Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

kapeć

cos tu jest nie tak mowicie ze zarabialiscie poo 700-800e w trzy tygodnie i zjechaliscie do domu?hah

@kapeć

przyjechalem bardzo pozno ok 16maja dopiero bo tak pozno mnie sciagneli i szparaga sie zaczela na poczadku maja dopiero a zjechalem w czerwcu jak juz zwijali folie z pol.....

pko

nie musisz miec dowod

DARO

WITAM MOZE KTOS DOSWIADCZONY MI NAPISAC ILE TAM MOZE TAK REALNIE ZAROBIC POCZĄTKUJĄCY NIE BOJĄCY SIE PRACY MLODY CZLOWIEK??WIEM ZE TO ZALEZY OD OSOBY ALE TAK W PRZYBLIZENIU?NACZYTALEM SIE GDZIES ZE 500-800E NA MIESIAC I ZASTANAWIAM SIE CZY JECHAC BO 2 TYS TO MOGE W KRAJU ZAROBIC...PROSZE O ODPOWIEDZ ALE PRAWDZIWĄ A NIE WYMĄDRZANIE SIE I TEKSTY W STYLU NIE JEDZ,NIC NIE ZAROBISZ,Z GORY DZIEKI

poldus67
@DARO

smatejek-cienki bolek-ja nie jestem asem ale za 3 tyg. 700e-zjechałem sam

zoska

Chce przewieść kilo tabaki i duże gilzy cz da rade?????

darek112

Raczej lipa potym co przeczytałem

Serwisant

OK

Różne

Dana

na odp; Alicji na odpowiedz Alicji; 0049-427-393-20-970 najlepiej jest dzwonic o 15 -- 16 Pozdrawiam

Alicja

Może ktoś napisać nr do biura?

kamil

siema macie jakies namiary na busa z dolnego slaska najlepiej ktory zabiera spod adresu i zawozi do thiermana szaringhausen z gory dzieki

kasiek 6915

czy ktoś już pojechał na halę do Motzowa

MIGOS

PO CO WY SIE TAM PCHACIE NIE DACIE RADY TYDZIEN I POZJEZDZACIE, A TY PRACOWNIK THERM..NIE WAL SCIEMY,,

pracownik thiermanna

tam własnie un tirma,,jest przyjeb...bedziecie szybko cioc to zarobicie tam jest duzo rotacja osob,,,jednym słowem maja cie gdzies aha i nie patrzcie na te umowe to jest bobel niemiecki ..

tingerr

mam dwa wolne miejsca jestem z okolic krakowa. Jakby co to pisac tingerr@interia.pl

s matejek

smatejek
@wojtek

a czym jedziesz

@smatejek

w zeszlym roku pojechalem pierwszy raz ...przez piec tyg ciezkiej roboty odebralem na czysto na reke 870euro,ale byli tacy u mnie w grupie co w miesiac zarabiali po 2 tys euro a nawet i wiecej ale to stare hapacze co jezdza tam od kilkunastu lat....moge powiedziec ze staralem sie ze wszystkich sil i nie opierdzielalem sie...

@zbychu

A MOZNA WIEDZIEC DLACZEGO TYLKO 5 TYGODNI?SAM ZJECHAŁEŚ CZY JAK?I PRZY CZYM PRACOWAŁEŚ?

MERRELL
@zbychu

a mogę się dowiedzieć ile kg w sumie zebrałeś przez te 5 tygodni?

@MERRELL

moje srednie dniowki to od 20 euro do 50.aby zbierac duzo szparagi trzeba byc cwanym jak stare wyzeracze tzn,oni sobie wybieraja rajki,i nie zasypuja dzior po sobie.potrafia znalezc szparag nawet gdy nie wyszedl jeszcze z ziemi grzebia w ziemi jak krety i tna dlugie szparagi .ledwo im to wchodzi do skrzynki.duzo zalezy tez od pola i w jaka rajke sie trafi.slaba raja to ledwo zakryjesz dno skrzynki a stare wyjadacze wyciagaja po 2 nawet 3 skrzynki z rajki...

A DLACZEGO TYLKO 5 TYGODNI BYLES?WYRZUCILI CIE?CZY SA,?POZDRO

tru
@DARO

tak to jest jak chcesz zarobic to musisz leciec kulki to jest akord tu sie nie liczy jakosc tylko ilosc starzy hapacze to nie biegaja po polu tylko kopia jak dziki zazwyczaj po sobie zostawiaja meksyk tak to jest na szparagach ktos porobi dziury a ty musisz po nich zasypywac od tego sa grupowi zeby pilnowali jak widzisz takie cos to odrazu zglaszasz nie moze byc tak ze 50 osob zasypuje a 1 zeruje na innych

beata

MAM TERMIN NA 28.O4 NIBY NA HALE JESTEM Z JAROCINA WLKP.JADĘ PIERWSZY RAZ CZY JEDZIE MOŻE KTOŚ Z TYCH OKOLIC ... PROSZĘ PISAĆ DZIĘKUJE POZDRAWIAM

Arek

W ub.roku stawka 0,65€ obowiązywała w Warendorfie(FRÜCHTEHOF AHLBRAND),tyle tylko,że na polu był akord grupowy,to dopiero była jazda!Bułgarzy ryli rajki,jak dziki kartoflisko,po nich później ciężko było coś uciąć.

zoska

Jadę 7 kwietnia moje woj. Mazowieckie. Czy można papierosy przewozić polskie robione? Jadę pierwszy raz..

dm
@zoska

hej mam termin na 7 kwietnia a co do papierosow to zalerzy jle

xxx

1zł za kilogram to śmieszne pieniadze, przeciez w Polsce tyle płacą.

pracownik thiermanna

odrazu nie daja na maszyne potniesz 3 dni brygadzista zaobserwoje ze szybko tniesz to da cie maszyne

xcvb
@pracownik thiermanna

nie zawsze tak jest

arek
@pracownik thiermanna

trochę rozjaśniłeś mi mózgownicę,to w końcu jak płacą za ręczny zbiór,a jak za *samolot*,chodzi mi o kwoty.

poldus67
@arek

U Heńka mówią na to konie-0.35 a ręcznie 40-45c-konkurencja jest niewypłacalna i ludzie co wy za bajki piszecie!!!

Arek

Czyli wychodzi ok.1zł./kg,szparaga,a zbiera się z "samolotów",czy małymi wózkami wywozi z rajek?

@Arek

na maszynie trzeba szybko wycinac nie trzeba sie namachac z folia ale zeby to sie opłaciło musisz prawie dwa razie wiecej wycinac niz ten co recznie robi bo płaca prawie poł z tego co siłoja sie z folia ale zeby isc na maszyne trzeba dosłownie zapier..robiłem tak w tamtym roku jest duzo lzej ale reka napier..non stop

eryk

Witam dostałem umowę czy tą umowę muszę jeszcze gdzieś podbić

nunu
@eryk

ta umowę możesz spalic lub wyrzucić w biurze nowa dostaniesz do podpisania ta jest do smieci

tam nie za duzo płaco w tamtym roku 30 a jak bedzie wysyp to 25

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG