Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

lubuskie

Dzwonili do Ciebie Marek?hm kiedy jesli mozna wiedziec?hm i na kiedy miales termin w papierach?

marian12

Mam termin na 9 marca i nie jestem pewien czy na folie czy na podcinanie Borówki bo na szparagi jeszcze za wczesnie .

marek1972

WITAM JADE W SRODE4 MARCA DO TIRMANA DO NIEMIEC WYJEZDRZAM Z NOWEJ SOLI JEZELI JEST KTOS CHETNY Z TYCH OKOLIC ZIELONA GORA TO MOGE ZABRAC SAMOCHOD OSOBOWY

Peter

Witam,ja chcę jechać tam z żoną na truskawki ile tam można zarobić.Już nie raz zbierałem truskawki i mówią że jestem kombajn.Ile płacą za skrzynkę,ile godzin się pracuje i czy skrzynki zwozicie czy nosicie .Może ktoś jedzie z woj Lubuskiego .Mój e-mail ali545@wp.pl tel 721339350

Serwisant

OK

Różne

Tak jezdza osoby w tym wieku jak tylko ma sie sile i zdrowie to mozna jechac

grzegorz
@:)

Ogolnie pracuja tam ludzie w roznym wieku,nawe starsi

Ala

Witam, mam pytanie do osób które pracowały przez tą firmę. Czy osoby w wieku 50 lat również są brane pod uwagę? Czy poszukują raczej młodych ludzi? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat... Z góry dziękuję za odpowiedź.

A od ktorej do ktorej średnio sie tam pracuje?

bella
@Ania

Witam.Jeżeli chodzi o pracę w polu to wygląda to tak jak się mieszka na Leninie to pracę zaczyna się o 6 do 18 w tym jedna godz przerwy. Jeżeli mieszka się na miejscu to też pracę zaczyna się o 6 ale pracuje się do godz 19 i w tym dwie godz przerwy jest, a praca na hali to różnie zaczyna się i od 5 rano i od 6 i czasem od 7 w zależnosci ile jest pracy Też jest godzina przerwy na obiad potem są pietnastki i pracuje się tak długo jak jest potrzeba. Myślę że dziewczyny z hali lepiej by ci opisały bo jak krótko pracowałam na hali to nie jest praca dla mnie.Pozdrawiam

pojawiam sie i znikam

Tam jest praca 7 dni w tygodniu ciezko wytrzymac ,duzo osob po miesiacu zjezdza do domu jak pada tez trzeba robic

don

Witam Skoro umowa o prace to jak wygląda roczne odliczenie z podatków sporo pobierają?z góry dziękuje komus za odpowiedż

@don

raczej nikt się nie rozlicza bo ta umowa to taki pic na wodę.Sory za słownictwo ale nie rozliczysz się z tą umową

/ona/

A Ty Gosia wybierasz się w tym roku?:) i jeśli tak to kiedy?:)

@/ona/

no oczywiście że się wybieram a termin mam na 6 kwietnia

@gosia

Szkoda, że nie na maj. Jadę tam pierwszy raz sama, też alstarem i fajnie byłoby gdyby jechał ktoś jeszcze w tym samym terminie ;)

@/ona/

haha nie bój się ja pierwszy rok też jechałam sama a to że mam na kwietnia to nie znaczy że w tym terminie pojadę przez ostatnie dwa lata miałam na kwietnia a pojechałam w maju.Jeżeli przydzielą cię na pole to napewno się spotkamy .A powiedz mi skąd będziesz jechała bo ja jeżdzę z PUŁAW .jezeli masz jakieś pytania to pytaj .A czy mogę wiedzieć jak masz na imię?

@gosia

Ja pojadę jak coś z Rzeszowa ;)a co do pytań, mam ich mnóstwo. Obawy są bo to będzie moja pierwsza praca sezonowa i jadę zielona, nie wiem co gdzie, kiedy itd, nie wiem czy się ogarnę tam na miejscu. Do leniwych nie należę ale wyczytałam tutaj na forum, że są jakieś normy, kreski? to prawda? Zadowolona jesteś z zarobków? A na imię mam Jadzia, zostawiam Ci e-maila ( aniolek0991@onet.pl ) gdybyś miała czas i chęci to się odezwij, żeby mi pojaśnić parę spraw ;)

ola

Czy są jakieś busy które wożą do Tchiermanna.Podobno z Leszna można jechać ale ja mam bardzo daleko do tego miasta.A czym wy tam jeżdzicie,jeśli możecie podac mi namiary na jakieś firmy przewozowe co tam jeżdzą będę wdzięczna.

@ola

witaj ola .tak są busy ale zależy skąd jesteś .Ja jeżdzę alstarem a jestem z woj lubelskiego

ola
@gosia

Ja jestem z woj.łódzkiego ale może być też śląskie bo do Częstochowy mam blisko to mogłabym też z tamtąd jechać.A ten alstar to jeżdzi w tych województwach czy tylko w lubelskim

nunu
@ola

Wejdz na strone alstara i zobacz z kad jeździć z tego co sie orientuje to oprucz woj pomorskiego i calej gory polski

ana

z Leszna wożą, ja mam ze 100 km i tez musze tam dojechac

pojawiam sie i znikam

Musisz tam zadzwonic i zapytac moze wyslali i niedoszlo

pojawiam sie i znikam

Na tak w szwecji lepsza robota wieksza kasa u henia w marcu. Jest malo roboty no ale trzba dzwonic ..do henia przyjezdza tysiace ludzi niemaja czasu przejmowac sie jedna osoba

kamil

ja jeszcze niedostalem papierów a bylem w tamtym roku i co chyba juz nieprzyjdom co

lubuskie

No tak wiadomo ze lepiej ciac szparagi ale szparagi zaczynaja sie od kwietnia..a ja teraz mam wolne i teraz mi pasuje na marzec bo w kwietniu lece na Skandynawie:-)

greta

Czy ma ktoś jakieś namiary na busy które zawożą do Tchiermanna, najlepiej żeby jeżdiły w woj. łódzkim ale niekoniecznie.

pojawiam sie i znikam

Na foli podobno ciezka robota i bardzo zimno lepiej sparhel ciac

lubuskie

No tez mi sie tak wydaje ze na folii maja juz skompletowane grupy...

Viki

Możecie mi powiedzieć od kiedy w tej firmie zaczynają się truskawki i ile tygodni można maksymalnie pracować u nich.

zzz

nsa folie to napewno juz za pozno miesiac temu kolega mowil ze juz widzaia jak naciagali

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG