Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

nu nu

Chyba ze sam sobie sciagniesz jakis pakiet z internetem to bedziesz mial .w polu jest akord na hali akord grupowy

seba

oj to nie dobrze . mam takie pytanie jeszcze odnośnie zbiorów szparag . Jak jest z płacą czy akord czy godzinówka ??

haXXor

a sasiedzi wifi nie maja ? :>

Seba internetu brak

Serwisant

OK

Różne

seba

aa mam pytanie jak to jest z internetem??

WITEK

A CZY CI KTORZY DOSTALI UMOWY MOGA BYC PEWNI ZE POJADĄ BO SLYSZALEM O JAKIS GRUPACH REZERWOWYCH I TROCHE SIE OBAWIAM...

lkmm
@WITEK

Polacy raczej wszyscy pojada bo grupowi to nasi i wola swoich. rumuni pojawiaja sie pozniej w polowie sezonu wtedy gdy polakom juz sie nie oplaca i przewaznie zostaja juz na truskawce

poldus67
@WITEK

nic się nie bój napewno pojedziesz!!!zarobki 30-60e pierwszy raz-na więcej nie licz!!!

seba

i jak to jest z tymi budynkami

seba

ahaa ale w osobnych budynkach jeden przy drugim czy oddalonych od siebie daleko ?

jot
@seba

bedziecie mieszkac w oddzielnych budynkach i to oddzielonych od siebie 15 a nawet wiecej km

Dana

na odpowiec seba -- ja bylam w ub. roku mezczyzni mieszkali osobno i kobiety tez a wy jeszcze jedziecie w roznych terminach to razem nie bedziecie

seba

Jade 21 kwietnia a zona 12 maja nie wiecie czy bd razem mieszkac czy w osobnych budynkach ?

WITEK

danakrk

czytam wasze opinie i zenada jakie glupie macie problemy .obecnie moj maz z synem sa u tiermana pojechali w lutym teraz sa sprawdzane pola szparagowe podgrzewane wczoraj byla telewizja ze zaczyna sie zbior szparagi ale jeszcze na hali nikt nie pracuje .ja mam wyjazd na 31 03 jestem z okolic krakowa jade na hale ludzie w zeszlym roku tez bylam i bylo super ladna kasa jak sie pracowac chce jade allstarem oni zawoza na samo miejsce za 230zl z A4 KRAKOW.POZDRO.

@danakrk

do jakiej miejscowości jedziesz

@danakrk

Masz nie pelne informacje oczywiscie ,ze na hali juz pracuja kobiety ja zaczynam w poniedzialek-wiec nie aktualne te Twoje informacje-kobiet jest kilka to prawda ale sa pozdrawiam

@nu nu

scharington

@xxx-d

owszem jest pare kobiet ale to nie praca bo wiecej ci potraca niz zarobisz gdyz wysypu szparagi jeszcze nie ma tylko znikome ilosci dopiero wysyp z koncem marca wiem bo maz z synem sa w polu dlatego prosilam o wyjazd na koniec marca w pelni sezon i wieksze pieniazki pozdro.

NU NU
@xxx-d

na kiedy mialas termin ze już w poniedziałek masz być i który raz jedziesz pewnie samochodem jedziesz bo busy raczej nie kursują w niedziele

@NU NU

Termnin mialam na 31-m,jade poraz 10-siaty tak wiesz troche sie orjetuje nie ja jade busem mam takie ktore jezdza nawet w niedziele to firma Jantex Wiem ,ze na samym poczatku nie zarabia sie kokosow ale po te pare godzin zawsze jest i nie prawda,ze tylko na socjal.,no ale kazdy opiniuje wedlug wlasnego doswiadczenia ,tak wiec opinie sa rozne

@xxx-d

nie wiesz jak to jest z zakwaterowaniem ?? czy wszyscy razem mieszkaja w jednym miejscu czy JAK??

@xxx-d

Z jakiego jestes województwa bo patrzylam na tego przewoznika i nic tam nie (usunięte przez administratora) z kod jedzie ja jestem z malopolski

lkll
@seba

faceci osobno kobiety osobno w kilku hotelach nawet dobrze bo niema takiego (usunięte przez administratora)

@nu nu

Ja jestem z kujaw busy sa z Goliny kolo Konina tak wiec napewno z nimi bys sie nie zabral,zycze powodzenia za moment bede w drodze tak wiec wszystkiego dobrego

seba

Witam mam pytanie czy ktos jedzie do Thiermann i ma termin 21 Kwietnia? jade z Podkarpackiego . Jakie zarobiki na szparagach

tomek
@seba

Siema gosciu ja tez jestem z podkaprackiego i mam termin na 21 kwietnia , moze sie jakos dogadamy przez email :> ?

@tomek

Hej a ty jedziesz autem bo ja jeszcze nie wiem co robic. Allstar jedzie przez rzeszow tylko a ja z Krosna jestem a Ty ?

moni

Tysiac pytan mało konkretnych odpowiedzi postaram sie pomoc. Termin wyjazdu ktory juz macie to termin PROPONOWANY tak wiec czesc pojedzie w danym terminie (tel od firmy jest na dwa dni przed wyjazdem) a czesc pojedzie po terminie ale nie panikujcie tylko cierpliwie czekajcie na tel napewno sie doczekacie. Kazdy z Was w swojej okolicy napewno ma swoje firmy przewozowe wiec podajecie adres i zawoza Was na miejce Alstar wyjezdza z PL wtorek piatek w sezonie organizowane sa dodatkowe wyjazdy bo to ich firmowy przewoznik ale zadzwoncie wczesniej i dopytajcie sie czy zabiera ludzi z Waszych terenow. Po tel z firmy musicie byc w danym dniu rano( bo pozniej moga byc problemy z z rejestracja) aby sie zarejestrowac Ci ktorzy przyjada w nocy moga poczekac do rana lub nawet sie przespac w pomieszczeniu naprzeciwko biura. Rano chyba od 9ej lub 8ej rejestruja. W sezonie trzeba swoje wystac w kolejcie aby moc sie zarejestrowac. Przy rejestracji dostajecie kartke z nazwa miejsca gdzie bedziecie mieszkac i 100E zaliczki a pozniej po 100E co dwa tygodnie Zarobione pieniadze sa wyplacane w dniu kiedy wyjezdzacie.Po zalatwieniu formalnosci w biurze ktos tam Was poinformuje ktory autobus i o ktorej zawiezie Was na miejce noclegu ale napewno gdzies kolo 12ej bo trzeba poczekac na obiad ktory jest wydawany w szałasie obok biura. Kobiety na Scharringhacusen nie pracuje w polu przy zbiorze szparag tylko na hali, przy zbiorze truskawki, borowki. To ile zarobicie zalezy od Was samych bo praca jest na akord na hali akord grupowy (5 osob) w polu indywidualny. Pozdrawiam

jan

ja miałem w tamtym roku termin na 31.03 a pojechałem 5 maja goscie mi powiedzieli ze dwa tygodnie szybciej mogłem przyjechac nie patrzcie na te terminy one sie napewno spoznia zeby jaka tam pogoda była

OFERTA

oferuję transport (samochód KIA CANIVALL) do firmy THiermann na terminy od 31 marca z okolic Gostynia i Leszna (wielkopolska) Mam 6 wolnych miejsc ze wszelkimi wygodami. Bagaże w osobnej przyczepie, kontakt telefoniczny 727/340/576 o dowolnej godzinie.

Maciek

Witam wysłałem 3 tygodnie temu papiery po jakim czasie dzwonią że wysyłaja umowę czy coś takiego ?

@Maciek

Witaj Maciek nie dzwonią wogóle tylko przysyłają umowe a pózniej aby dzownią przed samym wyjazdem potwierdzić ale skoro nie masz jeszcze umowy to już nie przyjdzie raczej

km

ta umowa jest dla ciebie na miejscu podpiszesz drugą ta to fikcja

Dostalam cos w stylu umowy. Z pieczatkami,kwotami itd. Mam ja odeslac zeby zadzwonili z praca? Oni w ogole dzwonia do kazdego?

km

a czym jedziesz ? chcesz to możemy sie na priv zgadać

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG