Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

luxer

poda ktos numer na jaki trzeba dzwonic ???

luxer

Mam termin na 7.07 i jak do tej pory zadnych informacji.Dzwonili do kogos juz z tym terminem ????

danakrk

czy jedzie ktos do thiermana na ten piatek z małopolskiego

nik
@danakrk

hej! dzwonili do Ciebie ?,że jedziesz .Ja mam na 7.07 i cisza

@nik

dzisiaj o 11 dzwonili na piatek mam byc w firmie ze mna jedzie 17 osob z małopolski zadzwon sobie do nich jak ci zalezy

TenTyp

Witam! posiada może ktoś nr na zbiory (jesień) na cokolwiek? mogą być jablka borówka itp. niedawno ze szparagow worcilem i mam zamiar jechac na kolejne zbiory.

Serwisant

OK

Różne

maja

Bo tak jest olewajom a roboty nie ma za duzo ja z maja a juz wrucilam a kto nie dzwoni to nie pojedzie bo oni losowo biorom i dzwoniom wie kto ma z marca to niech dzwoni a najlepiej dzwonic miedzy 12 a 15

Juzek

Jak tam byłem u Thiermanna w biurze i telefony dzwoniły chyba z Polski w sprawie pracy to ta dziewczyna co tam siedzi przy tym telefonie jak słyszała ze dzwoni telefon za telefonem to nawet nie chciało jej się odbierać,tak olewają pracowników

BASIA z KUJ- POM

JA Z KUJ-POM MAM TERMIN NA 07.07 CZY JEST KTOŚ Z OKLIC O PODOBNYM TERMINIE.?DODAM , ŻE TO MÓJ PIERWSZY WYJAZD W TO MIEJSCE .

basia kuj.pom

ja mam na 07.07 czy jest ktoś z okolic z podobnym terminem .?dodam , że to mój pierwszy wyjazd w to miejsce

kar

Jeśli ludzie jadą teraz dopiero z marca to ci z lipca mogą sobie pomarzyć o wyjeździe...

Grzegorz

Witam czy jedzie ktoś w dniu 14 lipca z okolic Trójmiasta,i czy dostaliście już telefon z Niemiec?

danakrk

mialam termin na 31 marca nie pojechalam zadzwonilam dzisiaj powiedziano mi ze jade w pierwszej kolejnosci czyli za tydzien na borowke jestem z okolic krakowa i jade allstarem jade pierwszy raz do tej firmy na szparadze był moj maz z synem wcale nie jest tak zle jak niektorzy pisza pozdrawiam

m,,

tam tylko dzwonia o prace

lukarz

trzeba czekac borowka nieszcze nie dojrzala. ruszy sezon to beda dzwonic teraz to jest chwilowy przestoj szparag sie skonczyl truskawki tez niewiele zostalo

Man Is Obsolete

Skoro nie potrzebują ludzi to czemu odsyłają zawiadomienie o przyjezdzie listem poleconym??? Dodzwoniłem sie tam koło 2 tygodni temu i powiedziała mi jedna Pani że trzeba dzwonic kiedy będzie sie blisko swojej daty wyjazdu... A skoro nie potrzebuja ludzi to w ogóle po (usunięte przez administratora) ten cały bełkot z ta wielka u nich robotą??? Szparagi i borówki sa nie tylko u Thiermanna. Pomału dochodze do wniosku że ta cała firma (usunięte przez administratora) jest warta...

kar

Ja miałam termin na 30 czerwca i telefonu do dzisiaj nie było...a jak dzwonilam to pani powiedziała ze borowek nie ma

Man Is Obsolete

A może ktos doradzi jak, w jakiej porze najlepiej tam jest dzwonic w celu potwierdzenia przyjazdu??? Dzwonię juz od kilku dni i nic tylko słucham melodyjek w słuchawce i straciłem juz na tel ponad 150 zł...???

kujo
@Man Is Obsolete

jak nie odbieraja tzn ze nie potrzebuja ludzi

bya pracownica
@kujo

w poniedziałki i .środy i oczywiście soboty i niedziele nie

była pracownica
@kujo

o przepraszam środy i piątki nie bo jest rejestracja pracowników soboty i niedziele nie bo wolne

kasika915
@bya pracownica

ja jadę w czwartek, jestem pośród tych 17 osób :P

panntera
@bya pracownica

Czym jedziesz?

dzasta
@panntera

jestem w trakcie załatwiana busa i poszukuję soby bo jadę pierwszy raz

dzasta
@panntera

szukam przewoźnika bo jadę pierwszy raz

Man Is Obsolete

Jedzie ktoś z Radomia lub Mazowieckiego na termin 7.07 ???

juzek

To prawda u Thermanna placa 4,75e na godzine i wiecej ci nieda

TOMEK

NIE WIERZE W 4.5 EURO NA GODZINE.BYLEM W TYM ROKU NA SZPARAGACH NA POCZATKU SEZONU,CZASEM SZLEM NA GODZINOWKE(NP.WYKOPYWAC KANALIKI BY WODA Z RAJEK ODPLYWALA PO SOLIDNYCH ULEWACH)I PLACILI ZA GODZINE 6.25 ZAWCZE!!!.OD NIOKOGO ROWNIEZ NIE SLYSZALEM O TEK NISKIEJ STAWCE A ROAZMAWIALEM Z LUDZMI KTORZY OD LAT TAM JEZDZA.COŚ ŚCIEMNIASZ.POZA TYM NAJMNIEJSZA STAWKA ZA GODZ W NIEMCZECH TO WLASNIE 6.25 EURO,MNIEJ NIE MOGA PLACIC !!!

mmm
@TOMEK

co ty gadzasz bylem w zeszlym roku to godzinowka wynosila 4.75 euro mioze w tym roku zmienili

nu nu
@TOMEK

Co ty bredzisz od 3 lat jak jezdze jest 4 .75 nigdy nie bylo 6 euro wiec nie sciemniaj

kali
@TOMEK

Wróciłem 9 czerwca byłem 2 miechy i powiem ci że stawka za godz 4,50 e a w tamtym roku było 4,25 a nie jak tu piszą 4,75 czy jakieś 6.00 e

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG