Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

arek

To właściwie ile płacą za kilo?,w ub.sezonie u konkurencji było 0,65€.

byłem

witam dostalem papiery na wyjazd data 1.06 ale nie jade - jesli ktos chce to SPRZEDAM PAPIERY NA PEWNY WYJAZD - kontakt tobiksandi93@gmail.com w tytule wpisz thiermann niemcy - dziekuje

nu nu
@byłem

Niby jak mozesz sprzedac papiery ja tam sa twoje dane

xxxxxxxxxxxxxx
@byłem

nie sprzedasz swoich papierów nie ma takiej mozliwosci

byłem
@xxxxxxxxxxxxxx

papiery do wypełnienia są bez moich danych, tylko na zaproszeniu sa one podane ale to jest osobna kartka...

RADEK

hej wam ja jade w we wtorek samochodem jestem z podkar..termin miałem na 1 04

zocha

hey pojechał już ktoś na Motzow na hale?wiecie cos?

Serwisant

OK

Różne

nela

podajcie jeszcze raz nr tel do nich

ja nie dzwonie wcale co bedzie to bedzie wyslalem ponad miesiac temu papiery i czekam

Albert

dzwoniłem dzisiaj do biora i ku mojemu zdziwieniu ta pani pytała sie mnie kiedy mam termin wiec na 31,03 i kazała mi przyjechac na srode heh mowiła mi ze tez od poniedziałku powoli benda sciagac ludzi

wojtek
@Albert

mogl bys podac numer do biura

nu nu
@Albert

ty tez jedziesz na scharinghausen

Albert
@wojtek

ja jade do scharinghausen (usunięte przez administratora)

rafi
@Albert

jedziesz pierwszy raz? nie wiesz czasem czy ktos juz pojechał

mateusz

kazdy pojedzie tylko ze w połowie sezonu tak jak ja w tamtym roku w tym roku nawet tam sie nie pcham dziadownia

noy
@mateusz

to jak mam na 31 -o3 - to zadzwonią przed termonem czy tak jak piszesz mog a w kwietniu?

@noy

JAK BYM W TAMTYM ROKU SAM NIE ZADZWONIŁ W MAJU TO BYM WCALE NIE POJECHAŁ ONI TAM MAJA TAKI (usunięte przez administratora)ZE NAWET NIE WIEDZA KOMU UMOWE WYSYŁAJA

ada

jedzie ktoś z war.-maz. 14 kwietnia

arekte
@ada

ja mam termin na 14.04 jade z łódzi

edek

ciekawe czy kazdy kto dostał umowe pojedzie hm?co myslicie starzy wyjadacze?

gutek

A busa do thiermana mozna samemu sobie zamuwici tak obojetnie jaki busy jadom

@gutek

Wysypu jeszcze niema ale chyba coś się dziać bo pierwsza tura pojechała we wtorek

Łukasz

Hej, dostałem umowę i mam pytanie: czy mam podbijać to w urzędzie gminy tylko że bym musiał chyba iść do urzędu miasta.

zapierdol

Kto ma na 5Maja wyjazd a wogule co w paju tam sie zbiera i czy da sie zqrobici a wyslalem im dopiero list 19.03.2014 dostane sie czy zapuzino im to wyslalem piscie kto tam byl ten wie

ja mam na maj ale jeszcze nie dostałem umowy a wysłałem papiery ponad miesiąc temu myślicie że jeszcze przyjdzie czy już nie

dawid

storpin jade pierwszy raz ale mam kolego ktory tam 5raz jedzie. Ja z zachodniopom jestem

storpin

dawid z skąd jedziesz bo ja z chełma a mam jechać do motzow i jeszcze się zastanawiam czy warto? byłeś tam wcześniej bo ja wybieram sie pierwszy raz ?

bartek

Był ktoś u buschmanna w klaistow

poldus67
@bartek

konkurencja- są niewypłacalni!

@poldus67

A byles tam. Ja tam jadę w sobotę

kkk
@bartek

a co jedziesz folie wietrzyc ? co ci powiedzieli w biurze jest juz wysyp?

dawid

26 to jeszcze troche szparagu a puzniej truskawki , tez mam ten termin.

storpin

26 maj oznacza truskawkę czy co ?

bulik

ludzie tam polowa nie pojedzie pewnie wiec nie ma sie co cieszyc.Nawysyłali umow do ludzi zeby sie zabezpieczyc...

jyt
@bulik

może i masz rację-też nie mam odzewu...na 31-o3

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG