Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

gość

WIE KTOŚ COŚ CZY WYWALILI JUŻ KOGOŚ ZA NIBY NIEWYDAJNOŚĆ SKORO SZPARAGA NIE MA

doctor
@gość

kreski kreskami ja tez ich mialem z szesc i nie wyrzucili,takie straszenie na pozor.jak sie nie pije ale mimo wszystko sie robi nie wyrzucą .dla poczatkujących jest napewno ciezko,ktos chce info moge udzielic bylem przezylem i jesli ktos chce zarobic polecam,oczywiscie wszystko od pogody zalezy.

nn

NO TO DZIĘKI WIEM WSZYSTKO ALE NIEKTÓRZY MAJĄ WIĘCEJ TYCH KRECH I JESZCZE SIEDZĄ

Serwisant

OK

Różne

nn

CZY KTOŚ Z WAS WIE O CO CHODZI Z TYMI CZERWONYMI KRESKAMI NA LIŚCIE KTÓRĄ WYWIESZAJĄ KAŻDEMU Z PRACOWNIKÓW

@nn

To zaczy jak 3 razy cie podkresla to jestes niewydajny i pojedziesz do domu

szparagi

Dziś się dodzwoniłam miałam termin na 31.03 a pani która z początku była nie miła powiedziała czekać a póżniej powiedziała że kiedy pojadę od kierowniczki zależy bo to ona wybiera Pierw idą stare wyjadaczki a potem ci następni czyli świeże kąski Chyba mam dość poddam się Jak już tak ludzi traktują to co tu mówić jak jest na hali Chcę zarobić ale dają niezły przykład o traktowaniu ludzi

odpuscie se ten wyjazd.. nie polecam..

gosc24

Tak prawie te same lepiej idz na pole tam jest 100 razy lepiej przerwa na obiad i konczysz o stalej porze a na hali nigdy nie wiesz kiedy skonczysz i ciezko jest wszedzie

marta

a czy na hali sa co roku te same kobiety ,czy poprostu zalezy kto przyjedzie ten idzie na hale?

gosc24

Tak to prawda dzis rozmawialem z kolega nie ma szparaga bardzo duzo ludzi zjezdza chodza caly dzien i folie witrza a dzwonia bo stan ludzi musi byc, by pola obejsc a te tlumaczki klamac musza jak chca pracowac nie polecam wyjazdu dopiero po 25 kwietnia beda szparagi i zarobki.Kontrolerzy i grupowi dbaja o swoje tylki a ludzie to tylko numery nadane przez biuro.

beti dobrze słyszałaś .

kamil

Witam . Słyszałem że tam nie ma szparaga że ten rok zapowiada się żle że ludzie którzy tam są ,są pod czerwonymi kreskami co to znaczy że zarabiają tylko na hotel sporo osób wraca do polski.Itak wogule to o co mają pretensję ci brygadziści skoro szparaga nie ma podobno mają stare pola .Ja rezygnuję!!!!!!!!!!!!Powodzenia

Kalosze dlugie kto ma termin 5 maja

gosc24

tam tez nie masz ubezpieczenia bylam swiadkiem jak kobieta zaslabla na hali po wielu dniach dlugiej pracy od rana do poznego wieczora to grupowe nie chcialy zadzwonic po karetke bo to duzo pieniedzy kosztuje firme .Dopiero po interwencji innych zawieziona ja samochodem prywatnie kobieta spedzila 3 dni w szitalu a dalsze leczenie kontynuowala w Polsce i tak dbaja o pracownikow

waldi

DO Mateusz cierpliwie poczekaj zadzwonią do ciebie tak jak pisałem ludzie którzy tam są nie mają szparaga i nie zarabiają zadzwoń do nich w przyszłym tygodniu jak się nie odezwa sami, a jeśli chodzi o tą umowę to spokojnie możesz sobie tyłek podetrzeć tyle jest warta na miejscu dostaniesz drugą a jeżeli chodzi o to ile dostaniesz na ręke to zależy od ciebie to jest praca na akort a nie godzinówka!!!!

waldi

-A propo piszesz że chorzy są wysyłani do domu a jak jest u nas pracodawca ci powie wybieraj albo chorujesz albo pracujesz na twoje miejsce jest 10 u siebie jesteś traktowany jak śmieć!!!!!!!!!!!!

waldi

A gdzie nie ma wyzysku wszędzie jest jest w Polsce jest w Niemczech mniej lub bardziej szara żeczywistość !!!Nie ma co się łudzić że w niemczech dorobisz się a już napewno na takich pracach sezonowych ,owszem coś tam przywieziesz ale szłu nie ma .Ale mimo to wolę wyjechać do niemczech w pole niż pracować wPolsce za 1200zł 10 godzin dziennie.

Matixd

Witam, mam papiery na 26 maja, to sa juz truskawki ? :) i jakim listem najlepiej odeslac papiery poleconym ? i jeszcze male pytanko jedno jaka jest stawka za kg truskawek ? :)

Obsolete

Witam!!! Mam pytanie do starej wiary ktora jezdzi do Thiermanna, a mianowicie jak prawidłowo wypełnic kwity które przysyłają... Jestem świeżak i jadę pierwszy raz i wolałybm żeby wszystko było dopięte na TIP - TOP...

mateusz

Witam! Dostałem termin na 14.04.2014 tylko że jeszcze do mnie nikt nie zadzwonił. Co o tym myślicie? I tak samo - na umowie mam 871 euro - czy to jest to, co dostanę, czy będzie tego jeszcze mniej? Pozdrawiam i proszę o odpowiedź :-)

@mateusz

Ta cała umowa to tylko fikcja, pracujesz na czarno, nie masz ubezpieczenia, wiem bo gadalem z chlopakami z "hotelu" i grupowym. Ja tez bylem taki chetny zeby tam jechac, ale za darmo foli nie bede przewracac i sie zrywac jak nie ma szparaga, kto mi pomoze jak nie wstane z lozka? Jak jest wysyp zarobisz pewnie, ja go nie doswiadczylem. Cale ta robota to troche loteria, zlezy jaka masz rajke itd.. Trzeba sie przejechac zeby uwierzyc.. i to ciezka praca.. jesli chodzi o pole przynajmniej. 800.. cos tam brutto nie jest wcale gwarantowane.

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042