Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

Sebek to musisz czekac na kopie umowy tam dokladnom date bedziesz mniec

seba

mam pytanie jak to jest z tymi gospodarSTWAMI DALEKO SA OD SIEBIE ODDALONE?

jakub

Witam mam termin na 19.05.2014 mam 1 wolne miejsca w aucie może ktoś chętny jadę z Częstochowy pisać gg 2018244 pozdrawiam

seba

ja jade 7 kwietnia kto jeszcze jedzie w tym terminie?

@seba

ja jadę na 7 kwietnia

ja tez a skad jedziesz?

@wojtek

no właśnie ja jadę pierwszy raz i jestem trochę zielony . a ty skąd jedziesz

@konrad088@op.pl

ja tez mam jechac 1 raz jestem z wlkp.Dopiero mi powiedzą skąd jade jak zadzwonią ;]a Ty skąd?

@wojtek

ja jestem z radomia i mam czekać na telefon od nich ale juz papiery dostałem na 7 kwietnia . aI WOGULE TO NA SZPARAGI JEDZIESZ

@konrad088@op.pl

tak na szparagi do szarika

szarika TZN

scharinghausen

Maciek
@konrad088@op.pl

słuchaj jak udało ci sie zdobyc tą prace?

Maciek
@wojtek

a od jakiego pośrednika jedziesz na szparagi

@Maciek

do thiermanna bez posredników

@Maciek

kumpel mnie zgłosił i sie jakoś udało

Serwisant

OK

Różne

miastko

ja mam termin na 28.04 ale , skąd będę jechać to nie wiem.najlepiej było by mi z Leszna bo z Poznania będę miał nie daleko.ktoś ma jeszcze taki termin ??

Kto ma na 5 maja

sebek
@Ania

ja mam termin na 5 maja ale nie dostałem jeszcze umowy jestem z warmińsko-mazurskiego

tingerr

jade jutro wieczorem do scharrringhausen prywatnym autem moge zabrac dwie osoby. Jade przez bochnia krakow katowice wroclaw jestes zainteresowany dzwon 517/140/305

nela

Przed chwila dzwonili do mojego brata, ze ma przyjechac w srode. Babka mowila ze zbieraja pierwsza grupe

nu nu
@nela

A do jakiej miejscowości jedzie

nela
@nu nu

Do scharrinhausen, termin mial na 31.03

Tommy

Sezon rozpocznie się na początku kwietnia jak co roku

mkh

dzwoniłem tam przedtem i nie kogo jeszcze nie sciagaja ci co mieli folie rozkładac to sa tam

tak -jest.men.

tak

xxx

ja jade jutro ze starachowic allstarem

@xxx

dziś dzwonili do Ciebie?

@ny

tak jade jutro o 11 godz

kapeć

JA NIE MOGE LUDZIE CZEMU WY JESTESCIE TACY TĘPI...PRZECIEZ TAM ZBIERA SIE TEZ TRUSKAWKI,BOROWKI,RZEPE I INNE RZECZY!!!KAZDY MA INNY TERMIN BO KAZDY JEDZIE NA CO INNEGO!GDYBY KAZDY CHCIAL JECHAC NA TO NA CO CHCE TO W CZERWCU-SIERPNIU NIE BYLOBY KOMU ROBIC!ZASTANOWCIE SIE O CZYM WY PISZECIE

jeden z tz. tumanów
@kapeć

a ty to co płacą ci za krytykowanie i zniechęcanie ludzi,a może byś tak raz odp.coś sensownego co by nowym ludziom pomogło w pracy,bo wiesz co obojętne ile ludzi pojedzie to nikt ci pracy nie odbierze,ale jak masz tak pomagać to lepiej wcale nie pisz,(usunięte przez administratora)wszystkim nowym pracownikom życzę żeby im się udało i aby spotkali tam ludzi pomocnych (usunięte przez administratora)

zapierdol

Ja mam na5 maja co tam sie bedzie zbieralo jak kpnicowka szparaga bedzie i dzie zarobici w maju

nu nu
@zapierdol

Domnie zawsze dzwonia tak bylo przez 2 lafa w maju i powie ze zarobila wiecej niz na umowie duzo wiecej tylko ze bylam na hali

Beata

Hej. Czy ktoś dodzwonił się tam do nich ? Mam termin na 31 marca i nie wiem co mam robić :) niech ktoś poda mi nr. Próbowałam wejść na ich stronę ale wyskakuje jakieś powiadomienie . Z góry dzięki

@Beata

Ja tez mam na 31-03 i czekam....nie dzwonie

Beata
@ny

A ty pierwszy raz jedziesz ?

gonzo
@Beata

dokladnie to jestem z Rawicza w zeszlym roku tez bylem w klajnebostel.pamientam ze byl ktos z wASOSZA

mmm

jak nie pojedziecie do 10 kwietnia to puzniej szkoda tam jechac rajki benda dzie niektore porownane z ziemia pogoda jest wiec powinni sciagac na poczatku sezonu a nie w połowie ,

gonzo

smatejak ja tez man na 7 jede busem z leszna ,jestem z okolic Rawicza .pozdro:)

@gonzo

A z kąd dokładnie jesteś,ja jestem z Wąsosz,dostałem termin na 26 maja ale zmieniłem na 14 kwietnia i czekam na tel.Byłem tam juz wcześniej i jade teraz

szparagi

Ściągają już ludzi(kobiety) którzy mają na 31.03 na halę pytam bo ja tak mam ale zero jakiej kolwiek informacji z ich strony I już po malutku zastanawiam się czy zadzwonią dzień przed czy jak????

kluzik

Ja mam właśnie na 19maja to chyba jaja sobie robią????przecież to już równal bym dołki,lub folie nakrywł jechał ktoś z was już tak późno proszę o odpoowiedź

Młody

Czy może wie ktoś z was , czy można tam pracować od 17 roku życia ? Ostatnio doszły mnie takie słuchy więc chciałbym się dowiedzieć czy to prawda .

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG