Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

Maja

Witam, proszę o informację jak wygląda praca na zmywaku.? Czy ktoś wie jakie jest wynagrodzenie za godzinę? Jakie warunki ,atmosfera a przede wszystkim jacy ludzie tam pracują?

@Maja

W tej firmie nie ma zmywaka

GRA
@ja

Witam Ale jest myjka. głównie się myje kisty na szparag.

@GRA

Pytała o zmywak a nie o myjke W sumie to zmywak jest na kuchni

MAJA
@ja

Tak właśnie dokładnie o to mi chodziło. Proszę o jakąś informację.

@MAJA

jakie tam jest wynagrodzenie nie wiem a ludzie ktorzy tam pracuja sa ok

LittleLucky

Hej. Dziś dzwoniłam i rozmawiałam z Panią z biura i powiedziała mi że ekipę na szparagi będą zbierać około 10kwietnia.Moze ktoś wie coś więcej?

Na kiedy

Waldi

A kto tak ładnie do mnie pisze

Serwisant

OK

Różne

Hehe niepije dużo -pocięte wiaderko. Narka

Waldi

Dzięki ale niewiem czy oni mają fejsa założonego. A tak poza tym gotowi jesteście do wycinania,a kosy poklepane na wysyp,hehe drobnych w kieszeni. Nara wam

Mazury

Waldus nie pij tyle

nel

Sezon udany u Henia kasa tez , zreszta jak zawsze. Tylko przykre jest to co przeczytałam kilkanaście postow wczesniej a mianowicie na temat Karoliny. Co wy za bzdury wypisujecie złosliwe baby. Karolina jest w porzadku jako kolezanka i grupowa. Zawsze mozna na niej polegac poniewaz w potrzebie pomoze bez zbednych pytan. Jest bardzo miła i sympatyczna. A te osoby ktore pisały ze niby cos tam wyprawia na Szariku niech stukną głową w sciane a wtedy moze dotrze do nich ze piszac zmysloną nieprawdę mieszaja jej w małżenstwie. Karola jestes moja ulubioną grupową no i Marzenka oczywiście tez :) Pozdrowionka

szparag
@nel

popieram w 100%, jeszcze tylko Renia mogła by wrócić zamiast Baśki i byłoby super

majka

Bylam na skrobaku Masakra ! Praca ponad siły.kobiety kapaly jak muchy a GRUPOWA MARZENA to jeszcze jak by mogla to by dobila.co za wredna baba! Zero pomocy Baska ta nowa grupowa ok.ale ona z innego dzialu przeszla to nie wie jak to jest tyle godzin skrobac a ta Marzena i Karolina same kiedyś tak ciezko pracowały a teraz zero tolerancji pomocy! Przez nie pół hali kobiet zjechalo.nie polecam tej pracy !!!!

sona
@majka

Chyba pomyliłaś Marzenę z Baśką w swojej opini....

Waldi

Elo szparagowej,mam pytanko czy któryś zna pawła lub Jarka szafę grupowych i może macie do nich numer telefonu . Będę wdzięczny-a pisał Waldek. Dzięki z góry

Mazury
@Waldi

Waldek szacun dla ciebie sproboj na facebooka ich znalesc??

znajdziesz ich na fb,Szafraniak

Marecki

Ktoś jedzie na Bine do mirka Jak tam sytuacja na realu

Arek
@Marecki

Jakiego mirka

Daniel
@Marecki

Cały Real będzie w tym roku już w koniach

Mariusz
@Daniel

A skąd wiesz ze będzie?

Marecki

Ludzie nie jest zle jak sa checi Mozna zrobić :-) M

Sichanko

Witam ma ktoś termin na 16 kwietnia ? Mam pytanko czy Polacy mieszkają osobno czy razem z Rumunami. I czy była by możliwość mieszkania z dziewczyną w jednym pokoju. Pozdrawiam

moneta
@Sichanko

dzwonili do ciebie że masz na 16 -go ? czy miałeś tak w papierach?

Sasu
@Sichanko

Kobiety mieszkają osobno na kirchdorf ie a mężczyźni na innym hotelu

@moneta

Nie mam w papierach. Ale rozmawiałem z Kobieta z biura i mówiła, że może sie data zmienić. Pozdrawiam

@Sasu

A te hotele o ile są od siebie oddalone ? Bo troszke dziwnie by bylo nie spotkac sie ze swoją dziewczyna gdy pracuje sie w tej samej firmie :>

Sasu

Czy macie jakąś informację na temat tegorocznego sezonu .Kiedy się rozpocznie bo ja miałem termin na 26 marca i jeszcze nie dzwonili z biura. Pozdrawiam.

Jakos teraz dziwnie się tu czyta posty trudno sie odnależć kiedyś było lepiej. Kazdy wpis był umieszczany na bieżąco po kolei ech

Dawid

Witam Sezon szparagowy w tym roku bedzie po swietach Ma ktos jakies informacje???pozdro

Wacek
@Dawid

Dzwonili wczoraj domnie mam byc we wtorek

Zbyszek
@Dawid

Na razie jest zimno nic nie urosnie

Nnnnn1986

Hej ????zapisalam sie na borowke na lipiec, jade pierwszy raz. Kiedy przysylaja dokumenty? I ile w zeszlym roku placili na borowce?

aragorn
@Nnnnn1986

długi temat, jak byl poczatek danej odmiany wiecej a jak wysyp to mniej, a koncowka mniej w najgorszym razie euro do poludnia rwiesz borowke co wysyp jest a po poludniu co odmianazaczyna to i placi ponad 1,5euro

aragorn
@Nnnnn1986

co do papierow to telefonicznie zglaszac po telefonie za okolo tydzien papiery sa

LittleLucky

Hej ludzie, jedzie ktoś w kwietniu na szparagi do scharringhaussen? Jadę pierwszy raz i nie wiem czego się spodziewać :) ktoś coś opowie?

@LittleLucky

poczytaj to się dowiesz. szparag nie jest łatwym zajeciem.

@sss

Czytałam trochę i szczerze nic ciekawego nikt tu jeszcze nie napisał, chodzi mi o to jak wygląda ta praca mniej więcej ile można zarobić, po ile godzin się pracuje, czy są jakieś dni wolne? Jacy ludzie, atmosfera? No takie rzeczy ogólne. Z góry dziękuję za jakieś informację, nie ukrywam że trochę się stresuję bo to mój pierwszy taki wyjazd i jednak chciałbym coś tam wiedzieć :)

@LittleLucky

jak jedziesz pierwszy raz to pewnie na cięcie trafiz bo na hale to ciężko. robi się od rana do nocy po 14 16 godzin rzadko po 12 nie ma dni wolnych ciągle praca. atmosfera taka że wielu fałszywych ludzi jak wszędzie musiszisz uwazac.

nic
@LittleLucky

Praca jak praca - nie ciężka ale męcząca. Długo się stoi ale są zmiany na maszynie i małe przerwy. jeśli chodzi o hale co do pola niestety nic nie mogę napisać. Dni wolnych nie ma, jedynie piątki sa krótsze na pójście na zakupy. Czasami jest roboty ful a czasami robisz żeby parę groszy Ci wskoczyło. Wszystko zależy od osób w grupie i od tego czy jesteś kumata i chce Ci się pracować reszta pójdzie

@sss

Jak rozmawiałam z biurem i mówiłam że chce być na hali to babka powiedziała że u nich Panie pracują tylko na hali, więc jest możliwość żeby zrobiły mnie w jajo i wcisnely na pole? Jeszcze nie dostałam odpowiedzi na odeslane do nich papiery, ile to może potrwac? Mam urlop bezpłatny na 2msc i mam nadzieję że zdążę pojechac i wrocic. Bardzo Wam dziękuję za informacje:)

wewer
@LittleLucky

Kobiety na polu też pracują... czy się wyrobisz nie mam pojęcia, jak się ma przyjechać to dzwonią że na tego i tego się ma człowiek wstawić

@wewer

Nie wciskaj kitu. Kobiety pracują też w polu. przy truskawkach borówce oraz kopią szparag.

@fanatyk

Nie wciskamy kitu tylko mówię co mi powiedziała kobieta z którą rozmawiałam, czytaj ze zrozumieniem proszę. Będę z nią jeszcze rozmawiać na pewno więc dopytam się konkretniej.

@LittleLucky

Naprawde nie wierz w to co mówią w biurze. PPowie ci że hala a pojedziesz w pole i tylko szkoda jazdy.

wojtas
@LittleLucky

czeemu zniechecacie od razu dziewczyne jak prawdziw e polaczki?niech jedzie ,sprobuje,nikt jej tam za to nie pobije,sam sie wahalem przed pierwszym razem a w tym roku jade 5 raz.Ost.razem przez jakies 50 dni prawie 12k zarobilem wiec nie narzekam>Pozdro jedz i sprobuj ;)

@wojtas

Czy wiesz jak wygląda praca na polu przy szparagach? Możesz mi coś napisać? To całkiem niezłe pieniądze zrobiłeś przez taki krótki okres,w Polsce to nierealne. No pojadę, zobaczymy, może nie będzie tak źle :)

@LittleLucky

słuchaj ten kto gada ze zarobił tyle przez 50 dni na szparagu to nieżle go ciał a dla pierwszaka to nierealne.

Asdfghjiygf
@fanatyk

Pisze ze zarobil 12 tysiecy za 50 dni Ale po odjeciu socjalu i zaliczek czy wszystkiego 12 bo to duza roznica

@Asdfghjiygf

Pracuje w innej małej firmie praca średnio do godz 13-tej i takie zarobki to standard.

@Piter

Ja zarobiłem 30tys.zł w 58 dni na czysto,jako swiezak jak trafisz na dobre pola mozesz wyciagnac od 70 do 100 euro przy wysypie dziennie i tacy jak ty tez sa potrzebni nazywamy ich hodowcami,dzieki wam zarabiaja tez hapacze i kazdy jest zadowolony :P

@baktus

Witam napisales jak trafisz dobre pola ??? A mozna cos wiecej ktore grupy maja dobre pola ??? Albo grupowi

@Adam

Najlepsze pola sa na bruchausen vilsen pozdro

@Artek

Dla mnie bruchawsen vilsen to najgorszy sezon z pobytów u henka za 60 dni zarobiłem 11 tys.zl ale byłem tam z 7 lat temu.A kto tam jest grupowym?Jarek Szafa i Malik?czy Malik jest na Klajne?

@baktus

Jak tam bylem to byl chyba daleki

Mordo ogladales ten film a youtube.pl Spargel 12 wohen tam wszystko jest

@baktus

pomyliłeś chyba posty ,bo hodowcami to my nazywamy Rumunów ,właśnie dzięki nim zarabiam lekko stówke do godz 13. latam na spargelspinne i 15 kist w 7 godzin przy stawce 45cent . są dni tłustsze i chudsze .

Byla
@fanatyk

Może na Motzow kopia ale na szariku kobiety nie kopią szparagi

@Piter

Jak pomyliłem posty?dla mnie hodowcy to swieżaki polacy i rumuni.Znam takich rumunów których równiez mozna nazwac hapaczami,dodatkowo maja jedna zalete nie wbili by ci noża w plecy gdy okaże sie ze na liscie masz troche wiecej a niestety niektórzy Polacy by ci zaj.... bali nóz w żebra za 5 centów

@baktus

za piątaka dziadu to ty byś wypruł flaki

@Piter

kozak w necie pizd...a w świecie,goń sie damski Bokserze

edek

ciekawe ile w tym roku będzie socjal wynosił w zeszłym roku początek kwietnia za szparag zapłacił poniżej 30 cent niestety ale to prawda cena to zawsze wielka niewiadoma jak dużo ukopane to płaci mniej tyle szparaga co było w zeszłym roku to można już zapomnieć aby szparag folie przebijał i cioło się po 15 kist z rajki nawet potrafił inaczej zapłacić za pojedynćzą karpe inaczej za podwójną minus tej firmy to jedne rękawiczki na sezon a reszte kupywać samemu obiady jak sie biją o dokładki to wiadomo minusem brak wody butelkowanej na polu tylko kranówka za dużo osób miejscami na pokoju chodziarz ja dwa razy miałem 2 osobowe dziś pewno dostawili tam dodatkowe łóżka praca na polu przy szparadze dlatych którzy chcą schudnąć chapacze przesuwają dziurki na pasku co tydzień niestety nawet romania już ucieka polaków też już dosłownie garstka trzeba jechać samemu i się przekonać każdy rok jest inny kobiety na szparagu tylko na chali pracują brak premi za każdy przepracowany tam dzień jak jest szparag to każdy go ukopie wiadomo staży dużo a i młodzi ukopią gożej jak zimno i leje na folie za 100 eu dziennie ja bym nie pojechał

krzysiek
@edek

prosze nie pisz takih bzdur o tej firie, ja bylem i nie narzekam,jak komus sie nie chce pracowac to niech nie jedzie

krzysiek N.
@krzysiek

nie zgadzam sie z nie ktorymi odpowiedzami.pozdro.dla zespolu firmy.dla justyny i gosi oraz reszty zarzadu

jacek
@edek

edek nie kłam :) szparag kosztował około 50 eurocentów !!! Wiem bo mój brat był.Weź sobie kup słownik ortograficzny dziadu spleśniały.

@jacek

kłamie, i na pewno ma na imię Zygmunt a nie edek .

Jurek

Bylem tam w tamtym roku Polakow jest malutko Pelno Rumonow Jak ktos ma robote w polsce to szkoda jechac

edek

Plusem teraz poczekalnia jak się przyjedzie jest teraz ciepło,ciepła herbata na polu jak zimno dojazd na pole darmowy kasa zawsze się zgadza i bagaż wspomnień z pobytu jeśli już ktoś jedzie to trza być chociaż 2 miechy ,chociaż zjechać można w każdej chwili ale zachęcam być dłużej bo czasem jak zimno to kicha ale póżniej sie nadrobi wiadomo akord przez kilkanaście lat szło by książke napisać .

@edek

Ktory grupowy ma najlepsze pola Adam?????

Wiefzacy
@Piotr

Wiesiek na martwellu ma najlepsze

@Wiefzacy

Daleki ma dobre . Spiny W tamtym roku wychodzili tam po 150 euro

@Adam

adam skad masz tak dobre info :P

@baktus

A no wiem. Chcecie dobrze zarobic to tylko do Dalekiego Bo gdzie indziej moze byc (usunięte przez administratora)

@baktus

I malo to powiem ci ze ty tez dobze wiesz otym

Wiem że jesli komuś nie przeszkadza packa,lepiej zarobi u Adama Mlika,Adamie :D

co ty pipeprzysz? Wiesiek Kaczmarczyk nie żyje? chyba ihujałeś

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG