania jakieś bluzy ,polary ale też 2-3 bluzki z krótkim rękawkiem

beti
@harcerka

bardzo dziękuje wiem czego się trzymać nie wiem tylko czy dam radę jadę po raz pierwszy termin mam na 14 04 jestem z kujawsko pomorskiego a ty kiedy jedziesz i skąd jesteś i do jakiej pracy jeszcze raz dziękuje

Dana

ja jestem z Piotrkowa Trybunalskiego woj Lodzki to moze sie spotkamy Pozdrawiam

julka
@Dana

Witaj! ja jestem z Radomska a na kiedy masz termin bo ja na 6 czerwca i mam jechac pierwszy raz a ty już tam byłaś, a może znasz jakies agencje pracy takie wiarygodne z którymi warto wyjechać albo namiary na jakąś pracę za granicą.mój meil to julita.latacz@onet.pl

bbb-x
@julka

Witam Czerwiec to zapewne truskawka ,pozniej borowka napewno noie szparag bo to juz koncowka,a co zabrac no coz skoro bedziesz pracowala na polu to stroj do tego wymagany tz kalosze plaszcz przeciw deszczowy rowniez obuwie lekkie i ubior rowniez bo cieplo Powodzenia

art

niewie ktos czy sa jeszcze miejsca na sparagusa?

wojtek

KTO Z WLKP NA 07.04 I JEDZIE SAMOCHODEM?PROSZE O KONTAKT NA E MAIL slu0607@wp.pl

opti
@wojtek

a Ja dostalem sama kartkę z inf o mięso i niewiem jak to rozumieć ? nie ma umowy ?

kapeć
@opti

musisz miec umowe.Widocznie nie jedziesz

opti
@kapeć

To po co mi wysłali kartkę jak miałbym nie jechać ? nie rozumiem -chyba zadzwonie tam ...

Dzieki harcerka, jak ktoś ma na tego 31.03 to też chetnie sie zabiore (usunięte przez administratora)

hugo

macie kogos ze znajomych kto tam obecnie jest?interesuje mnie jak tam sytuacja wygląda?pzdr

zbyszek12

czy jedzie ktoś ze świętokrzyskiego na 31 marzec.chętnie się zabiorę.oczywiście nie za darmo.(usunięte przez administratora)

jula
@zbyszek12

pogadasz z busiazami z Leszna(usunięte przez administratora) oni są ok i prześlą ci kase

czester

dzieki za odp. a w jaki sposob bezpiecznie moge wyslac? nie znam na tyle dobrze jezyka zeby isc do banku

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG