Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

aga

Czesc wam. Jedzie ktos moze z zachodniopomorskiego mam termin na 14go lipca.

A czy jest ktoś z początku czerwca komu nie udało się jeszcze pojęchać ? bo coś cienko to widzę prawie miesiąc po terminie.

Aloizy19

Polak jak ci w innym kraju nie przeszkadza to juz ci pomaga

ulcia

witam :)mam termin na 07.07.czy nadal busy jeżdżą z leszna?i czy po przyjeździe dają w biurze zaliczke?3 lata temu tak było,czy to się nie zminiło?

Maria
@ulcia

Hej. Ja też mam na 7.07.Busy jezdza z Leszna ze stacji pks.Pojade tym busem wiec moze sie spotkamy.

Serwisant

OK

Różne

podlasie

mam termin na 14.07 może ktoś jedzie z podlasia bo jakę sama ???? No i pierwszy raz do tego pracodawcy i mam małe obawy co do warunków ale liczę że nie będzie tak źle nastawienie >

Rudy

Na grupowych w zeszy wybieraiom niemcy przewaznie polaka bo tylko polak potrafi ganiac jak psa innego polaka zeby sie podlizac do szefa.Turek sie z Turkiem czyma razem rusek z ruskiem tez Cygan z Cyganem tez,a Polak na zachodzie? szybciej ci zaszkodzi niz pomoze

aga

Hej Fafik ja tez mam termin na 14go.Z kad jestes?

1234lena

Witam, mam termin wyjazdu do tej firmy na 07.07, jedzie ktoś również z okolic Szczytna bądź Olsztyna?

Basia
@1234lena

Też mam termin na 07.07.14 (jeszcze nie potwierdzony telefonicznie). Jestem z okolic Kętrzyna. Jadę pierwszy raz. Jak planujesz dojechać na miejsce?

kumpel

to nie jest tak ze zadwonisz a moze akurat beda potrzebowac. musisz najpierw dokumenty wypelnic a po odeslaniu czekac na kopie umowy z wyznaczonym terminie takie sprawy to sie zalatwia przed sezonem co ja wiem to w kolejce czekaja ludzie co mieli termin z maja

lodziaki

ludzie ,pytacie wciaz o to jak jest u tiermanna.otoz przygotujcie sie na prace ponad sily ,ból,pot i łzy.tam sie nie chodzi tylko biega .praca od switu do wieczora -codziennie.po pracy rozmowy o pracy i dniowkach.i tak na okraglo az do tej wspanialej chwili gdy odbieracie kase.to jedyny mily moment u tiermanna.tylko pieniadze ktore mozna przywiesc sa dobre .reszta koszmar.czy warto jechac kazdy przekona sie osobiscie gdy bedzie wracal

onaaa

Jedzie ktoś z Wielkopolski na borowke i ma termin poczatek lipca? gg 50978595

nik
@onaaa

Witam .Jestem z Wielkopolski z okolic Konina przybliżony termin wyjazdu 7.07 ,a Ty skąd tak dokładnie jesteś ?

FAFIK

JEST TAM TAKI PALANT POLAK W TEJ WIOSCE UHTE CO SPIOM POLACY KOLO HANOWERU,PILNUJE LUDZI NA POLU NA SPARAGACH ZEBY SZYBKO PRACOWALI,ZOBACZYL ZE LEPIEJ OD NIEGO GADAM PO NIEMIECKU TO ZACZOL MI ROBIC NAZLOSC NA POLU ZEBY MI SIE ODEHCIALO PRACOWAC.TERAZ PRACUJE JAKO OPIEKUN JUZ DRUGI MIESIAC 30 KM OD HAMBURGA MAM 1150 EURO NA REKE ZA JEDZENIE SPANIE I DOIAZD DO DOMU NIC NIE PLACE,DO TEGO JESTEM UBESPIECZONY,JESZCZE MIESIAC I JADE DO DOMU NA MIESIAC I SPOWROTEM WRACAM NA 3 MIESIACE.nIEBEDZIE MNIE JAKIS WIESNIAK SCIGAL NA POLU KYURY MYSLI ZE ZLAPAL PANA BOGA ZA NOGI.sOM INNE CIEKAWSZE PRACE DLA POLAKUW TYLKO CZEBA SIE POSTARAC.

ppp
@FAFIK

kolejny buntownik Ty tam tam masz szparagi wycinac a niegadac z niemcami jezeli sadzisz ze bedziesz sie lepiej nadawal na grupowego to tam w biurze sa takie druki do wypelnienia

@ppp

Nie jestem zadnym buntownikiem,tylko jak przyjezdzal niemiec na pole i zkazdym pokolei rozmawial pytal sie mnie jak sie pracuje to dlaczego mialem z nim nie rozmawiac po niemiecku?po to sie uczylem j.Niemieckiego zeby w Niemczech rozmawiac po niemiecku a nie na migi,a jak bym zle pracowal to by mi nie wychodzila dniuwka 80 euro na dzien,a tyle mniej wiecej mi wychodzilo za dzien pracy w polu

bolek
@FAFIK

tam jest taka zasada nawet jak umiesz jezyk to sie nie przyznajesz do tego tam sie nie wchodzi w dyskusje z kontrolnymi jezeli Starzy wyjadzacze wiedza dobrze na hofie ze lepiej jest czasem udadac glupa

marta
@FAFIK

hej ja jade 14lipca i powiem szczerze boje sie bede tam pierwszy raz zdana tylko na siebie:)

Zycze ci Marta powodzenia

@marta

Sprubuj Marta tutaj na tej stronie napisac do ludzi z jakiej miejscowosci jestes,moze akurat ktos z twoich okolic tez bedzie jechal,wtedy niebedziesz sie czula samotna zawsze bedzie razniej

1234lena
@FAFIK

rozumiem Cię, jestem w tej samej sytuacji, jade sama nikogo znajomego:/

Rudy
@marta

Marta ludzie w Oswiecimiu wyczymali 6 l i przezyli prace i dalej zyiom,a ty 2 miesiace u Thiermanna nie wyczymasz?

justyna

też mam termin na 14 jestem ze stargardu moj e-mail bazanka@op.pl

rafalmcc
@FAFIK

hehe to masz szczescie ze jedziesz w ten termin ja wrocilem dopiero 2 tyg bylem i przymusowy zjazd nie potrafie obliczyc ile osob ale ponad 100 wyzysk 4,50 e na 1h jak byly prace dorywcze zbieranie kamieni pielenie a na szparadze nie zarobilo sie bo jej nie bylo koniec sezonu w motzow , także zarobisz sobie teraz pozdrawiam ;)

aga

Witam ja mam termin na 14 lipca jedzie ktos z zachodniopomorskiego.Moje gg 50018726

rufuss40

Witam wszystkich.Bylem tam na sparagach 2 lata temu.Kobiety na hali przy sortowaniu spargeli zmarzniete do kosci pracuja od 5 rano do 2 rano,3 godziny na wszystko razem ze spaniem i znowu do roboty.a na papierosa biegnom maja takie ruchy jak na tych filmach niemych co tak szybko biegali,dwa machy papierosza na szybko i znowu do roboty.Szczeze powiem szkoda mi tych kobiet,swoiej zony bym tam nigdy nie wyslal.Pozdrawiam

Kat Kat

Cześć . Mam pytanie , jak wyglądają zarobki? Sysytem akordowy czy godzinówka? Stare wygi są na pakowalni i czy nowi pracownicy mają szansę się dostać tam ?

Maria

Wie ktoś czy borówka sie już zaczeła.

kl

Co ty pieprzysz ze da sie zarobic w tym roku to jest masakra wszystko gnije na polu szczegulnie truskawka co roku jest coraz gorzej kto chce niech jedzie to sie sam przekona pozdrawiam

kolobrzetg

jestem tu od poczatku czerwca ale piszecie bzdury az czytac sie nie chce warunki sa ok normalny pokoj lodowkaa czajnik gdzie nie gdzie pralki w pokoju szparag sie konczy na hali 1 tasma chodzi borowka sie zaczyna juz czesc osob jest na borowce jak ktos chce pracowac to zarobi i tyle zle nie jest obiady smaczne

nu nu
@kolobrzetg

Ciekawe co piszesz pralki w pokoju czajnik ciekawe gdzie ty jestes w jakiej miejscowosci bo ja od 3 lat tam jezdze i czajnika nie bylo w pokoju oczywiscie trzeba sobie go przywiesc z pk

popo

boja sie ze wygryziesz ich miejsce

anla
@popo

To taka zabawa w suki ktora wielsza bedzie Zu

a ja jestem z okolic hardcore'u. Ktoś coś?

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG